Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ για τις προτάσεις σας.

 

Μετά απο μία αναζήτηση βρήκα και τα Sins of a solar empire, Stellaris και Homeworld. Έχετε ασχοληθεί με αυτά τα παιχνίδια και αν ναι, σας αρεσαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για adventure έχω να προτείνω ένα κατά τι καλύτερο από το Morning Star (χωρίς παρεξήγηση Brand).

 

J.U.L.I.A. Among the Stars, ίσως το καλύτερο point and click space adventure.

Σωστός, είναι στη wishlist και φαίνεται ιδιαίτερα ενδιαφέρον, απλά κακώς δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Rust ή Ark survival

 

Καλησπέρα παιδιά θέλω την γνώμη σας για το ποιο από αυτά τα 2 παιχνίδια είναι καλύτερο (όσο καλο μπορεί να είναι για early access) ειμαι λάτρης των survival games και λέω να μην χάσω την προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παιξει ark αλλα στο rust εχω πολλες ωρες και μπορω να σου πω πως για μενα αξιζει να το αγορασεις.Ειδικα αν εισαι με φιλους θα σ αρεσει πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου αρέσει το το rust αλλά με προβληματίζει ότι έχει λιγο κόσμο σε σχέση με το ark

Δεν ξερω ποσο κοσμο εχει το ark αλλα το rust δεν εχει λιγο αλλα αρκετο κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδιά. Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Μέχρι σήμερα τους τελευταίους μήνες έπαιζα CSGO, League of Legends και λίγο Rocket League. Μία μέρα ξυπνησα και λέω στον εαυτό μου δεν μπορώ άλλο θέλω να παίξω κάτι άλλο. Έτσι κι έγινε. Τα διεγραψα όλα και κατέβασα το BO2 που είχα αγοράσει παλιότερα. Αλλά και πάλι το βαρέθηκα. Ξέρετε τι θα μπορούσα να δοκιμασω; Κάτι που να μην βαριεμαι να παίξω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πας παραλια :P :P :P :P :P :P :P :P

Ε κάθε μέρα φίλε αλλά μερικές Κυριακες σαν σήμερα δεν έχω τι να κανω και απλά είμαι στο ίντερνετ και βαριεμαι. Κατάντησα να παίζω κάθε μεσημέρι Tichu στο dod....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Εχετε να προτεινετε κανα παιχνιδι στρατηγικης σαν το command and conquer που επαιζα παλια? Εχω περασει απο dota lol και heroes of newerth αλλα θελω κατι διφορετικο τωρα. Επισης δε θανελεγα οχι και σε κατι σαν το diablo (αν και δεν το εχω παιξει ποτε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Εχετε να προτεινετε κανα παιχνιδι στρατηγικης σαν το command and conquer που επαιζα παλια? Εχω περασει απο dota lol και heroes of newerth αλλα θελω κατι διφορετικο τωρα. Επισης δε θανελεγα οχι και σε κατι σαν το diablo (αν και δεν το εχω παιξει ποτε)

World in Conflict

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά. Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Μέχρι σήμερα τους τελευταίους μήνες έπαιζα CSGO, League of Legends και λίγο Rocket League. Μία μέρα ξυπνησα και λέω στον εαυτό μου δεν μπορώ άλλο θέλω να παίξω κάτι άλλο. Έτσι κι έγινε. Τα διεγραψα όλα και κατέβασα το BO2 που είχα αγοράσει παλιότερα. Αλλά και πάλι το βαρέθηκα. Ξέρετε τι θα μπορούσα να δοκιμασω; Κάτι που να μην βαριεμαι να παίξω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Παίξε Evolve, είναι multiplayer FPS που έγινε πρόσφατα f2p. 4 ατομα είναι κυνηγοί με ξεχωριστές ικανότητες και ρόλους ο καθένας, 1 είναι monster που ξεκινά αδύναμος και γίνεται τουμπανο στην πορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...