Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάτατοσαλάτα την εικόνα.

classlivepic.jpg

στο σιμσιτι δεν μπορω να κανω ρετζιστερ αργει.τα αλλα θα τα κοιταξω τωρα.ευχαριστω πολυ παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.quakelive.com/

 

Μαζευτειτε γιατι ολοι οι Ελληνες ειναι Γ Τ Π στο quake

 

ΚΑΛΆ ΑΚΌΜΑ ΑΥΤΌ ΤΟ ΠΑΙΧΝΊΔΙ

ΠΑΊΖΕΙς ΠΑΊΞΕ ΚΑΝΑ halo, quake enemy teritory resident evil 5 ι dead rising 2 online σκωτόνουν κορύφαια απλά δεν παίζωνται ασχετο πάντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σας..Ναι όπως καταλάβατε είμαι κοπέλα.

Παίζω sims3 ..τα έχω όλα,αλλά αρχίζω και τα βαριέμαι.Θέλω κάτι διαφορετικό..Όπλα δεν μου αρέσουν,ούτε ποδοσφαιράκια.. Επίσης παίζω και λίγο το worms reloaded και το portal .Μπορείτε να μου προτείνεται μερικά;;

Να σας πω και το σύστημα μου;;

 

Σας ευχαριστώ. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν windows 7,με intel core2 2,4ghz, 2gb ram, 8600gt 512mb και 500gb σκληρό. Τί να σου πω,sims3 παίζω με τα expansions του.Δοκίμασα και το gta4 αλλά δεν μου άρεσε τόσο όσο το san adreas .Και λίγο counter strike course αλλά μου φαίνεται γρήγορο,γιαυτό είπα όχι όπλα .Και τα άλλα 2 παιχνίδια το portal και το worms reloaded έχω παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το anno και το tropico που λεει και ο παπους και επισης δες την σειρα heroes of might and magic και κανενα colonization και civilization 4-5.δυστηχως με αυτη την καρτα γραφικων δες πας και πολυ μακρια αλλα κατι γινεται.

Δες και τα κλασσικα casual games με τα εστιατορια και τις πιτσαριες.καποιες φορες ειναι πολυ κολλημα.

Αν θελεις να παιξεις ομως ενα σοβαρο παιχνιδι ξεκινα με fallout 2.ναι το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Κατερινα! Αν κρινω απο την κοπελα μου που ειναι και αυτη φαν των Sims ισως σ'αρεσουν τα παινχιδια της PopCap! Θα μπορουσαν να καταταχθουν στην κατηγορια των addictive games.. μερικα απο τα δικα μου αγαπημενα ειναι:

 

1) Plants vs Zombies:

 

plants-vs-zombies-0055.jpg

 

2) Zumas Revenge:

 

5860_us_sc1.jpg

 

3) Bejewled:

 

Bejeweled-3-Zen-Mode-Video.jpg

 

 

 

 

Επισης ισως σ'αρεσε καποιο παιχνιδι περιπετειας οπως το Broken Sword οπου εχεις εναν χαρακτηρα και προχωρας στο παινχιδι λυνοντας γριφους:

 

353259_5.jpg

 

 

 

 

Ολα αυτα που σου ειπα δεν εχουν μεγαλες απαιτησεις γραφικων και μνημης, οποτε αν σ'αρεσε καποιο θα μπορουσες λογικα να το κατεβασεις με torrent και να το δοκιμασεις B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...