Προς το περιεχόμενο

Δίλλημα επιλογης κινητου


stefanospf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα.

Φιλος μου θελει να αγορασει κινητο γυρω στα 300 ευρω

και εχει σχεδον καταληξει στο Huawei Nova 5t αλλα επειδη εχει δουλεψει και το Xiaomi Mi 8 του οποιου ειμαι κατοχος και του αρεσει

και αυτη τη στιγμη το βρισκει γυρω στο 20αρικο πιο φτηνα ερχεται το διλημμα πιο να επιλεξει αναμεσα στα 2

Εσεις τι θα επιλεγατε δεδομενου οτι το Mi 8 αν και ναυρχιδα ειναι σχεδον 2 χρονων συσκευη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanospf είπε

Καλησπερα στην παρεα.

Φιλος μου θελει να αγορασει κινητο γυρω στα 300 ευρω

και εχει σχεδον καταληξει στο Huawei Nova 5t αλλα επειδη εχει δουλεψει και το Xiaomi Mi 8 του οποιου ειμαι κατοχος και του αρεσει

και αυτη τη στιγμη το βρισκει γυρω στο 20αρικο πιο φτηνα ερχεται το διλημμα πιο να επιλεξει αναμεσα στα 2

Εσεις τι θα επιλεγατε δεδομενου οτι το Mi 8 αν και ναυρχιδα ειναι σχεδον 2 χρονων συσκευη?

Εαν τον ενδιαφερει η καλύτερη κάμερα, η καπως καλύτερη μπαταρια και η οθονη με μονο την τρυπα της καμερας (πολυ πιο ομορφη) τότε παει για το Nova 5t

Εαν τον ενδιαφερει η Amoled οθονη (εστω και με το μεγαλο notch) τότε παει για το Mi8.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το Mi 8 μπορεί να ήταν ναυαρχίδα αλλά είναι και μια συσκευή δυο χρόνων οπότε δεν πιστεύω ότι αξίζει να την αγοράσει.. Καλύτερη συσκευή σε αυτά τα χρήματα είναι ξεκάθαρα Huawei Nova 5Τ. Διαφορετικά αν θέλει Amoled οθόνη μπορεί να κοιτάξει τα παρακάτω.. 

https://www.skroutz.gr/s/21528538/Samsung-Galaxy-A71-128GB-Prism-Crush-Black.html

https://www.skroutz.gr/s/23193747/Xiaomi-Mi-Note-10-Lite-128GB-Nebula-Purple.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, stefanospf είπε

Καλησπερα στην παρεα.

Φιλος μου θελει να αγορασει κινητο γυρω στα 300 ευρω

και εχει σχεδον καταληξει στο Huawei Nova 5t αλλα επειδη εχει δουλεψει και το Xiaomi Mi 8 του οποιου ειμαι κατοχος και του αρεσει

και αυτη τη στιγμη το βρισκει γυρω στο 20αρικο πιο φτηνα ερχεται το διλημμα πιο να επιλεξει αναμεσα στα 2

Εσεις τι θα επιλεγατε δεδομενου οτι το Mi 8 αν και ναυρχιδα ειναι σχεδον 2 χρονων συσκευη?

Φίλε έχω το Nova 5T πολύ καλό κινητό ειδικά στα 230€ που το πήρα σφραγισμένο από μεγάλη αλυσίδα.. Αλλά δες και το xiaomi MI 9T αφού του αρέσουν τα xiaomi έχει και οθοναρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...