Προς το περιεχόμενο

Τελευταία η Tesla σε έρευνα ποιότητας της JD Power, πρώτες Dodge & Kia


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 26/6/2020 στις 11:52 ΠΜ, ektorme είπε

Βασικά το παράξενο είναι οτι αν ρωτήσεις μηχανικούς θα σου πουν ότι η Volkswagen είναι πιο προβληματική απο την Audi (έχω πατέρα μηχανικό).. Επίσης πολλές απο τις κορυφαίες, Mercedes & Volvo πχ, είναι αρκετά κάτω... Λίγο κουλό μου φαίνεται. Μήπως ρίχνουν ποιότητα οι ευρωπαϊκές στην Αμερική? Η Tesla ok, νέο ψάρι στον χώρο, δεν μου κάνει εντύπωση.

Απλα εσυ σκεφτεσαι πιο αμαξι θα σε αφησει στο δρομο (και ο πατερας σου σαν μηχανικος μηχανικες βλαβες), ενω η ερευνα θεωρει προβλημα ενα καμμενο πιξελ στην οθονη ή την αναγκη ενος update στο λογισμικο του navigation. εγω απλα βλεπω στην κορυφη μαρκες που δεν εχουν πολλα 'μπιχλιμπιδια'. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης

Η έρευνα δείχνει ως ένα βαθμό το QA της κάθε εταιρείας και είναι γνωστό τοις πάσι οτι η Τesla σε αυτόν τον τομέα έχει κάτι παραπάνω από σοβαρό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλάζω την Mitsubishi με τίποτα μηδέν προβλήματα το έχω 14 χρόνια to colt czt1500 και μου έχει κάψει μια λάμπα του στοπ μόνο τέλειο έχω ξεχάσει τα συνεργεία τέλειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
54 λεπτά πριν, timoscolt1500 είπε

Δεν αλλάζω την Mitsubishi με τίποτα μηδέν προβλήματα το έχω 14 χρόνια to colt czt1500 και μου έχει κάψει μια λάμπα του στοπ μόνο τέλειο έχω ξεχάσει τα συνεργεία τέλειο.

Η Mitsubishi ειναι κορυφαία εταιρία, μόνο προβλημα (στην Ελλαδα) τα ακριβά ανταλλακτικά λόγω Σαρακάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Kia δίνει 7 χρόνια πανευρωπαϊκή εγγύηση, μεταβιβάσιμη μάλιστα στον επόμενο ιδιοκτήτη. Απίστευτο. Μαντέψτε πόση εγγύηση δίνει η Volkswagen (Mercedes, BMW, κτλ): 2 χρόνια. Γαμάτοι έτσι; Σου πουλάνε ποιότητα. Όποιος έχει λεφτά για σκότωμα, παίρνει γερμανικό και θα του τα παίρνουν από παντού: από την τιμή αγοράς, τα κόστη service και τυχόν ζημιών. Όποιος πάρει Kia, για 7 ολόκληρα χρόνια, θα έχει ένα κεφάλι τελείως ξέγνοιαστο. Και σε ποιότητα και ασφάλεια πλέον, τα Kia δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από πουθενά. Από εκεί και πέρα, γούστα είναι αυτά, κάποιοι γουστάρουν να τους τον πιάνουν, και καλά κάνουν.

Επεξ/σία από cgioris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η VW 11+ θέσεις πιο πάνω από Toyota και τις λοιπές ιαπωνικές... κάτι δε πάει καλά

13 ώρες πριν, ektorme είπε

Η Mitsubishi ειναι κορυφαία εταιρία, μόνο προβλημα (στην Ελλαδα) τα ακριβά ανταλλακτικά λόγω Σαρακάκη.

 

Σύμφωνοι, απλά να κοιτάζετε να κατασκευάζονται στην Ιαπωνία. Το 2002 γέμισε η αγορά Ευρωπαικά Colt και η αξιοπιστία πήγε από το 10/10 στο 2/10 χωρίς καμία υπερβολή

Επεξ/σία από rigani
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...