Προς το περιεχόμενο

Αγορά Huawei P 30


Tsamjunior

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά τα χρήματα είναι άπο τις καλύτερες επιλογές. Η gcam χρησιμοποιείται κατά κύριο λόγο για βραδινές λήψεις. Την ημέρα με άπλετο φως όλα τα κινητά πάνω κάτω τα καταφέρνουν, άλλα παραπάνω άλλα λιγότερο.

Αν θέλεις καλύτερη ποιότητά σε βραδινές δες κινητό που να παίρνει gcam πχ το Mi 9T, Mi 9 lite. 

Επεξ/σία από Payne83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/6/2020 στις 11:17 ΜΜ, verylife78 είπε

Το P30 dual πηρες τελικα; θα περιμενω να σε ρωτησω μερικα πραγματα γιατι εχω σκασει απο χθες... που με εφυγε το κινητο απο την μηχανη και εσπασε...

Πήρα το κινητό στα χέρια μου και μετά από μία μέρα χρήσης είμαι ενθουσιασμένος. Είναι πολύ νωρίς για να το κρίνω βέβαια, αλλά σε γενικές γραμμές είναι σφαίρα, δεν κολλάει πουθενά. Οθόνη πανέμορφη, αν και ακόμα δεν βρήκα τα χρώματα που θα ήθελα. Απο default είναι λίγο θερμά για τα γούστα μου, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό και φυσικά αλλάζει. Σαν ποιότητα κατασκευής φαίνεται πολύ καλό και ποιοτικό, και το μέγεθος του για τα δικά μου χέρια είναι ιδανικό. Χαίρομαι που δεν πήγα σε κάτι με περισσότερες ίντσες.

Για μπαταρία δεν έχω άποψη ακόμα γιατί ακόμα κάνω update και το στήνω, οπότε δεν το δοκίμασα για το πόσο κρατάει. Τέλος, η κάμερα του είναι απίστευτη! Δεν έχω ιδέα ή γνώσεις φωτογραφίας, αλλά μερικές που έβγαλα μου φάνηκαν εντυπωσιακές με πολύ ζωντανά και ρεαλιστικά χρώματα. Πολύ καλό focus επίσης.

Οτιδήποτε άλλο θέλεις, ρώτησε με.

Edit: Ααα και τάχιστη φόρτιση. Πραγματικά όμως ΠΟΛΥ γρήγορη φόρτιση.

Επεξ/σία από Tsamjunior
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...