Προς το περιεχόμενο

Nokia 9 PureView TA-1082 6GB/128GB 230€ @eglobalcentral


Blackyy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κατάστημα το ξέρω γιατί αρκετοί έχουν αγοράσει dslr και φακούς που τους έχει σε πολύ καλές τιμές. 

Λογικά δεν θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα. 

Καμία αναβάθμιση στο λειτουργικό θα πάρει το Nokia? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Το κατάστημα το ξέρω γιατί αρκετοί έχουν αγοράσει dslr και φακούς που τους έχει σε πολύ καλές τιμές. 

Λογικά δεν θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα. 

Καμία αναβάθμιση στο λειτουργικό θα πάρει το Nokia? 

Έχει πάρει τα 10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ANDROID 10 από τη nokia . Αλλα για μένα που δε χρησιμοποιώ κάμερα και χρειάζομαι  καλή μπαταρία και θήκη δε λεει . Θυμάμαι σε άλλα με τέτοια oled η οθόνη στραγγίζει τη μπαταρία σε μιση μερα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

ANDROID 10 από τη nokia . Αλλα για μένα που δε χρησιμοποιώ κάμερα και χρειάζομαι  καλή μπαταρία και θήκη δε λεει 

Υπάρχουν θήκες αξιοπρεπής με λίγα ευρώ και δοκιμασμένες σε άλλες συσκευές, όπως:

https://www.skroutz.gr/s/18330281/Θήκη-Nokia-9-PureView-OEM-Airbag-Carbon-Series-Πλάτη-TPU-μπλε.html

https://www.skroutz.gr/s/18330278/Θήκη-Nokia-9-PureView-OEM-Brushed-TPU-Carbon-Πλάτη-μπλε-σκούρο.html

Αν ψάξεις υπάρχουν και άλλες αξιόλογες. 

Εδώ πήρα πρόσφατα το Zte axon 10 pro και όλοι έκραζαν ότι δεν βρίσκεις θήκες (αυτό τους χάλαγε όχι ότι το κινητό στα χρήματά του σπέρνει) αλλά και πάλι βρίσκεις αν ξέρεις που να ψάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το καταστημα ειναι αξιοπιστο? εχει παρει καποιος ξανα απο εκει?

βλεπω πολλα αρνητικα reviews στο trustpilot πως δεν εφτασε ποτε

Επεξ/σία από Nero55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iliasmach είπε

Σε περίπτωση που χρειαστεί επισκευή τι γίνεται ? 

Μπαίνεις στο site της Nokia, βάζεις το imei(βλέπει ότι είναι στην εγγύηση, δεν ζητάει απόδειξη αγοράς) , σε ρωτάει τι πρόβλημα έχει το τηλέφωνο, σου στέλνει ένα αρχείο το οποίο εκτυπώνεις, πακεταρεις το κινητό βάζεις και το χαρτί που εκτυπωσες, μιλάς με DHL αν θες να έρθει σπίτι να το παρει ή πας από εκεί και το στέλνεις δωρεάν στο service. Σε μία εβδομάδα θα είναι πίσω έτοιμο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thanasisxask είπε

Μπαίνεις στο site της Nokia, βάζεις το imei(βλέπει ότι είναι στην εγγύηση, δεν ζητάει απόδειξη αγοράς) , σε ρωτάει τι πρόβλημα έχει το τηλέφωνο, σου στέλνει ένα αρχείο το οποίο εκτυπώνεις, πακεταρεις το κινητό βάζεις και το χαρτί που εκτυπωσες, μιλάς με DHL αν θες να έρθει σπίτι να το παρει ή πας από εκεί και το στέλνεις δωρεάν στο service. Σε μία εβδομάδα θα είναι πίσω έτοιμο. 

Ελλάδα πηγαίνει? ξέρουμε που συγκεκριμένα ? ελπίζω όχι arvato.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο κατάστημα είναι κυριλλέ..το κινητό όχι. Με αυτά τα λεφτά παίρνεις redmi note 8 pro να κάνεις τη δουλειά σου και τα ρέστα σουβλάκια. Αν θες κάμερα για τσέπη πας παίρνεις μια RX100 της Sony 

  • Like 1
  • Confused 5
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, gorilas13 είπε

Tο κατάστημα είναι κυριλλέ..το κινητό όχι. Με αυτά τα λεφτά παίρνεις redmi note 8 pro να κάνεις τη δουλειά σου και τα ρέστα σουβλάκια. Αν θες κάμερα για τσέπη πας παίρνεις μια RX100 της Sony 

δηλαδη θα σκασει καποιος 500€ κατι και θα κουβαλαει 2 συσκευες πανω ολη την ωρα ;
με το ιδιο σκεπτικο ας παρω ενα κινητο με κουμπια και ας κουβαλαω και ενα λαπτοπ μαζι μου ;;;
 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι καλά που υπάρχουν και αυτά τα σχόλια και γελάει λίγο το χειλάκι μας. :D 

Αν κάποιος ψήνεται για το κινητό, βρήκα την original θήκη του στο amazon εδώ:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07HRZZGPV/ref=ox_sc_act_title_2

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, iliasmach είπε

Ελλάδα πηγαίνει? ξέρουμε που συγκεκριμένα ? ελπίζω όχι arvato.

Ουγγαρία πάει, κατευθείαν στο επίσημο service. Την τρίτη φορά που το δικό μου Nokia 8 είχε πρόβλημα μου έστειλαν καινούργιο Nokia 8.1.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
17 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Ουγγαρία πάει, κατευθείαν στο επίσημο service. Την τρίτη φορά που το δικό μου Nokia 8 είχε πρόβλημα μου έστειλαν καινούργιο Nokia 8.1.

σε τοσο προβληματικο επεσες που εβγαλες 3 φορες θεμα? τουλαχιστον καναν κατι θετικο. τους γκρινιαξες ή εκαναν απο μονοι τους τη κινηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lezantas26 είπε

σε τοσο προβληματικο επεσες που εβγαλες 3 φορες θεμα? τουλαχιστον καναν κατι θετικο. τους γκρινιαξες ή εκαναν απο μονοι τους τη κινηση?

Μην τα ρωτάς! Κατσίκι είμαι. Την τρίτη φορά γίνεται κατευθείαν αντικατάσταση (από τι κατάλαβα) βέβαια γκρινιαξα λίγο αλλά δεν είπαν τίποτα για επισκευή πάρα μόνο αντικατάσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...