Προς το περιεχόμενο

Πώληση αυτοκινήτου Peugeot 208


Aganaktismeni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν διαβασα ολες τις σελιδες οποτε δεν ξερω αν συζητηθηκε.

Πηρες τιμη για περιπτωση ανταλλαγης απο εμπορο? Αν ναι,ειναι τοσο κατω που το θεωρεις ασυμφορο? (με δεδομενο οτι δεν πουλιεται το αμαξι,οτι θα ειναι χαμηλοτερη απ οσο περιμενεις ειναι νομιζω σιγουρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

23 ώρες πριν, karaflos33 είπε

Οχι φιλε με φυλαξε το μυαλο μ απο αυτες τις υπερ παραγωγες της αυτοκινησης 

Εφοσον δεν ειχες ποτε στην κατοχη σου τοτε να ξερουμε να μην παρουμε στα σοβαρα την αποψη σου. Αυτο λεει η λογικη. Τωρα το, ειχε ενας φιλος, γνωστος κτλ. ειναι να χαμε να λεγαμε. Αν αληθεια θες να μαθεις που βρισκεται η Hyundai και η KIA πλεον, Google is your friend. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, karaflos33 είπε

Ρε φίλε τι επιχειρημα να σου πω; αν πιστεύεις οτι τα hyundai ειναι αμαξια καληνυχτα. Καλη συνέχεια 

Ουτε εγω λαμβανω σοβαρα την αποψη σου ρε μαστορα. Δε χρειαζομαι google για να μαθω τι καρα είναι. Εχετε τοσο θεμα που σας εθιξα τα κουβαδακια σας; Για μια μεταφορα σπιτι δουλειά είναι τιμια σαν τα toyota αλλα ως εκει δεν σημαίνει οτι ειναι αυτοκινητα. Βεβαια αν δεν εχεις μπει σε κατι καλυτερο θεωρείς τα hyundai τα νούμερο ενα στο κοσμο και οταν σου λεει καποιος την αλήθεια λες να χαμε να λεγαμε 

Παιδιά σας ευχαριστώ τόσο πολύ εδώ και μια βδομάδα για τς συμβουλές σας τις γνώμες σας και όλες τις συζητήσεις που κάναμε!!!! Μετά το ξενέρωμα του Σαββατοκύριακου σκέφτομαι πραγματικά αν δεν βρεθεί κάποιος ιδιώτης το κρατάω και αγοράζω μια μπαγκαζιέρα και βλέπουμε το μέλλον τι θα φέρει!!! Ούτε θέλω να το σκοτώσω γιατί δεν του αξίζει ούτε να το ξεπουλήσω γιατί εγώ θέλω να πάρω καινούργιο αμάξι προς το παρόν μου κάνει μια χαρά την δουλειά μου!!! Δεν θα πεθάνουμε κιόλας για ένα αυτοκίνητο γιατί δεν πωλείται για όσους λόγους και αν υπάρχουν (βέβαια ο άντρας μου λέει ότι είναι καταραμένο αυτό το αμάξι) 

Εαν υπάρξει κάποια εξέλιξη των πραγμάτων θα σας ενημερώσω !!!! Μέχρι τότε θα βοηθάμε τον φίλο τσοφρα γιατί η αγανακτισμένη το πήρε απόφαση πλέον και ζαμαν φου!!!! 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στα 9800 δεν είχες τηλεφωνα; Κατέβαζε το σταδιακά για να δεις αντιδράσεις. Ξεκινά από 9500 συζητήσιμη και αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον τις πρώτες 3 μέρες πήγαινε πιο χαμηλά αν δεν σε ενοχλεί να χάσεις περισσότερα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

Η αγανακτισμένη επέστρεψε !!!! Παιδιά δεν έχω δει φως και σκέφτομαι να το ρίξω στα 9,000€ πιστεύεται ότι έτσι μπορεί να γίνει κάτι ;;;;

Να σου θυμίσω τι είχα γράψει παλιότερα:

Στις 27/6/2020 στις 10:49 ΜΜ, Joshua21 είπε

Δεν είμαι ειδήμων επί του θέματος, παρόλα αυτά όμως θα πρότεινα για αρχή να ρίξεις την τιμή στις 9.000€, και ανάλογα το ενδιαφέρον που θα δεις να πράξεις ανάλογα.

Αν ζητήσεις 9k με διάθεση να πέσεις έως και στα 8,5 κάτι θα γίνει πιστεύω.
Με την προϋπόθεση να βάλεις καλύτερες φωτό και καλύτερη περιγραφή αν δεν το έχεις κάνει ήδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aganaktismeni είπε

Η αγανακτισμένη επέστρεψε !!!! Παιδιά δεν έχω δει φως και σκέφτομαι να το ρίξω στα 9,000€ πιστεύεται ότι έτσι μπορεί να γίνει κάτι ;;;;

Δηλ αν δεν πιστευεις κανεις οτι θα γινει κατι, θα συνεχισεις να το εχεις στην ιδια τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, bjj-p είπε

Δηλ αν δεν πιστευεις κανεις οτι θα γινει κατι, θα συνεχισεις να το εχεις στην ιδια τιμη;

Σαφως και όχι απλά είπα να ρωτήσω και την γνώμη σας !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Η αγανακτισμένη σήμερα πούλησε το peugeot 9,500 🤩🤩 Αύριο γίνεται παραγγελία σε xceed σας ευχαριστώ όλους έναν προς έναν για τα συμβουλές και τον χρόνο σας!!! Φίλε @tsofras είσαι μεγάλος δασκαλος και σε ευχαριστώ εύχομαι σύντομα να τελειώσουν όλα και για σένα !!! 

  • Like 16
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, aris_rom είπε

Άντε με το καλό να το παραδώσεις και με το καλό να παραγγείλεις το επόμενο. Επιτέλους. 

Ευχαριστώ πολύ !!!! 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aganaktismeni είπε

Η αγανακτισμένη σήμερα πούλησε το peugeot 9,500 🤩🤩 Αύριο γίνεται παραγγελία σε xceed σας ευχαριστώ όλους έναν προς έναν για τα συμβουλές και τον χρόνο σας!!! Φίλε @tsofras είσαι μεγάλος δασκαλος και σε ευχαριστώ εύχομαι σύντομα να τελειώσουν όλα και για σένα !!! 

Αν δώσεις τις 9500 στον τσοφρα σίγουρα θα τελειώσει και γι'αυτόν το μαρτύριο,αλλιώς δεν το βλέπω.Πέρα από την πλάκα καλοτάξιδο το xceed.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...