Προς το περιεχόμενο

Πώληση αυτοκινήτου Peugeot 208


Aganaktismeni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

https://www.car.gr/28922167

δες αυτο πετρέλαιο με 9500 .Καπου εκεί πέσε κι εσυ 

Δηλαδη ψάχνετε την ίδια κατηγορία .κατεβα Αθήνα να πηγαίνετε μαζί με Τσοφρα στις αντιπροσωπείες 

Εγώ ιδιώτη θέλω όχι αντιπροσωπεία 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν είδα καλα την αγγελία (22.600 χλμ)

βγαλε για αρχή καλύτερες φώτο με πλυμένο αυτοκίνητο σε ανοιχτό χώρο να φαινεται καλά και όμορφο να κανει μπαμ οτι ειναι σαν καινούργιο
 

το δεύτερο που δεν τραβάει πολύ κόσμος (πχ εγώ όταν έψαχνα πρόσφατα αυτοκίνητο οτιδιποτε κάτω από 95 100 άλογα δεν το κοιτούσα καθώς σέρνονται στο ταξίδι με κλιματισμό κλπ ανοιχτό

τρίτον,,,,, ενδιαφέρον ειναι μικρο καθώς συγκεκριμένο όχημα ποιο πολύ σε disel πούλησε

τέταρτον όποιος έχει να δώσει 10 ........ μπορεί και λίγο παραπάνω για εντελώς καινούργιο

και πέμπτον............ ειναι άσπρο (περισσότεροι όταν βλέπουν άσπρο αυτοκίνητο στο μυαλό τους έρχεται leasing και γενικός ειναι αποτρεπτικός παράγοντας σε φτηνής κατηγορίας αυτοκίνητα)
 

και δεν εχεις και λίγες εμφανίσεις αγελιας 1522 λει ...........

για αρχή φτιάξε φώτο, καλές φώτο

 

ολα αυτα αν ειδα την σωστη αγγελία πάντα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

Θέλω να πάρω μεγαλύτερο σε χώρους γενικά το Peugeot είναι άριστο αυτοκίνητο και με ελάχιστη χρήση κυρίως σε εθνική μέσα στην πόλη δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου !!! Η αντιπροσωπεία δεν συμφέρει γιατί αν μου το πάρουν 7,000€ μέχρι να φτάσω στα 26,000€;;;; Εγκεφαλικο μετά !!! 

Αν εμένα Βόλο και έκανα εκεί σίγουρα τη ζωή και την οικογένειά μου δε θα έβλεπα τίποτα άλλο εκτός από νέα octavia και νέο leon σε φυσικό αέριο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, terry308 είπε

Αν εμένα Βόλο και έκανα εκεί σίγουρα τη ζωή και την οικογένειά μου δε θα έβλεπα τίποτα άλλο εκτός από νέα octavia και νέο leon σε φυσικό αέριο.. 

Επειδή δεν κάνω και πολλά χιλιόμετρα δεν με ενδιαφέρει φυσικό αέριο  ή πετρέλαιο !!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

Επειδή δεν κάνω και πολλά χιλιόμετρα δεν με ενδιαφέρει φυσικό αέριο  ή πετρέλαιο !!! 

Μισό κόστος μετακίνησης, εάν θες να πληρώνεις βενζίνη πάω πάσο. 

300χλμ 10€  με φ. α. 23€ με βενζινη με το δικό μου 1000αρακι 

Εγώ "πονάω" όταν πληρώνω βενζίνη τα τελευταία 10 χρόνια. 

Με το καλό να τελειώσει γρήγορα η ταλαιπωρία σας 

Επεξ/σία από terry308
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Black Demis είπε

αν είδα καλα την αγγελία (22.600 χλμ)

βγαλε για αρχή καλύτερες φώτο με πλυμένο αυτοκίνητο σε ανοιχτό χώρο να φαινεται καλά και όμορφο να κανει μπαμ οτι ειναι σαν καινούργιο
 

το δεύτερο που δεν τραβάει πολύ κόσμος (πχ εγώ όταν έψαχνα πρόσφατα αυτοκίνητο οτιδιποτε κάτω από 95 100 άλογα δεν το κοιτούσα καθώς σέρνονται στο ταξίδι με κλιματισμό κλπ ανοιχτό

τρίτον,,,,, ενδιαφέρον ειναι μικρο καθώς συγκεκριμένο όχημα ποιο πολύ σε disel πούλησε

τέταρτον όποιος έχει να δώσει 10 ........ μπορεί και λίγο παραπάνω για εντελώς καινούργιο

και πέμπτον............ ειναι άσπρο (περισσότεροι όταν βλέπουν άσπρο αυτοκίνητο στο μυαλό τους έρχεται leasing και γενικός ειναι αποτρεπτικός παράγοντας σε φτηνής κατηγορίας αυτοκίνητα)
 

και δεν εχεις και λίγες εμφανίσεις αγελιας 1522 λει ...........

για αρχή φτιάξε φώτο, καλές φώτο

ολα αυτα αν ειδα την σωστη αγγελία πάντα

Προτεραιοτητα μου είναι να βγάλω νέες φωτογραφίες!! Συμφωνώ μαζί σου αλλά όσον αφορά τα άλογα δυστυχώς δεν ανεβαίνουν τι να κάνουμε.... 

6 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Την ειδα κι εγώ την Αγγελια Βολο .Να βγάλεις φωτό έξω όχι γκαράζ να το βλέπει ο άλλος ότι είναι καινούριο .Ναι τα 82 άλογα πρέπει να ναι πτώμα το αμάξι και πολλα έδωσες 14000 γι αυτο .Ασπρο σημαίνει leasing οποτε μακριά (δεν τα σκέφτηκες αυτά όταν το πήρες )Αφού μόνο 1600 είχε σε πετρέλαιο ας έπαιρνες αυτο γιατί βενζίνη 82 και μας λες ότι το έχεις εθνική ειδικά εκεί θα είναι πτώμα 

Τώρα έγινε η μ@@@@@@ γι αυτό και γω θέλω να το δώσω !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, _BASSstarlet_ είπε

Τι διάολο μοτέρ έχει βάλει η πεζώ, και έχει τέτοια ιπποδύναμη;

Δεκαετίας 90;

Και φανταστείτε το 2008 με 100 άλογα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Aganaktismeni είπε

Παιδιά καλησπέρα σας !! Έχω αγανακτισει με την πώληση του αυτοκινήτου μου και θα ήθελα τα φώτα σας! Έχω ένα Peugeot 208 μοντέλο του 2018 με 23,000 χλμ σε αγγελία εδώ και ένα χρόνο και το ενδιαφέρον είναι μηδαμινό (σχεδόν 10 άτομα σε ένα χρόνο) Το πήρα 14,000€ και το πουλάω 10,000€  Κάνω κάτι λάθος ;;;;

Ναι,δεν έχεις καν αυτοκίνητο με όσα έγραψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωτό όντως θέλουν αλλαγή.

Τόνισε οτι είναι πρώτο χέρι , ελληνικής αντιπροσωπίας και αν τυχών έχει εγγύηση.

Το οτι είσαι Βόλο σημαίνει λιγότερους αγοραστές αλλά και πιο ακριβά σε σχέση με Αθήνα . Είναι ατού το να ελέγξει ο αγοραστής το αμάξι στην πόλη του, άρα μην κατέβεις άλλο σε τιμή προς το παρών . Να έχεις καβάντζα για παζάρι  και τα έξοδα μεταβίβασης δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Όλα καλα θα πάνε απλα πολλα λάθη γι αυτο δεν έχεις ενδιαφέρον 

Κακά τα ψέματα τα περισσότερα είναι και σε άσπρο χρωμα και σε αυτά τα κυβικά - άλογα που έχω εγώ !!! Το μέλλον θα δείξει..... το κοντινό μέλλον εύχομαι !! 

4 λεπτά πριν, korakios είπε

Οι φωτό όντως θέλουν αλλαγή.

Τόνισε οτι είναι πρώτο χέρι , ελληνικής αντιπροσωπίας και αν τυχών έχει εγγύηση.

Το οτι είσαι Βόλο σημαίνει λιγότερους αγοραστές αλλά και πιο ακριβά σε σχέση με Αθήνα . Είναι ατού το να ελέγξει ο αγοραστής το αμάξι στην πόλη του, άρα μην κατέβεις άλλο σε τιμή προς το παρών . Να έχεις καβάντζα για παζάρι  και τα έξοδα μεταβίβασης δηλαδή.

Οι Βολιώτες είναι και λίγο με τα καβούρια στην τσέπη!!! Τιμή δεν ρίχνω άλλο έτσι ώστε οποιος ενδιαφερθεί να του το αφήσω 9,500 με την μεταβίβαση!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, _BASSstarlet_ είπε

Είναι κρίμα όμως, γιατί έχει ωραίο σουλούπι.

Μωρε και ωραίο σουλούπι έχει και οικονομικό είναι !!!! Βόλο Αθήνα και Αθήνα Βόλο 48€ ...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...