Προς το περιεχόμενο

Επαφές σε Xiaomi 8


CoOliO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ρε παίδες..Όσο περίεργο και να σας φανεί αν κ το έψαξα αρκετά δεν μπορώ να καταχωρήσω επαφές καινούργιες στην sim μου για το Xiaomi redmi 8..Καμιά βοήθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάρτες sim έχουν όριο στη χωρητικότητα επαφών. Γύρω στις 200 με 250 είναι το μέγιστο, ανάλογα τη sim. Οπότε, όρισε να αποθηκεύονται στη συσκευή ή, για μεγαλύτερη ασφάλεια, στο λογαριασμό google της συσκευής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CoOliO είπε

Καλησπέρα ρε παίδες..Όσο περίεργο και να σας φανεί αν κ το έψαξα αρκετά δεν μπορώ να καταχωρήσω επαφές καινούργιες στην sim μου για το Xiaomi redmi 8..Καμιά βοήθεια?

Γιατί να καταχωρήσεις επαφές στην sim?Ουτε χωρο για ονόματα έχει,αν εχεις επαφή με 2 νουμερα τα καταχωρεί σαν ξεχωριστές επαφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CoOliO είπε

Καλησπέρα ρε παίδες..Όσο περίεργο και να σας φανεί αν κ το έψαξα αρκετά δεν μπορώ να καταχωρήσω επαφές καινούργιες στην sim μου για το Xiaomi redmi 8..Καμιά βοήθεια?

Καθόλου περίεργο 2020 έχουμε όχι 1990, η σιμ δεν κάνει για επαφες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CoOliO είπε

Καλησπέρα ρε παίδες..Όσο περίεργο και να σας φανεί αν κ το έψαξα αρκετά δεν μπορώ να καταχωρήσω επαφές καινούργιες στην sim μου για το Xiaomi redmi 8..Καμιά βοήθεια?

Επαφές στη sim!

Τι μου θύμισες ρε φίλε;  Όταν είχα πρώτο πάρει το Nokia 3210 και δεν μπορούσαμε να βάλουμε 2 αριθμούς σε ένα όνομα και βάζαμε κινητό και σταθερό σαν διαφορετικές επαφές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/6/2020 στις 11:27 ΜΜ, CoOliO είπε

250 έχει όριο η sim μου αλλά δεν είναι το θέμα μου αυτό!!Ξέρω να αποθηκεύω σε συσκευή η google αλλά το θέμα μου είναι να αποθηκεύσω στην sim!!!

Δες εδώ κι εδώ .

Ούτε σε Android One συσκευή μου υπάρχει η δυνατότητα αποθήκευσης στη sim (με τη native εφαρμογή).
Πάντως, όπως είπαμε και πιο πάνω, είναι ξεπερασμένο μέσο αποθήκευσης, καθώς έχει περιορισμό και στον αριθμό των επαφών και στον αριθμό των χαρακτήρων για  κάθε επαφή (ένα μεγάλο ονοματεπώνυμο δεν χωράει ολόκληρο). Βέβαια, μπορεί να έχεις ιδιαίτερο λόγο να τις αποθηκεύσεις εκεί, οπότε δες τα παραπάνω λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...