Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε ο λόγος που οι Bulls έχαναν όλα τα buzzer beater κόντρα στους Pistons στο NBA Jam!


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, alphay είπε

Ήταν το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα στο sega megadrive, από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Που και που το ξαναπαίζω σε emulator.

Υπάρχουν μερικά παιχνίδια που έχουν διαχρονική ομορφιά, που ασχέτως της τεχνολογικής προόδου της εποχής, συνεχίζουν να σε διασκεδάζουν. Το Nba Jam είναι σίγουρα ένα από αυτά.

Bball ρε στο pc, τίποτα άλλο!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alphay είπε

Ήταν το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα στο sega megadrive, από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Που και που το ξαναπαίζω σε emulator.

Υπάρχουν μερικά παιχνίδια που έχουν διαχρονική ομορφιά, που ασχέτως της τεχνολογικής προόδου της εποχής, συνεχίζουν να σε διασκεδάζουν. Το Nba Jam είναι σίγουρα ένα από αυτά.

Έχει βγει remake του στο Ps3  αν θυμάμαι καλά.

Το έχω αλλά δε θυμάμαι σε ποια κονσολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnGTA είπε

>incoming boomers που θα λένε για το πόσα πενηνταδραχμα έριχναν στα ουφάδικα παίζοντας αυτό το παιχνίδι

Ναι, οι boomers απο το 1946 μεχρι τις αρχες του 1960 ελιωναν στα "ουφαδικα" με παιχνιδι του 1993...

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, eaglos είπε

Ναι, οι boomers απο το 1946 μεχρι τις αρχες του 1960 ελιωναν στα "ουφαδικα" με παιχνιδι του 1993...

 

Τυπικά, το Jam είναι παιχνίδι της Generation X. Παρόλα αυτά, τα σημερινά 10-15χρονα αποκαλούν boomer οτιδήποτε πάνω από 40.

Σχεδόν πάντα Utah Jazz, κάποιες φορές  Atlanta Hawks, Phoenix Suns, Orlando Magic.

Επεξ/σία από Voodooman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, alphay είπε

Ήταν το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα στο sega megadrive, από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Που και που το ξαναπαίζω σε emulator.

Υπάρχουν μερικά παιχνίδια που έχουν διαχρονική ομορφιά, που ασχέτως της τεχνολογικής προόδου της εποχής, συνεχίζουν να σε διασκεδάζουν. Το Nba Jam είναι σίγουρα ένα από αυτά.

 

Εμεις δεν είχαμε λεφτά να αγοράζουμε πολλά παιχνίδια και κάναμε τράμπες μεταξύ φίλων στο megadrive.

Το είχα λιώσει το ΝΒΑ JAM διπλό με τον bro 😁.

 

Επεξ/σία από Apaleytos80
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτείτε τι μηχανισμό έχουν σκεφτεί στο  κινο του οπαπ για να χανουμε να μας τρώνε τα 50 λεπτά το παιχνίδι σας πείραξε στο κάτω-κάτω ήμασταν μικροί 10 χρονών Αν και εγώ από τους τυχερούς το καλοκαίρι πάντα είχα τον σταθερό υπολογιστή μαζί μου έναν ευρώ Schneider  PC οπότε δεν πολύ κατέβαινα να παίξω στα ηλεκτρονικά γιατί έπαιζα στον υπολογιστή μου από το 1989 όταν ήμουν έξι ετών το test drive και τα υπόλοιπα παιχνίδια που κυκλοφόρησαν τότε 89 με 93

Επεξ/σία από BILL5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέσα στο κόλπο ήταν σίγουρα και ο σχεδιαστής της Nike... Θυμάμαι τα πρώτα Nike Air Jordan που είχα πάρει εκείνη την εποχή μια περιουσία  (κυκλοφορούσαν μόνο zitta Hellas και strike) εσκαγαν οι αεροσολες τους με την μια και περπαταγες.. κλ@ν0ντ@ς!

Επεξ/σία από chieftakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...