Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε ο λόγος που οι Bulls έχαναν όλα τα buzzer beater κόντρα στους Pistons στο NBA Jam!


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν υπογράφαμε τα μνημόνια έπρεπε ο ΓΑΠ να κάνει ειδική αναφορά στους τεχνοκρατες να μην είναι σκληροί μαζί μας λόγω των χρημάτων που έχασε ο λαός. Ποια ομόλογα και χρηματιστήρια; Εδώ μιλάμε για αλλα πράγματα.... Εξάλλου πισω από κάθε δεινο στον λαό μας, ένα αμερικανάκι φταίει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JohnGTA είπε

>incoming boomers που θα λένε για το πόσα πενηνταδραχμα έριχναν στα ουφάδικα παίζοντας αυτό το παιχνίδι

Generation X βασικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, chieftakos είπε

Μέσα στο κόλπο ήταν σίγουρα και ο σχεδιαστής της Nike... Θυμάμαι τα πρώτα Nike Air Jordan που είχα πάρει εκείνη την εποχή μια περιουσία  (κυκλοφορούσαν μόνο zitta Hellas και strike) εσκαγαν οι αεροσολες τους με την μια και περπαταγες.. κλ@ν0ντ@ς!

23.000 παλιές δραχμούλες... απλησίαστα... 

Υπήρχαν και τα Pony "Nick Galis"!.. 

Επεξ/σία από Voodooman
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, JohnGTA είπε

>incoming boomers που θα λένε για το πόσα πενηνταδραχμα έριχναν στα ουφάδικα παίζοντας αυτό το παιχνίδι

 

Οι boomers τα εδιναν τουλάχιστον για το NBA Jam οχι για skins στο Fortnite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό παιχνίδι για την εποχή του!Πολλά κατοστάρικα,πολλή ένταση,τουρνουά καθημερινά και με καμια δεκαριά άτομα απο πίσω να λενε το μακρύ και το κοντό τους!

Μπορει η τεχνολογία να ήταν...πρώιμη,αλλά αυτές οι μαζώξεις που κάναμε στα παιχνιδάδικα/μπιλιαρδάδικα,μας διαμόρφωσαν σαν γενιά.
Σήμερα, πολυ στην απομόνωση το ρίξαμε...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, JohnGTA είπε

>incoming boomers που θα λένε για το πόσα πενηνταδραχμα έριχναν στα ουφάδικα παίζοντας αυτό το παιχνίδι

 

Αχ αυτά ήταν τα παιχνίδια όχι σαν σήμερα με τα fifa σας και τα nba2k σας.

Αχ τότε που αναλύαμε τους Αδερφούς Καραμαζώφ και μιλούσαμε για τις διαφορές μεταξύ Οφηλίας και Δεισδαιμόνας στις ουρές αντί να είναι χωμένος καθένας στην οθόνη του κινητού του.

Αχ τότε που το φλερτ ήταν αγνό και γνήσιο, και 98 οκτανίων, όχι σαν σήμερα που το νοθεύουν με λαθραία.

Αχχχ τότε που η τηλεόραση έδειχνε Gi Joe όχι αυτά τα ποκεμόν... α κάτσε... καρφώνομαι ηλικία

ΕΕΕΕ διόρθωση αχχχχ τότε που η τηλεόραση έδειχνε ποκεμόν και σέηλορ μουν και όχι αυτά τα καινούρια τα πώς-τα-λένε (δεν ξέρω ποιά, πάντως χειρότερα είναι, αφού εγώ δεν είμαι παιδί πια).

Σε κάλυψα ε; 😀

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, taris είπε

Αχ αυτά ήταν τα παιχνίδια όχι σαν σήμερα με τα fifa σας και τα nba2k σας.

Αχ τότε που αναλύαμε τους Αδερφούς Καραμαζώφ και μιλούσαμε για τις διαφορές μεταξύ Οφηλίας και Δεισδαιμόνας στις ουρές αντί να είναι χωμένος καθένας στην οθόνη του κινητού του.

Αχ τότε που το φλερτ ήταν αγνό και γνήσιο, και 98 οκτανίων, όχι σαν σήμερα που το νοθεύουν με λαθραία.

Αχχχ τότε που η τηλεόραση έδειχνε Gi Joe όχι αυτά τα ποκεμόν... α κάτσε... καρφώνομαι ηλικία

ΕΕΕΕ διόρθωση αχχχχ τότε που η τηλεόραση έδειχνε ποκεμόν και σέηλορ μουν και όχι αυτά τα καινούρια τα πώς-τα-λένε (δεν ξέρω ποιά, πάντως χειρότερα είναι, αφού εγώ δεν είμαι παιδί πια).

Σε κάλυψα ε; 😀

Πιο spot on δεν μπορούσες 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, JohnGTA είπε

Πιο spot on δεν μπορούσες 🤣

Παίζει πλέον και η νεοφιλελέ φρουρά που κάνει την αντίστροφη μαγική εικόνα (όλα διαβολικά, όλα καθυστερημένα, όλα για πέταμα, τζιζ-κακά, όλα "κακό πασοκ", εικόνα της κόλασης από εφιάλτη της Λουκά σε υπερβολική δόση LSD αναμεμιγμένη με κακή μεθ) αλλά κάνει πιο αργές προόδους, έχει ακόμα δρόμο.

Και με την ευκαιρία θα ήθελα να έχω κι εγώ αναμνήσεις από nba jam στα ηλεκτρονικά, αλλά στην πόλη μου τηρούσαν την (ανόητη) ηλικιακή απαγόρευση και δεν άφηναν ανηλίκους να παίζουμε. Mας διώχνανε! Περιμέναμε μέχρι να το πάρει ένας φίλος σε supernes... 😪 Μου ανακινήσατε παιδικά τραύματα άτιμοι! 😆

Επεξ/σία από taris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...