Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε ο λόγος που οι Bulls έχαναν όλα τα buzzer beater κόντρα στους Pistons στο NBA Jam!


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, taris είπε

 

Αχ αυτά ήταν τα παιχνίδια όχι σαν σήμερα με τα fifa σας και τα nba2k σας.

Αχ τότε που αναλύαμε τους Αδερφούς Καραμαζώφ και μιλούσαμε για τις διαφορές μεταξύ Οφηλίας και Δεισδαιμόνας στις ουρές αντί να είναι χωμένος καθένας στην οθόνη του κινητού του.

Αχ τότε που το φλερτ ήταν αγνό και γνήσιο, και 98 οκτανίων, όχι σαν σήμερα που το νοθεύουν με λαθραία.

Αχχχ τότε που η τηλεόραση έδειχνε Gi Joe όχι αυτά τα ποκεμόν... α κάτσε... καρφώνομαι ηλικία

ΕΕΕΕ διόρθωση αχχχχ τότε που η τηλεόραση έδειχνε ποκεμόν και σέηλορ μουν και όχι αυτά τα καινούρια τα πώς-τα-λένε (δεν ξέρω ποιά, πάντως χειρότερα είναι, αφού εγώ δεν είμαι παιδί πια).

Σε κάλυψα ε; 😀

 

 

 

Και το Μαριώ, αχ... το Μαριώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
17 ώρες πριν, gorilas13 είπε

Φαίνονταν καθαρά δύο pixel κάτω απο την μπασκέτα των Pistons να την κουνάνε.

Έτσι χάσαμε και τον τελικό στο Λίντο 

Spoiler

Εκτός από τη βοήθεια Βορεαδη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/6/2020 στις 10:20 ΜΜ, nzeppos είπε

👹 (troll mode enabled)

Αφού το NBA Jam δεν είχε τον Jordan, ποιος ο λόγος να επιλέξεις τους Bulls στο παιχνίδι; Για να έχεις Horace Grant ή BJ Armstrong και να βλέπεις τα κέρατα του ταύρου; Αφού πριν την έλευση του Τζορντανέλη ούτε οι κάτοικοι του Chicago δεν ασχολούνταν με την ομάδα. Και πάρα πολλοί μετά το 1998 έμειναν σε αυτή την εποχή και ακόμα την αναπολούν λες και το μπάσκετ σταμάτησε τότε.

Εγώ πάντως δεν θυμάμαι να τους είχα πάρει ποτέ στο NBA Jam.

Το μπάσκετ σταμάτησε όταν αποσύρθηκε ο Larry Bird, ο Magic, όταν τελείωσε η Γιουγκοπλάστικα, όταν δεν αντεξε η μπασκετομανα Θεσσαλονίκη στα λεφτά της Αθήνας.

Ο Jordan ήταν αρχή του τέλους, όταν το marketing μπαίνει στο παιχνίδι, μετά θα μπουν οι χορηγοί, το στοίχημα και game over

Edit: όταν διαλύθηκε η Γιουγκοσλαβια, όταν διαλύθηκε η ΕΣΣΔ, όταν μπήκαν οι κοινοτικοί με το νόμο Μποσμαν

Επεξ/σία από cacofonix-3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είχε τον Jordan στην αρχή νομίζω γιατί δεν ήθελε είχε φύγει από το licence   . Αλλα μετά μύρισε dollar και μπήκαν σε ειδική έκδοση πολλοί .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ ωραία ιστορία για να μαθαίνουν όχι μόνο οι πιο νέοι, αλλά και εμείς. Να μια ωραία σειρά, από ιστορίες των δημιουργών θρυλικών παιχνιδιών, που θα ήτανε για το Netflix!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά 26 χρόνια δικαίωση που έχανα πάντα από τα φιλαράκια μου που έπαιρναν τους Pistons.Οι μισοί που σχολίασαν δεν γνωρίζουν καν το παιχνίδι αλλά είπαν την άποψη τους.Ελευθερια λόγου έχουμε φυσικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...