Προς το περιεχόμενο

Kuo: Τα iPhone 12 δεν θα περιλαμβάνουν στη συσκευασία Earpods αλλά και φορτιστή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο σπαστικο.

απο την αλλη να μην παρεις κατι που σου αρεσει λογω του οτι δεν εχει μεσα φορτιστη...παλι υπερβολικο.

τωρα τα λεω εγω αυτα που, οπως και πολλοι αλλοι εχουνε 4-5 φορτιστες apple στο σπιτι (iphone // ipad)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 637
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αδέλφια Όλα καλά είναι ..... Να ανησυχείτε άμα δείτε κάνα αρθρο να λέει ότι την διανομή των τηλεφώνων θα την αναλάβει αποκλειστικά το ΙΚΕΑ .... 

1 λεπτό πριν, Antilogos1975 είπε

η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο σπαστικο.

απο την αλλη να μην παρεις κατι που σου αρεσει λογω του οτι δεν εχει μεσα φορτιστη...παλι υπερβολικο.

τωρα τα λεω εγω αυτα που, οπως και πολλοι αλλοι εχουνε 4-5 φορτιστες apple στο σπιτι (iphone // ipad)

Εγώ δεν έχω κανέναν .... Αμα αγοράσω το 12 θα μου δώσεις έναν από τους δικούς σου ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, Xtheodor είπε

Αδέλφια Όλα καλά είναι ..... Να ανησυχείτε άμα δείτε κάνα αρθρο να λέει ότι την διανομή των τηλεφώνων θα την αναλάβει αποκλειστικά το ΙΚΕΑ .... 

Εγώ δεν έχω κανέναν .... Αμα αγοράσω το 12 θα μου δώσεις έναν από τους δικούς σου ??? 

ναι, χωρις πλακα.

αμα το παρεις και δεν εχει μεσα , πες μου να σου δωσω εναν.

οχι ομως τον καλο τον γρηγορo...εναν απο τους απλους  των  5W...😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Δεν ηξερα οτι δεν ειχε φορτιστη μεσα αν το ξερα μπορει να μην την αγοραζα ετσι απο αντιδραση

Τουλαχιστον συνετιστηκαν με το switch και αυτο το βγαλαν με φορτιστη

Στο κοκκινο πλαισιο στο κατω μερος του κουτιου γραφει με προειδοποιητικο AC adaptor not included...η κανω λαθος.

https://www.public.gr/product/gaming/consoles/nintendo-2ds-3ds/new-nintendo-3ds-xl-snes-edition/prod8722557pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Στο κοκκινο πλαισιο στο κατω μερος του κουτιου γραφει με προειδοποιητικο AC adaptor not included...η κανω λαθος.

https://www.public.gr/product/gaming/consoles/nintendo-2ds-3ds/new-nintendo-3ds-xl-snes-edition/prod8722557pp/

Ναι το γραφει αλλα δεν φαινεται στην φωτογραφια,ακομα κι οταν το παραγγειλα ειναι με τοσο ψιλα γραμματα γραμμενο που τωρα που μου το πες το παρατηρησα

Τουλαχιστον στο 2ds που πηρα κατοπιν υπηρχε ο φορτιστης

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Ναι το γραφει αλλα δεν φαινεται στην φωτογραφια,ακομα κι οταν το παραγγειλα ειναι με τοσο ψιλα γραμματα γραμμενο που τωρα που μου το πες το παρατηρησα

Τουλαχιστον στο 2ds που πηρα κατοπιν υπηρχε ο φορτιστης

Αν προσεξες στο Public με αστερισκο σημειωνουν οτι δεν υπαρχει φορτιστης.

Οποτε στην δικη σου περιπτωση δεν φταιει η Nintendo που κατηγορησες, αλλα το site που το αγορασες γιατι δεν το ειχε γραψει η που μπορει να το ειχε γραψει και να μην το προσεξες εσυ.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ScorpioX777 είπε

Αν προσεξες και στο Public με αστερισκο σημειωνουν οτι δεν υπαρχει φορτιστης.

Οποτε στην δικη σου περιπτωση δεν φταιει η Nintendo που κατηγορησες, αλλα το site που το αγορασες γιατι δεν το ειχε γραψει.

Το οτι δεν ειχε φορτιστη μεσα για μενα ειναι ατοπημα ασχετα αν το γραφει ή οχι ,το οτι δεν ειδα τα ψιλα γραμματα ή μια υποσημειωση στο site λογω παρορμητισμου μπορεις να το χρεωσεις σε μενα

Δεν παυει ομως να ειναι μια πρακτικη που αν ηταν σωστη θα την εφαρμοζαν και στα πιο νεα μοντελα 2ds-switch αλλα εκ των πραγματων την αναιρεσαν αρον αρον οπως φανηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, AtiX είπε

Φίλε μου μην το συνεχίζεις αφού δεν καταλαβαίνουν...

αναρωτιέμαι θα φώναζε κάνεις αν σήμερα αγόραζε καφέ στα 2€ με ένα μπουκάλι νερό και αύριο η ίδια εταιρία σου έλεγε ο καφές 1.5 και αν θες νερό έξτρα δώσε αλλά 0.50 λεπτά???

Σου πουλάει καφέ και νερό στα 2.

Ξαφνικά σταματά να το πουλάει πακέτο.

Σου πουλάει πλέον ξεχωριστά τον καφέ στο 1.5 και το νερό στο 1

Σύνολο 2.5

Βγήκες χαμένος ναι ή όχι?

Απλή ερώτηση.

3 ώρες πριν, tsakis11 είπε

Εγω λεω εσεις οι 7 που προσπαθειτε να μας πειτε οτι ειναι νορμαλ να μην εχει μεσα φορτιστη μια συσκευη που ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ φορτιστη για να δουλεψει να κανετε ενα γκρουπ και να ευλογειτε τα γενια σας :)

Αν συνεβαινε πρωτα στις τηλεορασεις σονυ ας πουμε θα ειχατε βγει ολοι να κραξετε και να πειτε μα καλα δινουν εχτρα το τηλεκοντρολ ? δε ντρεπονται ? θα εβγαινε καποιος μετα να σας πει εγω ρε εχω 130 τηλεκοντρολ σονυ πειτε σε μενα θα σας στειλω τζαμπα..σιγα γιατι σας φαινεται περιεργο..για το περιβαλλον το κανει!!!

Αυτο μας λετε αλλα επειδη ειστε φανατικοι της απλ δεν το καταλαβαινετε..Εμενα προσωπικα μου αρεσει η απλ ειχα και ισως ξαναπαρω απλ αλλα πραγματικα δεν ειναι νορμαλ να πουλαει εχτρα φορτιστη.δε θα πεθανει κανενας ουτε θα γινει κατι σημαντικο αλλα 40 χρονια που ζω εχω μαθει πως οτι αγοραζω λειτουργει out of the box...συγκεκριμενα επι χρονια βριζω τις εταιριες εκτυπωτων που δε βαζουν μεσα usb καλωδιο..γιατι οταν πηγαινα να εγκαταστησω εκτυπωτες και ξεχνουσα να παρω το εχτρα καλωδιακι επρεπε να ξαναγυρισω πισω..συν φυσικα την εχτρα χρεωση που ειχε 5 ευρω εδω 5 ευρω εκει μαζευονται.οπως και να εχει το κανει για το κερδος για κανενα περιβαλλον δεν το κανει..δικαιωμα της φυσικα καλα κανει..το θεμα ειναι να ανοιξουν μερικοι τα ματια τους και να πουνε ναι ρε φιλε ηλιθια κινηση αλλα δε μας νοιαζει..ναι ετσι το δεχομαι. το να προσπαθειτε ομως να μας πειτε οτι ειναι και καλη κινηση...ε αυτο ειναι εριστικο..

Πολύ εύστοχο το παράδειγμα σου με το τηλεκοντρόλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, music_lover είπε

Σου πουλάει καφέ και νερό στα 2.

Ξαφνικά σταματά να το πουλάει πακέτο.

Σου πουλάει πλέον ξεχωριστά τον καφέ στο 1.5 και το νερό στο 1

Σύνολο 2.5

Βγήκες χαμένος ναι ή όχι?

Απλή ερώτηση.

Πολύ εύστοχο το παράδειγμα σου με το τηλεκοντρόλ!

Όχι δεν Βγήκες χαμένος, γιατί αγοράζεις νερό από το γείτονα με 0.5, η μπορεί και να μη θες νερό οπότε κερδίζεις 50 λεπτά. Καλό? 

Αν θεωρείς εύστοχο το παράδειγμα με το τηλεκοντρόλ υπάρχει πρόβλημα. Έλλειψη κοινής λογικής. Το cpu της υπογραφής σου ερχόταν παρέα με Motherboard? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CometRyzen είπε

Και μια κονσόλα χωρίς τηλεόραση. Να δώσουν και μια Sony 4k hdr TV μαζί με το επόμενο PlayStation. Logic 101 😂📺

Και κεραίες στις τηλεοράσεις. Είναι δυνατόν να αγοράζω τηλεόραση 2k ευρώ και να μην έχει κεραία μέσα? 

Όπως πάντα της υπερβολής για να βγάλεις τον εαυτό σου ότι έχει δίκαιο.. γιατί tv και όχι joypad? Απλά ερώτηση.

Μόλις τώρα, CometRyzen είπε

Όχι δεν Βγήκες χαμένος, γιατί αγοράζεις νερό από το γείτονα με 0.5, η μπορεί και να μη θες νερό οπότε κερδίζεις 50 λεπτά. Καλό? 

Αν θεωρείς εύστοχο το παράδειγμα με το τηλεκοντρόλ υπάρχει πρόβλημα. Έλλειψη κοινής λογικής. Το cpu της υπογραφής σου ερχόταν παρέα με Motherboard? 

Είπαμε, χρησιμοποιείς την υπερβολή για ευνόητους λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, music_lover είπε

Όπως πάντα της υπερβολής για να βγάλεις τον εαυτό σου ότι έχει δίκαιο.. γιατί tv και όχι joypad? Απλά ερώτηση.

Γιατί της υπερβολής? Δεν είναι άχρηστη η κονσόλα χωρίς μια TV η ένα monitor???? Η και χωρίς παιχνίδια? Παραυτα, πωλούνται κανονικά κονσόλες χωρίς τηλεόραση και χωρίς παιχνίδια. Όπως επίσης πωλούνται τηλεοράσεις χωρίς κεραία!!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, music_lover είπε

Σου πουλάει καφέ και νερό στα 2.

Ξαφνικά σταματά να το πουλάει πακέτο.

Σου πουλάει πλέον ξεχωριστά τον καφέ στο 1.5 και το νερό στο 1

Σύνολο 2.5

Βγήκες χαμένος ναι ή όχι?

Απλή ερώτηση.

Όταν θα σταματήσεις να μυρίζεις τα νύχια σου κατά τον Οκτώβρη... έλα και κανε μου την ερώτηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Όταν θα σταματήσεις να μυρίζεις τα νύχια σου κατά τον Οκτώβρη... έλα και κανε μου την ερώτηση...

Ε ναι χαίρω πολύ, δεν ξέρουμε τι θα γίνει ούτε στα επόμενα 5 λεπτά, υποθετικό σενάριο λέμε, βγήκες χαμένος, ναι ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Ε ναι χαίρω πολύ, δεν ξέρουμε τι θα γίνει ούτε στα επόμενα 5 λεπτά, υποθετικό σενάριο λέμε, βγήκες χαμένος, ναι ή όχι?

Σου απάντησα ήδη, δεν βγηκε χαμένος γιστι μπορεί να έχει ήδη η να μη θέλει νερό. Αλλά το θέμα είναι ότι Δεν έχει σημασία, γιατί το πρόβλημα σου δεν είναι ότι δεν σου δίνουν νερό μαζί με τον καφέ αλλά ότι σου πουλάνε το νερό ακριβά. 10 σελίδες και ακόμα δεν έχεις καταλάβει τη διαφορά. 

Το ότι δεν βάζουν φορτιστή μαζί με το iPhone λοιπόν είναι αδιάφορο. Αν σου πουλάν το φορτιστή 100 ευρώ, τότε αυτό είναι το πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...