Προς το περιεχόμενο
jimakris

Apple Watch esim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα ! Όντας κάτοχος του iPhone XR κι έχοντας δοκιμάσει την esim της Cosmote ήθελα να προχωρήσω στο επόμενο βήμα . Το σκεπτικό μου στηρίχτηκε στο ότι επειδή βγαίνω συχνά για τρέξιμο και ποδήλατο θα ήθελα να μην κουβαλάω το κινητό μου μαζί αλλά κάτι πιο βολικό όπως πχ ένα Apple Watch . Όπως προείπα έχοντας ήδη esim cosmote και χωρίς να το ψάξω παραπάνω (βλακεία μου ) αγόρασα προχτές το Apple Watch series 3 gps+cellular . Με μεγάλη μου απογοήτευση έμαθα εκ των υστέρων ότι παρόλο που η esim cosmote δουλεύει άψογα σε iPhone ακόμα δεν υποστηρίζεται σε Apple Watch . Έχει κανείς σας καμιά αντιπρόταση - λύση ; Και με κάρτα του εξωτερικού (global sim) αποδεδειγμένα δουλεμένη ;

ευχαριστώ 

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jimakris είπε

Καλησπέρα στην παρέα ! Όντας κάτοχος του iPhone XR κι έχοντας δοκιμάσει την esim της Cosmote ήθελα να προχωρήσω στο επόμενο βήμα . Το σκεπτικό μου στηρίχτηκε στο ότι επειδή βγαίνω συχνά για τρέξιμο και ποδήλατο θα ήθελα να μην κουβαλάω το κινητό μου μαζί αλλά κάτι πιο βολικό όπως πχ ένα Apple Watch . Όπως προείπα έχοντας ήδη esim cosmote και χωρίς να το ψάξω παραπάνω (βλακεία μου ) αγόρασα προχτές το Apple Watch series 3 gps+cellular . Με μεγάλη μου απογοήτευση έμαθα εκ των υστέρων ότι παρόλο που η esim cosmote δουλεύει άψογα σε iPhone ακόμα δεν υποστηρίζεται σε Apple Watch . Έχει κανείς σας καμιά αντιπρόταση - λύση ; Και με κάρτα του εξωτερικού (global sim) αποδεδειγμένα δουλεμένη ;

ευχαριστώ 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/multisim.html

Εδώ βλέπω δεν υπάρχει περιορισμός και κάνει για όλα τα ρολόγια. 

Δεν έχει κάπου υποσημείωση . Ψάξε το καλύτερα.

EDIT : Δεν είναι συμβατή με τα Αpple Smartwatches.

Επεξ/σία από alexakos89

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.