Προς το περιεχόμενο

Apple Watch esim


jimakris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα ! Όντας κάτοχος του iPhone XR κι έχοντας δοκιμάσει την esim της Cosmote ήθελα να προχωρήσω στο επόμενο βήμα . Το σκεπτικό μου στηρίχτηκε στο ότι επειδή βγαίνω συχνά για τρέξιμο και ποδήλατο θα ήθελα να μην κουβαλάω το κινητό μου μαζί αλλά κάτι πιο βολικό όπως πχ ένα Apple Watch . Όπως προείπα έχοντας ήδη esim cosmote και χωρίς να το ψάξω παραπάνω (βλακεία μου ) αγόρασα προχτές το Apple Watch series 3 gps+cellular . Με μεγάλη μου απογοήτευση έμαθα εκ των υστέρων ότι παρόλο που η esim cosmote δουλεύει άψογα σε iPhone ακόμα δεν υποστηρίζεται σε Apple Watch . Έχει κανείς σας καμιά αντιπρόταση - λύση ; Και με κάρτα του εξωτερικού (global sim) αποδεδειγμένα δουλεμένη ;

ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jimakris είπε

Καλησπέρα στην παρέα ! Όντας κάτοχος του iPhone XR κι έχοντας δοκιμάσει την esim της Cosmote ήθελα να προχωρήσω στο επόμενο βήμα . Το σκεπτικό μου στηρίχτηκε στο ότι επειδή βγαίνω συχνά για τρέξιμο και ποδήλατο θα ήθελα να μην κουβαλάω το κινητό μου μαζί αλλά κάτι πιο βολικό όπως πχ ένα Apple Watch . Όπως προείπα έχοντας ήδη esim cosmote και χωρίς να το ψάξω παραπάνω (βλακεία μου ) αγόρασα προχτές το Apple Watch series 3 gps+cellular . Με μεγάλη μου απογοήτευση έμαθα εκ των υστέρων ότι παρόλο που η esim cosmote δουλεύει άψογα σε iPhone ακόμα δεν υποστηρίζεται σε Apple Watch . Έχει κανείς σας καμιά αντιπρόταση - λύση ; Και με κάρτα του εξωτερικού (global sim) αποδεδειγμένα δουλεμένη ;

ευχαριστώ 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/multisim.html

 

Εδώ βλέπω δεν υπάρχει περιορισμός και κάνει για όλα τα ρολόγια. 

Δεν έχει κάπου υποσημείωση . Ψάξε το καλύτερα.

 

EDIT : Δεν είναι συμβατή με τα Αpple Smartwatches.

 

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...