Προς το περιεχόμενο

[smartphone] HUAWEI P20 Pro Μαύρο 309€(+ και άλλα) @germanos[ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 εγώ παιδιά παρήγγειλα το p30 plus αλλά φαίνεται ότι ακόμα μία μεγάλη αλυσίδα ακόμα μία φορά θα με απογοητεύσει γιατί έχει μείνει σε κατάσταση καταχωρήθηκε και στο τηλέφωνο μου μου είπαν ότι δεν υπάρχει απόθεμα αυτή τη φορά όμως δεν πρόκειται να το δεχτώ και θέλω συμβουλές και οδηγίες Γιατί δεν μπορεί κάθε φορά που βγάζει κάποιος μία προσφορά να σου λέει Απλά δεν έχει απόθεμα εσύ να έχεις καταχωρήσει την κάρτα σου τις δόσεις σου και να περιμένεις κάθε φορά να βγάλεις άκρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να κάνεις την παραγγελία πρέπει να είναι διαθέσιμο, διαφορετικά δεν γίνεται, γιατί τι σου είπαν; Ότι δεν υπάρχει; Και πως έγινε η παραγγελία;

Edit εμένα λέει πως έχει τιμολογηθεί

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Εγω μπαινω στον 7ο χρονο με Note 3. Πηρα και αλλα κινητα μεσα σε αυτα τα χρονια αλλα δεν με κερδισε κανενα. Εννοειται παιζω με Android 10 και δυνατοτητες οπως gestures παντου AOD κτλ. Ουτε notch οθοναρα Amoled 16:9 ακομα με εντυπωσιαζει IR Jack ανθεκτικο οσο δεν παει και αλλαγη μπαταριας στα 8 ευρω καθε 3 χρονια. Το εχω δουλεψει οσο δεν παει καθημερινα το λουζω με οινοπνευμα λογω δουλειας το εχω πανω 256GB samsung SD και απλα δεν νιωθει. Και μιλαμε για μια εποχη που το συγκεκριμενο επαιζε στα 849 ευρω και σε 6 μηνες το ειχα παρει 400 πρεπει να εχει βγαλει τα χρηματα του 500 φορες. Παιζει τα παντα επισης απο παιχνιδια και multitasking με 3 εφαρμογες ταυτοχρονα. Οι εταιριες μας δουλευουν τα τελευταια χρονια με τις τιμες τα notch τις τρυπες και την αφαιρεση λειτουργιων οπως LED Notification με εχει βολεψει απιστευτα IR επισης δουλευω τα παντα στο σπιτι απο TV μεχρι Air Condition με αυτο μακροστενες οθονες και μη αποσπωμενες μπαταριες. Το δουλεμα παει συννεφο δυστυχως. Ανετα το κραταω ακομα 3 χρονια μιας και σιγουρα θα παρει Android 13 μεσω XDA.

Σόρυ για το off topic αλλά που βρίσκεις καλές τόσο φτηνές μπαταρίες; Για note 4 ψάχνω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικα έγινε ταυτοχρονη παραγγελια ισως. Ειλικρινα δεν υπάρχει περίπτωση να το δεχτώ απλα υπάρχει κάποιος ενδεδειγμενος τρόπος αντίδρασης? Συνηγορος του καταναλωτή κ κάτι αλλο? Αν δεν εχεις μπορεις να βρεις . εν το μεταξύ το εχω πάρει και με δοσεις και ξερςτε τι συνεπάγεται αυτό. μου το έχει κάνει απο μια φορα ολες οι μεγαλες αλυσιδες και δεν δημιουργησα θεμα. Τωρα όμως θα το πάω όσο πάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να το παραγγείλουμε στο κατάστημα της επιλογής μας χωρίς όμως να το πληρώσουμε; γιατί δεν βλέπω επιλογή αυτή, όλο με ξαναγύρναει πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kallair είπε

Η huawei εχει μια απο τις καλυτερες με διαφορα εγγυησεις, στις ναυαρχιδες της. 
http://consumer.huawei.com/minisite/support/cy/screenguaranteeregistration/

To link αυτό είναι από Κύπρο, ισχύει και για Ελλάδα;

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Ναι το mate 20 pro ειναι πολυ ανωτερο κινητο σχεδον στα παντα εκτος καμερας.

το mate 20 pro δεν υποτίθεται ότι είναι λίγο καλύτερο και στην κάμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mcret είπε

To link αυτό είναι από Κύπρο, ισχύει και για Ελλάδα;

ναι. σε ολες τις premium συσκευες της η huawei το δινει. ο ξαδερφος μου δουλευε στο σερβις και μας το ειχε επισημανει κ ο αδερφος μου επειδη ειχε παρει εκθεσιακο, ειχε κανει χρηση της εγγυησης κ στην ουσια του ειχαν δωσει νεα συσκευη(στην αποδειξη που του ειχε δωσει ο κωτσοβολος αν θυμαμαι καλα δεν εγραφε οτι ειναι εκθεσιακο κομματι).

 

μπες στην παρακατω διευθυνση κ με το serial number λογικα θα σου εμφανισει τι εγγυηση εχει/δικαιουται το huawei σου. επισης ρωτα το online support τους σχετικα με την απορια σου για να βεβαιωθουμε 100% γτ εμεις το ειχαμε χρησιμοποιησει πριν κοντα 2-3 χρονια. μπορει κατι να εχει αλλαξει απο τοτε.
https://consumer.huawei.com/gr/support/warranty-query/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παιδια η παραγγελία ήρθε με το mail αλλά πατάω να δω κατάσταση και μου λέει λάθος κωδικός παραγγελίας. Τους έστειλα mail και αναμένω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, TrObAs είπε

Εμένα παιδια η παραγγελία ήρθε με το mail αλλά πατάω να δω κατάσταση και μου λέει λάθος κωδικός παραγγελίας. Τους έστειλα mail και αναμένω.....

Πρέπει να βάλεις και το πρώτο γράμμα, κάνε αντιγραφή-επικοληση

Edit μου ήρθε email ότι εστάλη

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Konstantin77 είπε

Να ρωτήσω κάτι ηλίθιο; Έχει κανονικά Google Play η Huawei?

Μέχρι και τα μοντέλα P30/Pro έχουν Play Store, You Tube, Gmail κλπ συν τα Google services όπως όλα τα android, απο τα P40 και μετά όχι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανοίγω νέο θέμα διότι υπάρχει σε αντίστοιχη τιμή στο skroutz αλλά για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει από μεγάλη αλυσίδα και με άτοκες, η τιμή δεν είναι κακή.

Στα 399€ από Γερμανό το Samsung Galaxy Note 10 lite 6/128.

Ισχύει μόνο για σήμερα 5 Ιουλίου.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίστοιχα καλή περίπτωση μου φαίνεται και το SAMSUNG Galaxy Note9 στα 589€

Να συμπληρώσω ένα πλεονέκτημα ακόμα για τις αλυσίδες είναι η περίπτωση τιμολογίου. Σε κάποια  skroutzομάγαζα έχουν πολύ «ιδιαίτερες» πολιτικές έως δεν κόβουν και καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...