Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S20 Ultra Cloud White Snapdragon 12/256 GB 749.99 Euros


panos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, scofield_sara3 είπε

Πόσο λάθος κάνεις...

Για πες μου που κάνω λάθος; Βρες μου που αναφέρεται ότι θα φοράει τον 990.  Σε ένα μήνα τα λέμε εδω. 

Επεξ/σία από panos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, scofield_sara3 είπε

Ότι στοίχημα θες και πάει από τώρα..!!Απλά μην εξαφανιστείς σε ένα μήνα..!!

Εδώ θα είμαι μην ανησυχείς. Δεν μου είπες όμως που βασίζεσαι και λες ότι θα έχει τον 990.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα είσαι αλλά δεν το ρισκάρεις..Εσύ που βασίζεσαι, δεν μου είπες..Η πληροφορία είναι εκ των έσω..Οπότε μην πιστεύεις μόνο ότι διαβάζεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, scofield_sara3 είπε

Εδώ θα είσαι αλλά δεν το ρισκάρεις..Εσύ που βασίζεσαι, δεν μου είπες..Η πληροφορία είναι εκ των έσω..Οπότε μην πιστεύεις μόνο ότι διαβάζεις..

Προφανώς ο ice universe που έχει βγάλει τα leaks μας έχει φλομώσει στο ψεμα. Δηλαδή θα πάρει τον 865+ στην Αμερική και θα μείνει με τον 990 που έφαγε τόσο κράξιμο στην Ευρώπη. Αφού ξέρεις τόσα πολλά για πες μου και ποια έκδοση one ui θα έχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με το Samsung s20 της προσφοράς έχει γίνει σε κάποιον η αποστολή. Σε εμένα λέει processing από τις 3 του μήνα.

Επεξ/σία από edm0d0n
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, edm0d0n είπε

Σχετικά με το Samsung s20 της προσφοράς έχει γίνει σε κάποιον η αποστολή. Σε εμένα λέει processing από τις 3 του μήνα.

Θέλει υπομονή το συγκεκριμένο κατάστημα . Πολύ υπομονή . Και εγώ το παρηγγειλα και αν το παραλάβω πριν τον Αύγουστο ευχαριστημένος θα είμαι .

Αν δεις το συγκεκριμένο κατάστημα όλα τα προϊόντα είναι προσφορές. Το πρόβλημα είναι οι χρόνοι αναμονής και η εγγύηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα την παρακάτω απάντηση από το support τους:

"Dear Customer,

Greeting from eGlobal Central!

Please be kindly informed, that the item you ordered ran out of stock and the stock is arriving within 2-3 days.

Therefore, we would like to ask if it is acceptable for you to await for the stock arrival. As soon as the restock arrives we shall arrange an immediate shipping of your order.

Hope this arrangement is acceptable for you.

We would like to apologize for inconvenience caused

In the meantime, should you have any further inquiries, please feel free to contact us."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΜΟΝΗ προσφοραρα που λιγουρεύτηκα μέσα στο καλοκαίρι , μη μιλάτε καθόλου και κάντε την απαραίτητη υπομονή. S20 ULTRA με Snapdragon  στα 727 ήταν λουκούμι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/7/2020 στις 11:13 ΜΜ, Looter είπε

Η ΜΟΝΗ προσφοραρα που λιγουρεύτηκα μέσα στο καλοκαίρι , μη μιλάτε καθόλου και κάντε την απαραίτητη υπομονή. S20 ULTRA με Snapdragon  στα 727 ήταν λουκούμι. 

Σου έγινε dispatch? 

Ενημέρωσε αν θες και όταν παραλάβεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panos7 είπε

Σου έγινε dispatch? 

Ενημέρωσε αν θες και όταν παραλάβεις. 

Φίλε μου δυστυχώς ΔΕΝ το πρόλαβα. Το σκέφτηκα περισσότερο από όσο έπρεπε λόγω των φημών περί snapdragon 865+ στο Note 20 και ΠΕΤΑΞΕ το πουλάκι.. 😔😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Looter είπε

Φίλε μου δυστυχώς ΔΕΝ το πρόλαβα. Το σκέφτηκα περισσότερο από όσο έπρεπε λόγω των φημών περί snapdragon 865+ στο Note 20 και ΠΕΤΑΞΕ το πουλάκι.. 😔😔

Μια από τα ίδια και εγώ... Δυστυχώς θα έρθει με exynos 990 εδώ Ευρώπη το note 20. Για τον 865+ θα πρεπει να περιμένουμε αρκετά για να πέσει η τιμή. Αν το ήξερα όλο αυτό θα το χτύπαγα χωρίς δευτερη σκέψη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, paschalis.m είπε

Για να μην σκάτε πήραμε refund. Δεν νομίζω να το πήρε κάποιος.

Μάλλον ήταν λάθος η τιμή. Δεν υπάρχει στο site επίσης πλέον το κινητό. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...