Προς το περιεχόμενο

Και η Cosmote στο χορό των απεριόριστων δεδομένων με τα πακέτα Gigamax Unlimited


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Παντού υπάρχουν πακέτα unlimited σε όλες της χώρες με 25 ευρώ Ελλάδα και οι μισθοί κάτω και 70 τα πακέτα,  Ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω κοσμοτε

Επίσης το ίντερνετ στο εξωτερικό είναι υπερβολικά γρήγορο 

Ελλάδα δεν ξέρω δεν έχω ιδέα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 260
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ψιλό συμφέρει να καταργήσεις το σταθερό και να έχεις με 70 ευρώ τα πάντα. 

27 λεπτά πριν, stratismjt είπε

Μαγκες εκανα προσφατα το προγραμα της vodafone με 40 giga 9,95 ευρώ συμβόλαιο 2 χρόνια το παγιο ειναι μηδενικό και καθε μηνα αμα θες ενεργοποιείς το πρόγραμμα. Δεν υπαρχει φτηνότερο προγραμμα και ασε την cosmote να παρουσιαζει τα προγραμματα giga max ως απιθανη προσφορα. 

Τι φάση για δείξε το πακέτο; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε καταλάβει ότι μιλάμε για κανονικότατη τιμολόγηση αέρα και παρουσίαση της ως επίτευγμα... Απλά ντροπή.

Επεξ/σία από ier506
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ψιλό συμφέρει να καταργήσεις το σταθερό και να έχεις με 70 ευρώ τα πάντα. 

Τι φάση για δείξε το πακέτο; 

https://www.vodafone.gr/eshop/mobile-internet/c-100123/

απο μέλη άλλου φόρουμ που το ενεργοποίησαν λένε ότι έχει όριο 100gb/μήνα οπότε πρακτικά είσαι κανα 30αρι. Αν σου φτάνουν αυτα τα gb το μήνα, προφανώς και είναι καλή φάση.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, bbbb είπε

https://www.vodafone.gr/eshop/mobile-internet/c-100123/

απο μέλη άλλου φόρουμ που το ενεργοποίησαν λένε ότι έχει όριο 100gb/μήνα οπότε πρακτικά είσαι κανα 30αρι. Αν σου φτάνουν αυτα τα gb το μήνα, προφανώς και είναι καλή φάση.

Δεν ξέρω αν φτάνουν, αλλά για ένα άτομο φτάνουν σίγουρα. 

Εμείς είμαστε δύο μεγάλοι και δύο παιδιά και δύσκολα φτάνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στημένο το σκηνικό στην Ελλάδα. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός στην κινητή. Όλοι τα ίδια (...) προσφέρουν.

(Είχα και μια γελοία προσφορά μόλις χθες. Το σύνολο ομιλίας και internet μου λήγει αύριο το απόγευμα. Μόλις έλαβα SMS να το κάνω re-fill με μόλις 4€! Καταπληκτική προσφορά. Για όσους δεν ξέρουν το re-fill λήγει κι αυτό με το υπόλοιπο, 4€ για λιγότερο από 24 ώρες!)

10 λεπτά πριν, bbbb είπε

https://www.vodafone.gr/eshop/mobile-internet/c-100123/

απο μέλη άλλου φόρουμ που το ενεργοποίησαν λένε ότι έχει όριο 100gb/μήνα οπότε πρακτικά είσαι κανα 30αρι. Αν σου φτάνουν αυτα τα gb το μήνα, προφανώς και είναι καλή φάση.

 

Καλή φάση; Πως ακριβώς; Κατέβασα τον αναλυτικό κατάλογο.

Έχουμε και λέμε:

200ΜΒ/μήνα δωρεάν πάγιο

10γίγα/μήνα 9,90€

30γίγα/μήνα 19,90€

Θα καταργήσεις σταθερό και ίντερνετ για κάτι τέτοιο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος είναι το φθηνότερο unlimited (55ευρώ) πάντα με κριτήριο τα unlimited data, μετά έρχεται της vodafone και τέλος της wind που είναι φθηνότερο αλλά έχει κόφτη μετά τα 15gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό. Η vodafone στα 55€ έχει κόφτη εξαρχής στα 2mpbs και η wind μετά τα 15gb έχει κόφτη στο 1mbps. Για αρχή για τα ελληνικά πάντα δεδομένα, αρκετά καλά είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν υπάρχουν τα σκέτα Giga Max με 20GB/12,9€, 40GB/18,9€ με δεύτερη sim μόνο για data

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/giga_max.html

κάτι τέτοιο συν ένα what's up ξέρω γω συμφέρει παραπάνω. Εγώ έχω το 20άρι και δεν υπάρχει απολύτως κανένας κόφτης μέχρι τα 20, και στα τελευταία 100MB πάει σφαίρα. Για μένα το καλύτερο πρόγραμμα data αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα, και το 40άρι για 6€ παραπάνω είναι επίσης εξαιρετικό, εγώ δεν το πήρα γιατί σχεδόν ποτέ δεν χρειάζομαι και τα 20

Επεξ/σία από Hacker?pcs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Hacker?pcs είπε

Όταν υπάρχουν τα σκέτα Giga Max με 20GB/12,9€, 40GB/18,9€ με δεύτερη sim μόνο για data

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/giga_max.html

κάτι τέτοιο συν ένα what's up ξέρω γω συμφέρει παραπάνω. Εγώ έχω το 20άρι και δεν υπάρχει απολύτως κανένας κόφτης μέχρι τα 20, και στα τελευταία 100MB πάει σφαίρα, για μένα το καλύτερο πρόγραμμα data αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα

Της vodafone είναι καλύτερο εάν μιλάμε για τέτοια χρήση. 9.95€ τα 40gb χωρίς δεσμεύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Της vodafone είναι καλύτερο εάν μιλάμε για τέτοια χρήση. 9.95€ τα 40gb χωρίς δεσμεύσεις.

Αποφεύγω Vodafone/Wind γιατί το σήμα τους είναι hit or miss, παρομοίως και οι γραμμές τους στα σταθερά

Αν είναι όντως έτσι όμως είναι όντως καλύτερο πρόγραμμα

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Hacker?pcs είπε

Αποφεύγω Vodafone/Wind γιατί το σήμα τους είναι hit or miss, παρομοίως και οι γραμμές τους στα σταθερά

Οπότε συμφέρει περισσότερο να καταργήσεις τα max και να μετατρέψεις το what's up σε unlimited με 55€.

Αυτό που σκέφτομαι είναι οτι ίσως αξίζει γενικά να καταργήσει κάποιος ακόμα και την σταθερή γραμμή του. Απευθυνόμενος ειδικά σε αυτούς που πιάνουν μέχρι 25mbps όπως και εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Οπότε συμφέρει περισσότερο να καταργήσεις τα max και να μετατρέψεις το what's up σε unlimited με 55€.

Αυτό που σκέφτομαι είναι οτι ίσως αξίζει γενικά να καταργήσει κάποιος ακόμα και την σταθερή γραμμή του. Απευθυνόμενος ειδικά σε αυτούς που πιάνουν μέχρι 25mbps όπως και εγώ. 

Δεν έπιασα τι προτείνεις με τα max και το what's up


Σε καμία περίπτωση, πιάνω μόνο γύρω στα 10 (όπως και όλη η περιοχή γύρω, περιφερειακά πόλης) όμως τα 40-80GB ακόμα και με 1-2 στο σπίτι είναι ΤΙΠΟΤΑ, μέσα σε μία βδομάδα έχουν χτυπηθεί

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...