Προς το περιεχόμενο

Και η Cosmote στο χορό των απεριόριστων δεδομένων με τα πακέτα Gigamax Unlimited


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Έκανες συνδρομή για 2 χρόνια στο WiFi on the spot? Σε εμένα μου έδωσαν 12 μήνες, δεν ζήτησα βέβαια περισσότερο για να δω εάν επιτρέπουν. 

Το θέμα είναι με την δωρεάν σύνδεση κλειδώνουμε τις υπάρχουσες τιμές ή αύριο θα μας πουν τα 40gb κοστίζουν 19.95€?

Kαι να αλλάξουν οι τιμές παλι φτήνο ειναι το πακέτο ασε που το πάγιο ειναι εντελώς δωρεάν οπότε κατα την γνώμη μου ειναι μακράν το καλύτερο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 260
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, stratismjt είπε

Kαι να αλλάξουν οι τιμές παλι φτήνο ειναι το πακέτο ασε που το πάγιο ειναι εντελώς δωρεάν οπότε κατα την γνώμη μου ειναι μακράν το καλύτερο πακέτο.

Κοίταξε να δεις εάν πάει στα 20€ τα 40gb συμφέρει κάποιος να μειώσει την σταθερή γραμμή σε κάποιο φθηνότερο πακέτο και να πάει COSMOTE με τα 55€ απεριόριστα. 
Πολλοί θα είναι εκείνοι που δεν θα τους φτάσουν τα 40gb και θα ξανά βάλουν 20€ "κάρτα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πωωω τους τρέλανε η Cosmote! Με 55€ στο χαζοδίκτυο (από άποψη κάλυψης και ταχύτητας) της Vodafone παίρνεις unlimited με όριο 2 mbps 😂😂. Και η Cosmote δίνει χωρίς όριο με 300 λεπτά και 300 SMS...

Επεξ/σία από Ihavetheanswers
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, σόρρυ, πιο όριο ορθής χρήσης; 

Και εγώ έκανα το unlimited της wind και σε ενάμιση μήνα έχω κάψει 450 γιγα χωρίς κανένα περιορισμό και μάλιστα κάνω speed test κάτι 100ρια...

 

Και υποτίθεται στα 15 γιγα το γυρνάει σε 1mbps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jackess είπε

Ρε παιδιά, σόρρυ, πιο όριο ορθής χρήσης; 

Και εγώ έκανα το unlimited της wind και σε ενάμιση μήνα έχω κάψει 450 γιγα χωρίς κανένα περιορισμό και μάλιστα κάνω speed test κάτι 100ρια...

Και υποτίθεται στα 15 γιγα το γυρνάει σε 1mbps?

Μάλλον επειδή στην περιοχή που είσαι δεν υπάρχει άλλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο το παιχνίδι είναι "στημένο" από καρτέλ και ελεγκτική υπηρεσία πραγματικό ανταγωνισμό στις τηλεπικοινωνίες δεν πρόκειται να δούμε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Μάλλον επειδή στην περιοχή που είσαι δεν υπάρχει άλλος. 

Σεπόλια δεν υπάρχει άλλος; Δε νομίζω.

Καλλιθέα πάντως πάνω από 40 δεν έχω χτυπήσει (ούτε φίλοι με άλλες εταιρίες βέβαια.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, stratismjt είπε

Μαγκες εκανα προσφατα το προγραμα της vodafone με 40 giga 9,95 ευρώ συμβόλαιο 2 χρόνια το παγιο ειναι μηδενικό και καθε μηνα αμα θες ενεργοποιείς το πρόγραμμα. Δεν υπαρχει φτηνότερο προγραμμα και ασε την cosmote να παρουσιαζει τα προγραμματα giga max ως απιθανη προσφορα. 

εγω βλεπω 9,95 μονο για τους 3 πρωτους μηνες, μετα 19,9. Μπορεις να στειλεις το link της προσφορας που πηρες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ό,τι προσφορά, ό,τι πακέτο και να βγει στην κινητή θα έχουμε πάντα τα ίδια σχόλια χωρίς εξαίρεση.

Ναι αλλά στο εξωτερικό είναι φθηνότερα και δίνουν περισσότερα....

Και τζάμπα να σας τα δώσουν πάλι κάτι θα βρείτε

 

  • Like 3
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, endeka είπε

εγω βλεπω 9,95 μονο για τους 3 πρωτους μηνες, μετα 19,9. Μπορεις να στειλεις το link της προσφορας που πηρες ;

https://www.vodafone.gr/eshop/mobile-internet/c-100123/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, endeka είπε

εγω βλεπω 9,95 μονο για τους 3 πρωτους μηνες, μετα 19,9. Μπορεις να στειλεις το link της προσφορας που πηρες ;

Οι 3 μήνες από που προκύπτουν? 

Δεν νομίζω να τα επαναφέρει στις τιμές καταλόγου γιατί τότε θα είναι πολύ κοντά στην τιμή απεριορίστων της COSMOTE (με τη προϋπόθεση ότι τα 40gb δεν θα φτάσουν, 2*20€).

Το WiFi on the spot είναι για περιστασιακή χρήση ή για κάποιον που ξέρει ότι δεν θα βγει από τα όρια του 40gb. Δεν γίνεται να το χρεώνει η vodafone σε τιμή συμβολαίου. Ακόμα και αν δεν ξεφύγει κάποιος, τα 20 ευρώ είναι το 36.5% της τιμής απεριορίστων της cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stratismjt είπε

Μαγκες εκανα προσφατα το προγραμα της vodafone με 40 giga 9,95 ευρώ συμβόλαιο 2 χρόνια το παγιο ειναι μηδενικό και καθε μηνα αμα θες ενεργοποιείς το πρόγραμμα. Δεν υπαρχει φτηνότερο προγραμμα και ασε την cosmote να παρουσιαζει τα προγραμματα giga max ως απιθανη προσφορα. 

Για δώσε link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Apocalypse2020 είπε

Επίσης το ίντερνετ στο εξωτερικό είναι υπερβολικά γρήγορο 

Ελλάδα δεν ξέρω δεν έχω ιδέα 

Πήγαινε ένα ταξίδι Λονδίνο και ξανα έλα να συζητήσουμε το "υπερβολικά γρήγορο" internet που έχουν στα κινητά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
35 λεπτά πριν, polaki είπε

Πήγαινε ένα ταξίδι Λονδίνο και ξανα έλα να συζητήσουμε το "υπερβολικά γρήγορο" internet που έχουν στα κινητά. 

Δεν  χρειάζεται Γιατί από εκεί ήρθα 😉 τι θες να συζητήσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...