Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, tehyoda είπε

Και ποιος φταίει αν δεν φταίει το e-shop εγώ από αυτούς έκανα την αγορά όχι από τους κινέζους τεσπα άντε με το καλό να παραλάβω γιατί χτες που το δοκίμασα ξεσήκωσα την πολυκατοικία για κάνα 5 λεπτο.

Το e-shop, οπως και ολα τα καταστηματα γενικα παιρνουν ολα τα ηλεκτρονικα με την ταινια ασφαλειας, δεν γνωριζω κανενα καταστημα να ανοιγει ολα τα προιοντα για ελεγχο, ολα οπως και κινητα, και λαπτοπ, και γενικα, ερχονται με ταινια ασφαλειας σφραγισμενα, και αυτο ειναι το λογικο

Εσενα ποια ειναι η γνωμη σου οτι επρεπε να κανει το  e-shop, να τα ανοιγει δηλαδη ολα τα προιοντα που πουλαει? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, makhs5 είπε

....

Εσενα ποια ειναι η γνωμη σου οτι επρεπε να κανει το  e-shop, να τα ανοιγει δηλαδη ολα τα προιοντα που πουλαει? 

😃Ε ναι, και για να λες μετά το παρέλαβα ανοιγμένο!😃

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν σου φερνανε αντιρρηση για αντικατασταση, τοτε ναι, θα ειχες απολυτο δικιο

Αλλα οι ανθρωποι αμεσως σου ειπαν να στο αντικαταστησουν, δεν νομιζω οτι ειναι δικαιο να εχεις παραπονο, καταλαβαινω την τρομαρα που πηρες σχετικα, αλλα απλα σκεψου δεν φταινε κι αυτοι, κανανε οτι καλυτερο μπορουσαν

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Το e-shop, οπως και ολα τα καταστηματα γενικα παιρνουν ολα τα ηλεκτρονικα με την ταινια ασφαλειας, δεν γνωριζω κανενα καταστημα να ανοιγει ολα τα προιοντα για ελεγχο, ολα οπως και κινητα, και λαπτοπ, και γενικα, ερχονται με ταινια ασφαλειας σφραγισμενα, και αυτο ειναι το λογικο

Εσενα ποια ειναι η γνωμη σου οτι επρεπε να κανει το  e-shop, να τα ανοιγει δηλαδη ολα τα προιοντα που πουλαει? 

Το Kaizer στην 3η Σεπτεμβρίου το κάνει αυτό.

Για να δούμε ότι είναι όλα ένταξη, λένε. Ναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, smpt είπε

Το Kaizer στην 3η Σεπτεμβρίου το κάνει αυτό.

Για να δούμε ότι είναι όλα ένταξη, λένε. Ναι 

Εγω προσωπικα αν δω παραβιασμενη ταινια ασφαλειας δεν το παιρνω, και ζηταω αλλο.

Οποιο καταστημα το ανοιγει για καποιο σκοπο το κανει, η μπορει να ειναι και απο επιστροφη, η οτιδηποτε αλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Αν σου φερνανε αντιρρηση για αντικατασταση, τοτε ναι, θα ειχες απολυτο δικιο

Αλλα οι ανθρωποι αμεσως σου ειπαν να στο αντικαταστησουν, δεν νομιζω οτι ειναι δικαιο να εχεις παραπονο, καταλαβαινω την τρομαρα που πηρες σχετικα, αλλα απλα σκεψου δεν φταινε κι αυτοι, κανανε οτι καλυτερο μπορουσαν

Μ΄αρέσει που μετά την εξήγηση του κάνεις και επεξήγηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία έχω παρατηρήσει πως όλο και περισσότερα καταστήματα στέλνουν "ανοιγμένες" τις κούτες με τοποθετημένη διάφανη ταινία από πάνω-περιμετρικά, αρχικά με έναν καθαριστή αέρα από eshop, και μετά με 2 ανεμιστήρες inventor από διαφορετικές μεγάλες αλυσίδες, ακριβώς κι εμένα η πρώτη σκέψη ήταν πως πρόκειται για προϊόν από επιστροφή και ξενέρωσα, αλλά μάλλον έχουν τέτοια πολιτική, τουλάχιστον για αυτού του είδους και κόστους συσκευές που δεν έχουν ταινία ασφαλείας από το εργοστάσιο, ή το κάνει ο εισαγωγέας-αντιπρόσωπος πριν τα προωθήσει. Σε λαπτοπ και ηλεκτρονικά μεγάλης αξίας πάντως, πάντα ήταν σφραγισμένα με ταινίες ασφαλείας και δεν θα τις δεχόμουν κι εγώ άλλωστε αν ήταν παραβιασμένες ειδικά σε πανάκριβα ηλεκτρονικά.

στα 2 γιου-γκο που πήρα πάντως το ένα φαινόταν σαν να είχε ανοιχτεί (η ταινιούλα ήταν θωλή, σαν να είχε ξανα τοποθετηθεί) αλλά μέσα όλα ήταν μια χαρά τακτοποιημένα, στο άλλο που ήταν αψεγάδιαστο εξωτερικά μέσα η συσκευασία του κοντρόλ ήταν ανοιγμένη και τσαλακωμένη...άντε βγάλε άκρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Μ΄αρέσει που μετά την εξήγηση του κάνεις και επεξήγηση!

Παντα προσπαθω να δωσω στους αλλους να καταλαβουν.. Παντα το ειχα αυτο..

5 λεπτά πριν, satelitas είπε

Τελευταία έχω παρατηρήσει πως όλο και περισσότερα καταστήματα στέλνουν "ανοιγμένες" τις κούτες με τοποθετημένη διάφανη ταινία από πάνω-περιμετρικά, αρχικά με έναν καθαριστή αέρα από eshop, και μετά με 2 ανεμιστήρες inventor από διαφορετικές μεγάλες αλυσίδες, ακριβώς κι εμένα η πρώτη σκέψη ήταν πως πρόκειται για προϊόν από επιστροφή και ξενέρωσα, αλλά μάλλον έχουν τέτοια πολιτική, τουλάχιστον για αυτού του είδους και κόστους συσκευές που δεν έχουν ταινία ασφαλείας από το εργοστάσιο, ή το κάνει ο εισαγωγέας-αντιπρόσωπος πριν τα προωθήσει. Σε λαπτοπ και ηλεκτρονικά μεγάλης αξίας πάντως, πάντα ήταν σφραγισμένα με ταινίες ασφαλείας και δεν θα τις δεχόμουν κι εγώ άλλωστε αν ήταν παραβιασμένες ειδικά σε πανάκριβα ηλεκτρονικά.

στα 2 γιου-γκο που πήρα πάντως το ένα φαινόταν σαν να είχε ανοιχτεί (η ταινιούλα ήταν θωλή, σαν να είχε ξανα τοποθετηθεί) αλλά μέσα όλα ήταν μια χαρά τακτοποιημένα, στο άλλο που ήταν αψεγάδιαστο εξωτερικά μέσα η συσκευασία του κοντρόλ ήταν ανοιγμένη και τσαλακωμένη...άντε βγάλε άκρη...

Να σε ρωτησω κατι, στην προσοψη του ηχειου, στην μπροστινη πλευρα εννοω, ειχε μια ζελατινα που επιανε ολοκληρο το μπροστινο μερος, σαν κολλημενη που εβγαινε με το χερι?

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Παντα προσπαθω να δωσω στους αλλους να καταλαβουν.. Παντα το ειχα αυτο..

Να σε ρωτησω κατι, στην προσοψη του ηχειου, στην μπροστινη πλευρα εννοω, ειχε μια ζελατινα σαν κολλημενη που εβγαινε με το χερι?

όχι σε κανένα από τα δύο, μόνο στην οθονούλα έχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, satelitas είπε

όχι σε κανένα από τα δύο, μόνο στην οθονούλα έχει 

Τι να πω, μπορει και οι κινεζοι να μην την βαλαν σε ολα, οπως το κοντρολ που ελειπε

Δεν μπορω να πω τιποτα με σιγουρια, αλλα το e-shop οσο ξερω δεν ανοιγει γενικα προιοντα, ως τωρα σε μενα δεν μου εχει τυχει ποτε, σε αλλους δεν ξερω βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο δεξι πανω μερος του πρωτου ηχειου λες? Αν διακρινω σωστα βεβαια, πες εσυ που ακριβως εννοεις

Αυτο που διακρινω ειναι παρα πολυ μικρο παντως, δεν μου πολυφαινεται γενικα για αστοχια και δεν νομιζω να σου δημιουργησει προβλημα, αν εννοουμε βεβαια το ιδιο

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, makhs5 είπε

Στο δεξι πανω μερος του πρωτου ηχειου λες? Αν διακρινω σωστα βεβαια, πες εσυ που ακριβως εννοεις

ναι, αλλα γενικα ειναι στραβοκομμένο και δεν έχει κολλήσει πολύ καλά ειδικά σε εκείνο το σημείο, σε σχέση με το άλλο που είναι προσεγμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, satelitas είπε

ναι, αλλα γενικα ειναι στραβοκομμένο και δεν έχει κολλήσει πολύ καλά ειδικά σε εκείνο το σημείο, σε σχέση με το άλλο που είναι προσεγμένο

Αυτη τη λεπτομερεια που λες οτι ειναι στραβοκομενο ειλικρινα δεν μπορω να την διακρινω

Εμενα τωρα που το προσεχω καλυτερα και τα δυο μου δειχνουν στραβοκομενα, αλλα αυτο εχει να κανει σχεση και με το πως τραβηξες την φωτογραφια, η κλιση της φωτο εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρελαβα σημερα ,σιγουρα ειναι ενα προιον που αξιζει τα λεφτα του.

Εμενα δν δουλευει το remote καθολου και δν ξερω αν ειναι απο μπαταρια η γενικα αν ειναι νεκρο !Θα βγω να παρω μια cr2025 να δοκιμασω , αλλα εφοσον δν εχει αυξομοιοση εντασης δν ξερω εαν θα το γυρισω καν πισω αν ειναι νεκτο το τηλεκοντρολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...