Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, diafana99 είπε

Παιδιά άμα το έχω μόνιμα στο ρεύμα λέτε να έχει θέμα? 

Απλα θα τα παιξει πιο γρηγορα η μπαταρια του, κατι αλλο να παθει δεν προκειται, να ξερεις ειναι κινεζικη της πλακας η μπαταρια που του εχουν βαλει μεσα, δεν ειναι καμια επωνυμη

Και συνεχεια στο ρευμα και να παιζει θα βγει off η μπαταρια πολυ πιο γρηγορα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, diafana99 είπε

Παιδιά άμα το έχω μόνιμα στο ρεύμα λέτε να έχει θέμα? 

άμα ήταν κάποιο πιο γνωστό / ποιοτικό /ακριβό brand δεν θα είχα θέμα να το αφήσω μόνιμα στην φόρτιση, θα είχε κάποιο έξυπνο κύκλωμα για να μην φορτίζεται/αποφορτίζεται η μπαταρία.
στο συγκεκριμένο που όσο ποιοτικό και αν φαίνεται για τα χρήματα του  δεν παύει να είναι μια φθηνή Κινεζιά και δεν θα ένιωθα ασφάλεια να το άφηνα μόνιμα στην πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Antretng είπε

Ξέρουμε πόσα watt τραβάει; Έχει νόημα φορτιστής 5v 2A ? Σε πόση ώρα φορτίζει σε σας;

Εγω το φορτιζω με εναν φορτιστη παλιο απο ενα samsung που μου εμεινε 750 mah

Και κανει 6 ωρες ακριβως να φορτισει και να σβυσει το λαμπακι..

Αυτο βασικα το κανω γιατι με την οσο πιο αργη φορτιση τοσο πιο πολυ χρονο ζωης εχει η μπαταρια

9 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

άμα ήταν κάποιο πιο γνωστό / ποιοτικό /ακριβό brand δεν θα είχα θέμα να το αφήσω μόνιμα στην φόρτιση, θα είχε κάποιο έξυπνο κύκλωμα για να μην φορτίζεται/αποφορτίζεται η μπαταρία.
στο συγκεκριμένο που όσο ποιοτικό και αν φαίνεται για τα χρήματα του  δεν παύει να είναι μια φθηνή Κινεζιά και δεν θα ένιωθα ασφάλεια να το άφηνα μόνιμα στην πρίζα.

Καλα να κανει κανενα μπαμ συνεχεια στην πριζα αν ειναι δε νομιζω, απλα θα τα παιξει πολυ πιο γρηγορα η μπαταρια του

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ, σφραγισμένο με τα όλα του.

Αυτό που με εντυπωσίασε είναι η ένταση του ήχου,δεν του το είχα. Το έδωσα στα παιδιά μου που του δώσανε και κατάλαβε,έφαγε και μια καλή πτώση με άνοιγμα όλης της πρόσοψης και ξεκόλλημα της μπαταρίας.

Με λίγη θερμό-κόλληση έγινε όπως ήταν.

Για 15 ευρώ μετάνιωσα που δεν πήρα άλλο ένα που μάλλον θα το χρειαστώ 😀

Επεξ/σία από ZaxasK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/7/2020 στις 2:01 ΜΜ, pipis_vidas είπε

Τυχαία αναπαραγωγή (shuffle) απο στικάκι ή κάρτα μνήμης μπορούμε να κάνουμε άραγε κάπως?

Οχι...

7 ώρες πριν, omnius είπε

Αν ειχε και αυξομείωση της έντασης στο remote control θα ήταν σούπερ 

Σιγά την wow IR λειτουργία που του λείπει, και χωρίς αυτήν για 15 € παραμένει σούπερ αγορά, εμένα το μόνο που μου λείπει είναι το πορτάκι για αλλαγή της μπαταρίας που είχε το -ηχητικά κατώτερο- προηγούμενο μοντέλο...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό μήνα στην παρέα. Περίμενα να έρθω στο εξοχικό για να τσεκάρω αν λειτουργεί η εντολή + ~volume από control όπως αυτά που έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες, δυστυχώς όχι, όλα τα πλήκτρα λειτουργούν εκτός τα επίμαχα. Εικάζω ότι δεν έχει την δυνατότητα αυτή η συσκευή. Πιστεύω να πρόλαβα αρκετούς πριν κάνουν άσκοπη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tasos.pr είπε

καλό μήνα στην παρέα. Περίμενα να έρθω στο εξοχικό για να τσεκάρω αν λειτουργεί η εντολή + ~volume από control όπως αυτά που έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες, δυστυχώς όχι, όλα τα πλήκτρα λειτουργούν εκτός τα επίμαχα. Εικάζω ότι δεν έχει την δυνατότητα αυτή η συσκευή. Πιστεύω να πρόλαβα αρκετούς πριν κάνουν άσκοπη αγορά.

Με τι τα δοκιμασες τα πληκτρα volume, και ειδες οτι δεν λειτουργουν? Με ποιο remote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, tasos.pr είπε

καλό μήνα στην παρέα. Περίμενα να έρθω στο εξοχικό για να τσεκάρω αν λειτουργεί η εντολή + ~volume από control όπως αυτά που έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες, δυστυχώς όχι, όλα τα πλήκτρα λειτουργούν εκτός τα επίμαχα. Εικάζω ότι δεν έχει την δυνατότητα αυτή η συσκευή. Πιστεύω να πρόλαβα αρκετούς πριν κάνουν άσκοπη αγορά.

Δεν προλαβες, και σίγουρα δεν είναι άσκοπη αγορά, σιγά την wow IR λειτουργία που...εικάζεις ότι του λείπει!

 

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως, μονο ασκοπη αγορα δεν ειναι

Και που δεν εχει volume το remote σιγα, δεν ειναι καν μεγαλο προβλημα

Το ηχειακι ειναι σουπερ για την τιμη των 14.90 που το πηραμε οι περισσοτεροι

Εγω πιστευω με αλλο remote που εχει την δυνατοτητα volume, πχ απο αυτο: https://www.aliexpress.com/item/4000010016136.html?

Πιστευω προσωπικα θα λειτουργει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Με τι τα δοκιμασες τα πληκτρα volume, και ειδες οτι δεν λειτουργουν? Με ποιο remote?

Αυτό εννοεί: https://grobotronics.com/ir-remote-control-12-functions.html , δεν δουλεύει γιατί ο δέκτης IR του μηχανακιού δεν έχει αυτή την function αλλά...Clain Main!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πολλοί από εδώ είναι με το πιστόλι στο χέρι; Το ΑΓΌΡΑΣΑ και εγώ, απλά περίμενα να το τσεκάρω με αυτό https://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-12V-MP3-WMA-Decoder-Board-Audio-Module-USB-TF-Radio-For-Car/401429384706?hash=item5d770e4e02%3Ag%3A2ZQAAOSwEEBZ7p-F&LH_BIN=1,

Είμαι παλιό μέλος και ο λόγος που δεν σχολιάζω συχνά είναι αυτή η συμπεριφορά.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...