Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με φορτιστή κινητού micro USB μπορεί να φορτίσει την μπαταρία του αλλά και να λειτουργήσει σαν τροφοδοτικό ρεύματος, λογικά και με powerbank.

Με κινητό μπορεί να συνδεθεί με minijack καλώδιο από την θύρα ακουστικών και bluetooth. 

Για την αυτονομία παίζει ανάλογα με την μπαταρία 18650 που έχει μέσα. 5 ώρες πιστεύω θα τις βγάζει άνετα. Χρησιμοποιώ μπαταρίες 18650 μεγαλύτερη χωρητικότητας και βγάζει περίπου 8 ώρες playback. 

Επεξ/σία από stelakis1914
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, stelakis1914 είπε

Για την αυτονομία παίζει ανάλογα με την μπαταρία 18650 που έχει μέσα. 5 ώρες πιστεύω θα τις βγάζει άνετα. Χρησιμοποιώ μπαταρίες 18650 μεγαλύτερη χωρητικότητας και βγάζει περίπου 8 ώρες playback. 

Μπαταρία 2200 mah γράφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelakis1914 είπε

Με φορτιστή κινητού micro USB μπορεί να φορτίσει την μπαταρία του αλλά και να λειτουργήσει σαν τροφοδοτικό ρεύματος, λογικά και με powerbank.

Με κινητό μπορεί να συνδεθεί με minijack καλώδιο από την θύρα ακουστικών και bluetooth. 

Για την αυτονομία παίζει ανάλογα με την μπαταρία 18650 που έχει μέσα. 5 ώρες πιστεύω θα τος βγάζει άνετα. Χρησιμοποιώ μπαταρίες 18650 μεγαλύτερη χωρητικότητας και βγάζει περίπου 8 ώρες playback. 

Απλα το προηγουμενο μοντελο που εχεις εσυ, εχει πισω ενα πορτακι και αλλαζεις ευκολα μπαταρια, σωστα? Αυτο απ οτι ειδα η αλλαγη μπαταριας για να γινει πρεπει να ανοιχτει ολο, οποτε εχει μια επιπλεον δυσκολια απο το δικο σου

1 λεπτό πριν, niktac είπε

Ράδιο fm έχει? 

Εχει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Απλα το προηγουμενο μοντελο που εχεις εσυ, εχει πισω ενα πορτακι και αλλαζεις ευκολα μπαταρια, σωστα? Αυτο απ οτι ειδα η αλλαγη μπαταριας για να γινει πρεπει να ανοιχτει ολο, οποτε εχει μια επιπλεον δυσκολια απο το δικο σου

Εχει κανονικα

Τώρα το παρατήρησα αυτό. Λίγο άσχημο γιατί εγώ κουβαλάω 1-2 μπαταρίες επιπλέον μαζί μου για μεγαλύτερη αυτονομία. Μπορεί βέβαια να ξεπεραστεί αυτό με χρήση powerbank.

Ναι το δικό μου έχει θύρα στο πίσω μέρος όπως μπορείς να δεις και στο βίντεο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelakis1914 είπε

Τώρα το παρατήρησα αυτό. Λίγο άσχημο γιατί εγώ κουβαλάω 1-2 μπαταρίες επιπλέον μαζί μου για μεγαλύτερη αυτονομία. Μπορεί βέβαια να ξεπεραστεί αυτό με χρήση powerbank.

Ναι το δικό μου έχει θύρα στο πίσω μέρος όπως μπορείς να δεις και στο βίντεο

Το ειχα δει πριν καν γραψεις εδω γι αυτο το ειπα.. Τα εχω ψαξει ολα πριν ανεβασω την προσφορα εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Με έβαλες σε δίλημμα τώρα. 

Από τη μια λέω να το αγοράσω για καμιά καλοκαιρινή εξόρμηση, από την άλλη όμως σκέφτομαι ότι μέχρι τώρα δεν χρειάστηκα κάποιο φορητό ηχείο. Οπότε ουσιαστικά δεν το έχω ανάγκη και επειδή έκανα πολλά έξοδα τώρα τελευταία μάλλον θα το προσπεράσω. Ευχαριστούμε όμως και πάλι για την ενημέρωση. Πολύ καλή τιμή για αυτά που προσφέρει. 

Άντε να ανοίξουν τα πανεπιστήμια τον Σεπτέμβρη να πάω στο φοιτητικό σπίτι. Μου έλειψε ο ήχος των Genesis Helium 600. :P

Ρε παρτοοοο ρε μια ζωη εχουμε μην γινεσαι μιζερος.. 🤣🤣🤣 Ουτε εγω το χρειαζομαι το τσιμπησα.. Πλακα κανω φιλος μην παρεξηγηθεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην περιγραφη λεει Bluetooth αλλα οχι στις συνδεσεις

Συνδέσεις: Micro SD, Micro USB, Mini Jack, USB Type-A. 

Εχει παραλαβει κανεις να μας πει? Με ενδιαφερει να το βαλω με το κινητο.

Με Powerbank φορτιζει τελικα?

Επεξ/σία από Anonymousx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Anonymousx είπε

Στην περιγραφη λεει Bluetooth αλλα οχι στις συνδεσεις

Συνδέσεις: Micro SD, Micro USB, Mini Jack, USB Type-A. 

Εχει παραλαβει κανεις να μας πει? Με ενδιαφερει να το βαλω με το κινητο.

Με Powerbank φορτιζει τελικα?

Το εχει σαν επικοινωνια γράφοντας και την έκδοσή του

Επικοινωνία: Bluetooth, Ενσύρματη.
Εκδοση Bluetooth: 4.2

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα εχει γεματο ηχο χωρις παραμορφωσεις μια χαρα ειναι. Κατα τα αλλα οκ, 21 εκατοστα υψος έχει. Ναι μεν δεν μπαινει στο καθημερινο μικρό τσαντακι αλλα δεν ειναι και τοσο τεράστιο. 

4 ώρες πριν, gorilas13 είπε

Δεν είναι λίγο μεγάλο ρε παιδιά για 10W (αν είναι και τόσα) ηχείο? Είναι και άσχημο σαν κουμούτσα να το έχεις σε κάποια γωνιά στο σπίτι.

 

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...