Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

thanks TS
έριξα και εγώ μια παραγγελία για την μάνα μου που θέλει να ακούει ραδιόφωνο.....
της είχα πάρει αυτο στα 25€ καλό αλλά πολύ κουμουτσα και θέλει ένα μικρότερο να μην πιάνει πολύ χώρο
γενικα εχουμε γεμισει BT ηχεια 😛 
 

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δυο ωρες πηγα και το παρελαβα, δοκιμασα τα παντα, ολες οι λειτουργιες του δουλευουν αψογα. Το ηχειακι παιδια τα σπαει. Δεν περιμενα με την καμια να εχει τετοια ενταση, πολυ δυνατο μιλαμε, κανεις παρτυ ανετα χωρις πλακα, απλα απο 90 εως 100 μαξιμουμ εχει μια μικρη παραμορφωση, οχι κατι πολυ ασχημο παντως, σε απολυτα ανεκτα ορια.

Με δυο λογια, στα 14.90 ειναι κλεψια. 

Απο τις καλυτερες αγορες 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, xristossl2000 είπε

Καλορίζικο!

Πες μας λίγες λεπτομέρειες για τη λήψη fm. Πως είναι; κρατάει τους σταθμούς στη μνήμη; 

Ευχαριστω!

Τους κραταει κανονικα, και η ληψη του ακομη και με κλειστη κεραια πιανει παρα πολυ καλα. Θα το επαναλαβω γιατι δεν μπορω να το χωνεψω. 

Επαθα πλακα με την ενταση, ειλικρινα δεν το περιμενα, μιλαμε παρα πολυ δυνατο, σαν μικρο ηχοσυστημα μιλαμε, με ανοιχτο το στομα εμεινα μολις το ανοιξα και το φουλαρα με την ενταση του. Περιμενα οτι οκ θα ειχε λιγο παραπανω απο πχ το V7 SP6000:

www.e-shop.gr/v7-sp6000-bt-wht-18ec-bluetooth-wireless-speaker-with-nfc-white-p-PER.642058?

Αλλα μιλαμε καμια σχεση με το παραπανω, αυτο ξεσηκωνει πολυκατοικια στο ποδι και σου φερνουν την ασφαλεια ολοι μαζι αν το βαλεις βραδυ.. 

Πραγματικα μιλαμε, δεν το περιμενα ετσι, τελειο σε ολα του, αυτο αξιζει ανετα 35 - 40 ευρω, και πολυ χαλαρα μαλιστα

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από εμένα!

Παιδιά με βάση όσα βίντεο παρακολούθησα στο διαδίκτυο για το συγκεκριμένο ηχειάκι, πιστεύω ότι σε αυτή την τιμή είναι σίγουρα vfm οπότε έκανα κι εγώ μια παραγγελία και

αναμένω την παραλαβή του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, makhs5 είπε

Ευχαριστω!

Τους κραταει κανονικα, και η ληψη του ακομη και με κλειστη κεραια πιανει παρα πολυ καλα. Θα το επαναλαβω γιατι δεν μπορω να το χωνεψω. 

Επαθα πλακα με την ενταση, ειλικρινα δεν το περιμενα, μιλαμε παρα πολυ δυνατο, σαν μικρο ηχοσυστημα μιλαμε, με ανοιχτο το στομα εμεινα μολις το ανοιξα και το φουλαρα με την ενταση του. Περιμενα οτι οκ θα ειχε λιγο παραπανω απο πχ το V7 SP6000:

www.e-shop.gr/v7-sp6000-bt-wht-18ec-bluetooth-wireless-speaker-with-nfc-white-p-PER.642058?

Αλλα μιλαμε καμια σχεση με το παραπανω, αυτο ξεσηκωνει πολυκατοικια στο ποδι και σου φερνουν την ασφαλεια ολοι μαζι αν το βαλεις βραδυ.. 

Πραγματικα μιλαμε, δεν το περιμενα ετσι, τελειο σε ολα του, αυτο αξιζει ανετα 35 - 40 ευρω, και πολυ χαλαρα μαλιστα

Καλορίζικο! :)

Αν μπορεις πες μας λιγο και για την αυτονομια του. Αν και τώρα εισαι σε πρώτες φορτίσεις.

Παρεμπιπτόντως, μιλάμε για μπαταρία λιθίου έτσι;

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Antretng, ευχαριστω!

Για τις φορτισεις δεν μπορω να πω ακομη γιατι το δουλεψα περιπου 1.5 ωρα, δεν το εχω βαλει καν για φορτιση ακομη

Θα περιμενω να πεσει και θα το βαλω, παντως αυτη την 1.5 ωρα το δουλεψα περισσοτερο στη φουλ ενταση

Λογικα δειχνει να κραταει

Μπαταρια λιθιου εχει

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...