Προς το περιεχόμενο

Aγορα μεταχιρισμενου αυτοκινητου


GabrihlTs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας μαγκες. Λοιπόν μόλις έβγαλα το δίπλωμα για αυτοκίνητο και δε μπορώ να αποφασίσω τι αυτοκίνητο θέλω να πάρω. Έβλεπα κάτι BMW 316,BMW 116,AUDI TT, δε ξέρω τίποτα από αυτοκίνητα καθώς είμαι μηχανοβιος απο πιτσιρικας. Άμα μπορείτε να μου προτείνετε τίποτα. Κριτήρια Μέχρι 1800cc και budget μέχρι 6000

Επεξ/σία από GabrihlTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GabrihlTs είπε

Γεια σας μαγκες. Λοιπόν μόλις έβγαλα το δίπλωμα για αυτοκίνητο και δε μπορώ να αποφασίσω τι αυτοκίνητο θέλω να πάρω. Έβλεπα κάτι BMW 316,BMW 116,AUDI TT, δε ξέρω τίποτα από αυτοκίνητα καθώς είμαι μηχανοβιος απο πιτσιρικας. Άμα μπορείτε να μου προτείνετε τίποτα. Κριτήρια Μέχρι 1800cc και budget μέχρι 6000

Κατι ποιο απλο.......για να μην σε μαζευουν απο τα χαντακια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εισαι νεος,απειρος και δεν ξερεις απο αμαξια, θα πας να παρεις ενα μεταχειρισμενο Auris να μαθεις επανω του, να κανεις τις μετακινησεις σου ανετα και ωραια χωρις να σκοτωθεις ουτε εσυ, ουτε εμεις. Περπαταμε πριν τρεξουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tutuyo είπε

Αφου εισαι νεος,απειρος και δεν ξερεις απο αμαξια, θα πας να παρεις ενα μεταχειρισμενο Auris να μαθεις επανω του, να κανεις τις μετακινησεις σου ανετα και ωραια χωρις να σκοτωθεις ουτε εσυ, ουτε εμεις. Περπαταμε πριν τρεξουμε

συγνωμη παρέλειψα να πω οτι οδηγουσα αυτοκινητο αλλα δεν ειχα διπλομα.22 ειμαι απο τα 16 οδηγο αυτοκινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GabrihlTs είπε

συγνωμη παρέλειψα να πω οτι οδηγουσα αυτοκινητο αλλα δεν ειχα διπλομα.22 ειμαι απο τα 16 οδηγο αυτοκινητο.

Πραγματικά ελπίζω να είναι τρολιά. 

Φίλε, εάν μια στις χίλιες δεν τρολάρεις, πάρε ένα μικρό αμάξι και μάθε να οδηγάς σωστά και με ασφάλεια. 

Δική σου και κυρίως για τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα και με ασφαλεια δεν εξαρταται μονο απο το αυτοκινητο αλλα και απο την ωριμοτιτα που εχεις. Φιλε  δεν τρολαρω δεν ειμαι πιτσιρικας να παω να κανω μαλακιες στο δρομο αμα θελησω θα παω σε μια πιστα να της κανω τις κανω εκει 

21 λεπτά πριν, LongTom είπε

Πραγματικά ελπίζω να είναι τρολιά. 

Φίλε, εάν μια στις χίλιες δεν τρολάρεις, πάρε ένα μικρό αμάξι και μάθε να οδηγάς σωστά και με ασφάλεια. 

Δική σου και κυρίως για τους άλλους.

Σωστα και με ασφαλεια δεν εξαρταται μονο απο το αυτοκινητο αλλα και απο την ωριμοτιτα που εχεις. Φιλε  δεν τρολαρω δεν ειμαι πιτσιρικας να παω να κανω μαλακιες στο δρομο αμα θελησω θα παω σε μια πιστα να της κανω τις κανω εκει 

 
3 λεπτά πριν, GabrihlTs είπε

Σωστα και με ασφαλεια δεν εξαρταται μονο απο το αυτοκινητο αλλα και απο την ωριμοτιτα που εχεις. Φιλε  δεν τρολαρω δεν ειμαι πιτσιρικας να παω να κανω μαλακιες στο δρομο αμα θελησω θα παω σε μια πιστα να της κανω τις κανω εκει 

 
  •  

 

10 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Κατι ποιο απλο.......για να μην σε μαζευουν απο τα χαντακια!

Συγνωμη φιλε μου αλλα αυτα μου αρεσουν

Πο 

10 ώρες πριν, supermanbee είπε

Ποιο σου αρέσει πιο πολύ εμφανισιακά? Θέλεις να βάζεις και πάνω από 1 άτομο μέσα? Κοίτα και κανένα Mercedes sports coupe και κανένα A3

Ποιο πολυ μου αρεσει το 316 να σου πω την αληθεια επειδη ειναι ευρύχωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GabrihlTs είπε

Ποιο πολυ μου αρεσει το 316 να σου πω την αληθεια επειδη ειναι ευρύχωρο

Οπότε λογικά πας σε κάποιο 46αρι κουπέ, το οποίο εμφανισιακά είναι όμορφο και σπορ και έχει και χώρους πίσω σαν 4πορτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...