Προς το περιεχόμενο

piaggio fly 125 4T κολλησε


giannis22k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος εχει το συγκεκριμενο μηχανακι με 25000χλμ .Το ειχε παρει καινουργιο.Ξαφνικα εκει που ηταν με χαμηλες στροφες σε δρονο ακουσε θορυβο και εσβησε το μηχανακι.Το πηγε σε μαστορα και του ειπε οτι κολλησε η μηχανη.Ειχε λαδια μεσα .Ειχε κομμενη βαλβιδα,στραβωμενη μπιελα κλπ.Το χειμωνα μου ειπε οτι αλλαξε τσιμουχα στροφαλου.Απο τι μπορει να προκληθηκε αυτη η ζημια στα ξαφνικα.Ψαχνει να παρει μεταχειρισμενη μηχανη ιδια αλλα αν εχουν θεματα οι συγκεκριμενες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, giannis22k είπε

Φιλος εχει το συγκεκριμενο μηχανακι με 25000χλμ .Το ειχε παρει καινουργιο.Ξαφνικα εκει που ηταν με χαμηλες στροφες σε δρονο ακουσε θορυβο και εσβησε το μηχανακι.Το πηγε σε μαστορα και του ειπε οτι κολλησε η μηχανη.Ειχε λαδια μεσα .Ειχε κομμενη βαλβιδα,στραβωμενη μπιελα κλπ.Το χειμωνα μου ειπε οτι αλλαξε τσιμουχα στροφαλου.Απο τι μπορει να προκληθηκε αυτη η ζημια στα ξαφνικα.Ψαχνει να παρει μεταχειρισμενη μηχανη ιδια αλλα αν εχουν θεματα οι συγκεκριμενες? 

Μπορεί να χάλασε η αντλία λαδιού (αφού είχε λάδια μέσα το μηχανάκι).Ακόμη πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση ο μάστορας κάτι να έκανε λάθος όταν άνοιξε το μηχανάκι για να αλλάξει την τσιμούχα στρόφαλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giannis22k είπε

Δυστυχως νομίζω δεν μπορει να το αποδειξει αυτο.

Αν τυχον είναι χαλασμένη η τρόμπα λαδιού, θα το ξαναπάθει δυστυχώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ihavetheanswers είπε

Πω... Ατυχία μεγάλη στα 25κ μόλις... Λάδια του άλλαζε; Δεν έκανε τα σέρβις;

Καλά τα λες.Πιθανόν να ήταν αστοχία υλικού και να βγήκε ελατωμματική η συγκεκριμένη παρτίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...