Προς το περιεχόμενο

Ομπρελα θαλασσης MAUI 220cm 32 ευρω


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το κρουστικό κοντάρι ειναι σχεδόν αδύνατον να φύγει αν το έχει βάλει κάποιος σωστά σχετικά βαθια.  με 6 μποφόρ και ριπές 7 απλά μένει ακίνητο και όσο αντέξει η ομπρελά που έχει πάνω . Οτι είδατε να φεύγει η δεν ηταν κρουστικό η το χαν βάλει ελάχιστα βαθιά.

Επεξ/σία από Dreamcatcher
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 hours ago, matrixxx said:

Τοσο την εχει και ο Σκλαβενιτης την 220cm που περασα και κοιταξα απο περιεργεια. Απο 40 με την εκπτωση 20% παει 32.

Εγώ γιατί την πήρα από Leroy το μεσημέρι 39,9;;; 😭😭

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, matrixxx είπε

Τοσο την εχει και ο Σκλαβενιτης την 220cm που περασα και κοιταξα απο περιεργεια. Απο 40 με την εκπτωση 20% παει 32.

Θα πηγαινα αυριο που αρχίζουν τις εκπτώσεις, αλλά αυτοί μαλλον τις ξεκίνησαν απο χθες 😄

Ελπιζω να βρω καμια αυριο πρωί!!

Λογικα και τα κρουστικα θα εχει με έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KoGi είπε

Θα πηγαινα αυριο που αρχίζουν τις εκπτώσεις, αλλά αυτοί μαλλον τις ξεκίνησαν απο χθες 😄

Ελπιζω να βρω καμια αυριο πρωί!!

Λογικα και τα κρουστικα θα εχει με έκπτωση.

mdCuhrw.png

μέχρι χτες λέει εδώ, ήδη την 190 την πήγαν 33€ στο σαιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα παιδιά,

Επαναφέρω το θέμα στην  επιφάνεια λόγω διακοπών προσεχώς, έχει κανείς άποψη για την ομπρέλα mc Kinley του intersport?

Έχει διάμετρο 2.20,  έχει 10 ακτίνες των 6 χιλιοστών και είναι σε προσφορά 37,5 ευρώ από 50.

Τι λετε; Ή πάω καρφί στη Maui των 40 ευρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την Maui των 2.20, την πήρα στην περσινή προσφορά των Praktiker.

Πολύ καλή, αποτέλεσμα στη ζέστη και καλή σκιά. Ευχαριστημένος. 

Προσοχή όμως γιατί ακόμα και κλειστή είναι μεγάλη. Σε ibiza δεν μπαίνει στο πορτπαγκάζ οπότε αναγκαστικά τη βάζω στα πίσω καθίσματα. 

**** Μην είσαι ο εκνευριστικός με το κρουστικό που φτάνεις παραλία και σπας τις μπάλες όλου του κόσμου. Πάρε μια βιδωτή βάση και πίστεψε με δεν πάει πουθενά η ομπρέλα όσο αέρα κι αν έχει. Βάλε και σκοινάκια γύρω γύρω πιάσε τα σε καμιά πέτρα στην ανάγκη. Μην ακούς τις κατάρες όλων μόλις φτάσεις, είναι προτιμότερο.****

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosiraklio είπε

Καλημερα παιδιά,

Επαναφέρω το θέμα στην  επιφάνεια λόγω διακοπών προσεχώς, έχει κανείς άποψη για την ομπρέλα mc Kinley του intersport?

Έχει διάμετρο 2.20,  έχει 10 ακτίνες των 6 χιλιοστών και είναι σε προσφορά 37,5 ευρώ από 50.

Τι λετε; Ή πάω καρφί στη Maui των 40 ευρω;

Την έχω την mckinley 3 χρόνια. Έχω παει Ανδρο , Ελαφόνησο με αερα 6-7 μποφορ να τρωμε ριπες αμμου στο προσωπο και η ομπρελα εκει, με το αναλογο κρουστικο βεβαια. 

Το κρουστικο σπαει μπαλες μονο σε ιδιοτροπους. Σε αμμωδη παραλια με 3 χτυπηματα ειναι σε βαθος καταλληλο να αντεξει τα παντα, δεν κουνιεται. Ακομη και σε πιο δυσκολο εδαφος ομως σε 20'' εχεις τελειωσει και καθεσαι ησυχος. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, salmp7 είπε

έχω την Maui των 2.20, την πήρα στην περσινή προσφορά των Praktiker.

Πολύ καλή, αποτέλεσμα στη ζέστη και καλή σκιά. Ευχαριστημένος. 

Προσοχή όμως γιατί ακόμα και κλειστή είναι μεγάλη. Σε ibiza δεν μπαίνει στο πορτπαγκάζ οπότε αναγκαστικά τη βάζω στα πίσω καθίσματα. 

**** Μην είσαι ο εκνευριστικός με το κρουστικό που φτάνεις παραλία και σπας τις μπάλες όλου του κόσμου. Πάρε μια βιδωτή βάση και πίστεψε με δεν πάει πουθενά η ομπρέλα όσο αέρα κι αν έχει. Βάλε και σκοινάκια γύρω γύρω πιάσε τα σε καμιά πέτρα στην ανάγκη. Μην ακούς τις κατάρες όλων μόλις φτάσεις, είναι προτιμότερο.****

Στο golf μπαινει σοτ πορτπαγκαζ, διαγωνια κατα πλατος και καθ υψος! αν ηταν 1 εκατοστο μεγαλυτερη απλα δεν θα χωραγε για κανενα λογο!!

ειναι 3 χτυπηματα, σιγα που σπαμε μπαλες!! επισης το βιδωτο σε πετρες η βοτσαλο τι κανεις? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να κάνει θόρυβο 10 δευτερόλεπτα, παρά με τα ζώα που δεν βάζουν κρουστικό και είναι ζήτημα χρόνο να φύγει η ομπρέλα και να καρφώσει στο κεφάλι / μάτι κανέναν.

Όλοι έχουμε δει ομπρέλες να φευγουν. Στατιστικά κάποιες καρφώνουν δυστυχώς ανθρώπους. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, james9tito είπε

Την έχω την mckinley 3 χρόνια. Έχω παει Ανδρο , Ελαφόνησο με αερα 6-7 μποφορ να τρωμε ριπες αμμου στο προσωπο και η ομπρελα εκει, με το αναλογο κρουστικο βεβαια. 

Το κρουστικο σπαει μπαλες μονο σε ιδιοτροπους. Σε αμμωδη παραλια με 3 χτυπηματα ειναι σε βαθος καταλληλο να αντεξει τα παντα, δεν κουνιεται. Ακομη και σε πιο δυσκολο εδαφος ομως σε 20'' εχεις τελειωσει και καθεσαι ησυχος. 

Εμένα η McKinley (2.20 νομίζω) λύγιζε γιατί είχε λεπτές ακτίνες. Η τραγικότερη ομπρέλα που αγόρασα ποτέ μου. Αγορά πριν από 3-4 χρόνια από intersport. Ελπίζω να άλλαξαν τις προδιαγραφές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...