Προς το περιεχόμενο

Ομπρελα θαλασσης MAUI 220cm 32 ευρω


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/8/2020 στις 3:26 ΜΜ, drade είπε

Τι αλλο χρειαζεται να αγορασουμε μαζι με αυτο; Κρουστικα κτλ που γραφετε; link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

45 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Τι αλλο χρειαζεται να αγορασουμε μαζι με αυτο; Κρουστικα κτλ που γραφετε; link?

και μόνη της την παίρνεις άμα θες άπλα για καλύτερα παίρνεις και το κρουστικό:

https://www.skroutz.gr/s/11865402/Golden-Fleece-Hammering-Stake-26-28mm.html αυτό αν θες να βάζεις μόνο το πάνω μέρος της ομπρέλας

https://www.skroutz.gr/s/11865472/Golden-Fleece-Hammering-Stake-32mm.html αυτό αν θες να βάζεις και το κατω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Τι αλλο χρειαζεται να αγορασουμε μαζι με αυτο; Κρουστικα κτλ που γραφετε; link?

Εγώ αυτό χρησιμοποιώ πάνω από 10 χρόνια. Μου βγάζει μια 4ετια το καθένα κατά μέσο όρο: https://www.moustakastoys.gr/gr/kalokairina/axesouar-paralias/vasi-metalliki-sfina-22-33mm-4000-339399004000/?cat=

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, mouxaxa said:

Με τρυπανακι το διέλυσα αναγκαστικά για να βγει. Μέχρι και το πριτσίνι είναι καλής ποιότητας

 

4 hours ago, john_shadow said:

απλά βγαίνει η μύτη από κάτω, εγώ την ξαναέβαλα με βενζινόκολλα, έτσι κ αλλιώς χωρίς κρουστικό δε νομίζω να τη βάλω κάπου

Δηλαδή το τράβηξες και βγήκε; 

Just now, drade said:

Εγώ αυτό χρησιμοποιώ πάνω από 10 χρόνια. Μου βγάζει μια 4ετια το καθένα κατά μέσο όρο: https://www.moustakastoys.gr/gr/kalokairina/axesouar-paralias/vasi-metalliki-sfina-22-33mm-4000-339399004000/?cat=

Είναι κάπως αυτό το πράγμα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η καλύτερη λύση για βάση είναι το golden fleece, όλα τα άλλα είναι άχρηστα σε κάποιες συνθήκες, ακόμα κ επικίνδυνα. Χθες έχασα το μέτρημα στο πόσες ομπρέλες έφυγαν κ όλες είχαν το ίδιο κοινό :τις βάσεις που "βιδωνουν". Προσωπική άποψη καλύτερα μια κλασσική βάση που γεμίζει νερό πάρα σφήνες ή βίδες που δήθεν στερεώνονται καλά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγειλα σημερα το μεσημερι. Πηραν το απογευμα απο το Leroy Merlin και μου ειπαν λαθος διαθεσιμοτητα, προχωραμε σε επιστροφη χρηματων. Οσο και αν επεμενα ειπαν δεν γινετε τιποτα εχει τελειωσει ο κωδικος δεν θα ξαναφερουμε.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kostakiss είπε

Δηλαδή το τράβηξες και βγήκε; 

Είναι κάπως αυτό το πράγμα ... 

Μια χαρά είναι. Δοκιμασμένο πολλά χρόνια. Το συγκεκριμένο έτσι, όχι αλλά με πλαστική πεταλούδα..

6 ώρες πριν, original911 είπε

Παιδιά η καλύτερη λύση για βάση είναι το golden fleece, όλα τα άλλα είναι άχρηστα σε κάποιες συνθήκες, ακόμα κ επικίνδυνα. Χθες έχασα το μέτρημα στο πόσες ομπρέλες έφυγαν κ όλες είχαν το ίδιο κοινό :τις βάσεις που "βιδωνουν". Προσωπική άποψη καλύτερα μια κλασσική βάση που γεμίζει νερό πάρα σφήνες ή βίδες που δήθεν στερεώνονται καλά. 

Αυτό που παρέθεσα είναι μια χαρά και δεν κοστίζει 30€+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, drade είπε

Μια χαρά είναι. Δοκιμασμένο πολλά χρόνια. Το συγκεκριμένο έτσι, όχι αλλά με πλαστική πεταλούδα..

Αυτό που παρέθεσα είναι μια χαρά και δεν κοστίζει 30€+.

Καλημέρα. Προσωπικά προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, ειδικά στην παραλία που πας να χαλαρώσεις, παρά να έχω το νου μου συνέχεια μην φύγει η σφήνα. Άποψη μου δεν μετρώνται όλα με τα χρήματα (δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, original911 είπε

Καλημέρα. Προσωπικά προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, ειδικά στην παραλία που πας να χαλαρώσεις, παρά να έχω το νου μου συνέχεια μην φύγει η σφήνα. Άποψη μου δεν μετρώνται όλα με τα χρήματα (δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά) 

Δεν μου έχει φύγει ποτέ στα δέκα χρόνια το μεταλλικό 'καρφί' που παρέθεσα. Ούτε στην Χαλκιδική, ούτε στην Πελοπόννησο, ούτε στην Νάξο, ούτε στην Άνδρο, ούτε στην Σύρο. Τώρα άμα πηγαίνετε για μπάνιο στον Ατλαντικό ή κάπου αντίστοιχα, πάω πάσο. Όπως έγραψα και στις πρώτες σελίδες πρέπει να νιώθεις και λίγο όταν την βάζεις την ομπρέλα. Από κει και πέρα ο καθένας διαλέγει ότι θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, drade είπε

Δεν μου έχει φύγει ποτέ στα δέκα χρόνια το μεταλλικό 'καρφί' που παρέθεσα. Ούτε στην Χαλκιδική, ούτε στην Πελοπόννησο, ούτε στην Νάξο, ούτε στην Άνδρο, ούτε στην Σύρο. Τώρα άμα πηγαίνετε για μπάνιο στον Ατλαντικό ή κάπου αντίστοιχα, πάω πάσο. Όπως έγραψα και στις πρώτες σελίδες πρέπει να νιώθεις και λίγο όταν την βάζεις την ομπρέλα. Από κει και πέρα ο καθένας διαλέγει ότι θέλει.

Μα επειδή πρέπει να νιώθεις είναι επικίνδυνο. Πόσοι πιστεύεις ξέρουν να στερεωνουν ομπρέλα; πόσοι πιστεύεις θέλουν να ασχοληθούν να μάθουν; γι αυτό το golden fleece ή ακόμα κ η πλαστική βάση που γεμίζει νερό είναι πιο safe από το καρφί που ανέφερες. Εννοείται έχω πετύχει καρφιά στερεωμένα σωστά κ η ομπρέλα δεν κουνιόταν, έχω πετύχει ομπρέλα με καρφί να αιωρείται, ποτέ όμως δεν έχω πετύχει ομπρέλα με golden fleece να έχει ξεκολλήσει. Εντάξει μην το spammαρουμε άλλο το θέμα ο καθένας ότι προτιμάει, επιλογές υπάρχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω για πανω απο 10 χρονια το καρφι χρησιμοποιω.Δεν εχει φυγει ποτε κ σε κανενα εδαφος κ εχω τιμησει αρκετες ανεμοδαρμενες παραλιες.Οι ομπρελες με εγκατελειπαν συνηθως.Φετος πηρα το golden fleece.

Απιστευτα σταθερο αλλα 2 μειονεκτηματα.Σε ενα μεσο πορτ μπαγκαζ δε χωραει κ το βαρος.

Που αν κουβαλας κ ομπρελα ή αλλα ειναι ενα θεμα.Εγω σε επικοινωνια με την εταιρεια προτεινα να βαλουν λουπ για ανακρεμαση αλλα αυτοι προτειναν να το βαζω στη θηκη της ομπρελας ,η οποια ομως δεν αντεχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το βάρος του golden fleece είναι ένα θέμα. Μαζί με τις καρέκλες που κουβαλάω και τις τσάντες το επιπλέον βάρος είναι πρόβλημα. Εγώ όλα τα χρόνια βάζω το "καρφί" που έβαλαν παραπάνω. Δεν μου έχει φύγει ποτέ η ομπρέλα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...