Προς το περιεχόμενο

Ομπρελα θαλασσης MAUI 220cm 32 ευρω


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Και ξαναγράφω. Η 2.20 ΔΕΝ χωράει σε μεγάλο οικογενειακό αυτοκίνητο σε χώρο αποσκευών. Κλειστή είναι 1.30m

Εγω την βαζω στο καθισμα πισω ορθια θα βγαλω μετα φωτο ενα Corsaki εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, poseidon98 είπε

Εγω που δουλεύω ναυαγοσώστης κάθε μέρα τις βρίσκω σπασμένες στα σκουπίδια τις maui

Εγω που πηρα μια 220 230 με 25 ευρω απο τα Praktiker με λιγο αερα διπλωσε στα δυο και η maui διπλα μου ηταν σταθερη που ειχε ενας τυπος.

Ειχα κανει την βλακεια να πεταξω την αποδειξη δυο φορες πηγαμε για μπανιο και εκτος απο οτι διπλωνε για πλακα χαλασε ο μηχανισμος που γερνει.

Πηγα την προηγουμενη Δευτερα για να μου βρουν την αποδειξη και τοτε τις 220 maui τις ειχε 40 ευρω.

Δεν πηρα απο την αρχη maui γιατι ειχε τοτε μονο τις 190 και ηθελα μεγαλυτερη.

 

2 λεπτά πριν, spy_vlsi είπε

25 την εχει?

32 εχει την 220 δεν προσεξα τιμη για την 190 αν ρωτας αυτο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Και ξαναγράφω. Η 2.20 ΔΕΝ χωράει σε μεγάλο οικογενειακό αυτοκίνητο σε χώρο αποσκευών. Κλειστή είναι 1.30m

εχω τη μικρη σπαστη σε 3 κομματια, και την μεγαλη.

εχω να πω τα καλυτερα. πολυ ποιοτικες και οι 2

η μικρη, ειναι πολυ μικρη.. ανοικτη με καθετο ηλιο δεν χωραει 1 ατομο απο κατω (178 ειμαι) να εχει full ισκιο.. τα ποδια μου βγαινουν στον ηλιο! 

η μεγαλη ειναι φανταστικη. πολυ σταθερη και πολυ καλο ισκιο. στο πορτπαγκαζ του γκολφ, χωραει διαγωνιως σε μηκος και υψος ταυτοχρονα!! αν ηταν 1-1.5 εκατοστο δηλαδη μεγαλυτερη δεν θα χωρουσε για κανενα λογο!!

1 ώρα πριν, barman_ είπε

Λευτέρη μήπως είδες αν έχει καμιά σπαστη σε τρία κομμάτια? Για κάμπινγκ δλδ, εύκολη μεταφορά 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν λεει "άξονα Φ.29/32 mm" σημαινει οτι θελει το κρουστικο με τα 32mm ή θα ταιριαξει και το ιδιο σε 30mm ?

Λογικα θελει το 32αρι απ' οτι βλεπω, απλα ρωταω για σιγουρια ;) 

Επεξ/σία από KoGi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Και ξαναγράφω. Η 2.20 ΔΕΝ χωράει σε μεγάλο οικογενειακό αυτοκίνητο σε χώρο αποσκευών. Κλειστή είναι 1.30m

Στο i30 μου χωράει και ίσια ακόμα αλλά οριακά. Σε μικρότερης κατηγορίας αμάξι π.χ i20 σίγουρα δεν χωράει. Πολύ ευχαριστημένος με την 2.20, την είχα πάρει από πρακτικερ 29.9€

Επεξ/σία από foler79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την 2.20 την οποια αναγκαστηκα να κοψω λιγο ωστε να χωραει στο χωρο αποσκευων διαγωνια.. Οσο για  βαση ετοιμαζομουν να παραγγειλω το κρουστικο 32mm ωσπου χθες διαπιστωσα οτι φιλος εχει παρει για την ιδια ομπρελα το 28mm. Χρησιμοποιωντας μονο το πανω τμημα της ομπρελας χωρις το καυτω.  Οποτε λογικα θα παραγγειλω το 28mm. Απλα θα επιβεβαιωσω για ακομα μια φορα οτι του φιλου μου ειναι η 2.20 και οχι η 1.90. Διπλα - διπλα που τις ειχαμε παντως μου φαινοντουσαν ιδιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Και ξαναγράφω. Η 2.20 ΔΕΝ χωράει σε μεγάλο οικογενειακό αυτοκίνητο σε χώρο αποσκευών. Κλειστή είναι 1.30m

Η 2.20 χωράει τσίμα τσίμα διαγώνια στο πορτ παγκάζ του PEUGEOT 206.. Κρουστικό το 28άρι. Κάνει και το 30αρι (το οποίο έχω)

Επεξ/σία από AzaZyL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκουπιδοποιοτητα ....δεν ξερω αν αξίζει καν για 20 ευρω. HUPA RIVIERA 50 ευρω και οχι τα αξίζει αλλα και παραπάνω προσφέρει... βράχος στιβαρότητας και προδιαγραφές μέχρι και στα μεντεσεδακια

Επεξ/σία από fsbmaniac
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, poseidon98 είπε

Εγω που δουλεύω ναυαγοσώστης κάθε μέρα τις βρίσκω σπασμένες στα σκουπίδια τις maui

Στην Βόρεια Ελλάδα αντέχουν. Νησιά και Νότια Ελλάδα σε κάποιες περιοχές έχει περισσότερο αέρα. Επίσης, πρέπει να νιώθεις και λίγο για το πως την τοποθετείς. 

Επεξ/σία από drade
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...