Προς το περιεχόμενο

Ομπρελα θαλασσης MAUI 220cm 32 ευρω


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, jt1973 είπε

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω θήκη για την ομπρέλα θαλασσής ; Μου σκίστηκε και τώρα την κουβαλάω στο χέρι 

https://www.you.gr/taxidi-hobby-athlitismos/paralia-thalassia-spor/axesouar-gia-ompreles-thalassis/thiki-omprelas-hupa-riviera-katallili-gia-ompreles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

50 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Τοσα πολλα μια θηκη;

Δηλαδη εγω που πηρα την μαρκα μεκαψες ομπρελα με 25 ευρω με θηκη σακουλα ναυλον και ευτυχως χαλασε και εδωσα ακομα 7 ευρω για την MAUI στην ουσια την θηκη πληρωσα.

Οκ ισως η θηκη που εχεις βαλει να ειναι πολυ καλυτερη αλλα μια θηκη για ομπρελα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, spacestar είπε

Τί διάμετρος κρουστικό ταιριάζει καλύτερα? 28 ή 32mm

Αν θες να χρησιμοποιεις και το κατω τμημα της ομπρελας θες το 32mm. Αλλιως σε καλυπτει το 28mm.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spy_vlsi είπε

Το δεύτερο χοντρό κομμάτι όπως λες παίρνει στο 32 nm  κρουστικο;

Δεν την εχω προχειρη τωρα για να μετρησω, αλλα γραφει Ορθοστάτης: 29/32 mm
Το 29 ειναι το πανω κομματι και το 32 το κατω που ειναι πιο μεγαλο για να χωρεσει το πανω. 
Ναι εγω πηρα κρουστικο κονταρι που κανει για την μεγαλη διασταση, λογικα το 32mm εχω παρει.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, safridia είπε

Δεν την εχω προχειρη τωρα για να μετρησω, αλλα γραφει Ορθοστάτης: 29/32 mm
Το 29 ειναι το πανω κομματι και το 32 το κατω που ειναι πιο μεγαλο για να χωρεσει το πανω. 
Ναι εγω πηρα κρουστικο κονταρι που κανει για την μεγαλη διασταση, λογικα το 32mm εχω παρει.

 

Κανει και το 28mm για το πανω οπως προανεφερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimg19 είπε

7 σελίδες για μια ομπρέλα θαλάσσης (μη ηλεκτρική και χωρίς bt, wifi, αισθητήρα uv) σε ένα τεχνολογικό φορουμ. Ωραία φάση... 😅😅

Θα'πρεπε να είχε τουλάχιστον έναν επαναφορτιζόμενο  μετεωρολογικό σταθμό επάνω της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Θα'πρεπε να είχε τουλάχιστον έναν επαναφορτιζόμενο  μετεωρολογικό σταθμό επάνω της.

και αλεξικέραυνο για παν ενδεχόμενο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimg19 είπε

7 σελίδες για μια ομπρέλα θαλάσσης (μη ηλεκτρική και χωρίς bt, wifi, αισθητήρα uv) σε ένα τεχνολογικό φορουμ. Ωραία φάση... 😅😅

Χωρίς αυτή γυαλίζει η οθόνη του κινητού και δε βλέπεις τίποτα στην παραλία. Στα εξηγώ ωραία;

🤣🤣

  • Like 2
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, drade είπε

Παρέθεσε κάποιο σύνδεσμο, το κάνουμε συνέχεια, ακριβώς αυτό το νόημα έχει το φόρουμ. Τώρα αν ήσουν καινούργιος λογαριασμός (με 3 μηνύματα πχ) θα πήγαινε αλλού το μυαλό μας αλλά δεν είσαι. Είναι και Ελληνικής ραφής οπότε διπλό το καλό αν είναι της προκοπής.

Δεν θέλω να διαφημίσω κάποιο προϊόν  εγώ πήρα αυτή σε λευκό χρώμα

https://www.dimitriadis.gr/camping/skiasi/ompreles/omprela-thalassis-hupa-2m-me-aeragogo-detail

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saxos55 είπε

Χωρίς αυτή γυαλίζει η οθόνη του κινητού και δε βλέπεις τίποτα στην παραλία. Στα εξηγώ ωραία;

🤣🤣

Μαθε καλοκαιρινη μπαλιτσα παραλίας....🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Τοσα πολλα μια θηκη;

Δηλαδη εγω που πηρα την μαρκα μεκαψες ομπρελα με 25 ευρω με θηκη σακουλα ναυλον και ευτυχως χαλασε και εδωσα ακομα 7 ευρω για την MAUI στην ουσια την θηκη πληρωσα.

Οκ ισως η θηκη που εχεις βαλει να ειναι πολυ καλυτερη αλλα μια θηκη για ομπρελα ειναι.

'Εχει και στα jumbo με 2€, αυτή στο link είναι ποιοτικότατη, αν κάποιος θέλει απλά ένα ύφασμα, προσπερνάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sebu είπε

Μαθε καλοκαιρινη μπαλιτσα παραλίας....🤣

https://images.app.goo.gl/DsNVKuJPxFwATCdA9

Επίσης για ρακέτα υπάρχει κάτι σε προσφορά? 

Επεξ/σία από Dimg19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...