Προς το περιεχόμενο

Ομπρελα θαλασσης MAUI 220cm 32 ευρω


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου, αν εχεις μωρα, οπως καποτε ειχα και εγω, τωρα μεγαλωσαν 9 και 12, σηκωνουμουν νωρις και ημουν 9 στην παραλια , επιανα μπροστα μπροστα για βλεπω οπως λες τα μωρα και 1-2 το πολυ ημουν πισω για να μην καθονται τα παιδια νταλα μεσημερι να καιγονται. Ειναι τοσο απλα τα πραματα. Αν ομως θες να σκας στην παραλια 12 το μεσημερι και να εισαι και 1ο τραπεζι πιστα δεν γινεται, απλη λογικη ειναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 06/07/2020 at 23:22, PADO said:

Κανένα review στο YouTube έχετε δει? Πως τα πάει?Πως είναι αναλυτικά οι ενώσεις στα μπράτσα?

Έστω κανένα συγκριτικό με άλλη γνωστή μάρκα?

Φήμες λένε ότι ο Snapdragon που έχει, βγάζει στο Antutu πάνω από 500 Χιλ.😂😂😂

Πέρα από την πλάκα, να δούμε και εμείς που δεν έχουμε κατάστημα στην Λήμνο, αν αξίζει.

Στην λημνο το μόνο που θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο είναι καλό - χτισμένη σπηλιά από πέτρα από τα Πουριά! 

 

🤣😂😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

Οταν είσαι στα 2 μέτρα ο ένας από τον άλλον Κατά τη γνώμη μου δε μπορεί να βάζεις ολόκληρη σκηνή μπροστά στον άλλον και ο άλλος να είναι σαν φραγμένος 

Προσωπικά με ενόχλησε ένας την προηγούμενη εβδομάδα που στο 1,5 μέτρο βάζει σκίαστρο με πετσέτες...

Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος πως θα βλέπουμε τα παιδιά μας στην παραλία αν κάποιος στο 1 μέτρο σου βάζει κάθετα μία πετσέτα 2 μέτρα ύψος?

θα καθόμαστε όρθιοι?  

Αν δεν έχει κενά αυτό που στήνουμε είναι σαν φράγμα προς τη θάλασσα. Δε βλέπεις μπροστά. 

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί σας πείραξε η παρατήρηση μου.... Δηλαδή θεωρείτε λογικά να βάζουμε σκηνές ψηλές 1,5 -2 μέτρα μπροστά από άλλους που έχουν ομπρέλα... 

Προσοχή δε μιλάω για τις ανοικτές τέντες. Μιλάω γι αυτές που είναι κλειστές 

για παράδειγμα αυτή που έχει ο φίλος κόβει από την πλευρά που θα την τοποθετήσεις τη θέα (όχι με την έννοια της ομορφιάς, αλλά με την έννοια της επιτήρησης) για τα μωρά που παίζουν μπροστά σου στα 3 μέτρα

Θεωρώ ότι παραλία με πύκνωση λουόμενων δε ταιριάζει.

Με ενδιαφέρει πάντως η άποψη σας και την ακούω με προσοχή

Συμφωνώ, δεν κάνει για παραλίες με πολύ κόσμο, την χρησιμοποιώ στις παραλίες του Πηλίου που έχουν πλάτος μεγάλο & δεν με ενοχλεί που την τοποθετώ πίσω. Το θέμα είναι ο σεβασμός που είναι ανύπαρκτος στην Ελλάδα σε όλα τα επίπεδα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Amaretos είπε

Φιλε μου, αν εχεις μωρα, οπως καποτε ειχα και εγω, τωρα μεγαλωσαν 9 και 12, σηκωνουμουν νωρις και ημουν 9 στην παραλια , επιανα μπροστα μπροστα για βλεπω οπως λες τα μωρα και 1-2 το πολυ ημουν πισω για να μην καθονται τα παιδια νταλα μεσημερι να καιγονται. Ειναι τοσο απλα τα πραματα. Αν ομως θες να σκας στην παραλια 12 το μεσημερι και να εισαι και 1ο τραπεζι πιστα δεν γινεται, απλη λογικη ειναι.

αυθαίρετο συμπέρασμα που έβαλες για μένα. Σκάω στις 830 που είναι όλες πιασμένες από αυτούς που πάνε στις 600 για να τις πιάσουν γι αυτούς που πάνε στις 1200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην συγχιζεσαι, δεν εβγαλα αυθαιρετο συμπερασμα, απλα σου λεω πως ειναι τα πραγματα, που φυσικα τα ξερεις και εσυ, αν πηγαινες 8.30 και ειναι ηδη ολες πιασμενες τι να σου πω, πηγαινε σε αλλη παραλια, δεν νομιζω να σου λυθει αυτο το προβλημα μεσω του φορουμ :) Καλο καλοκαιρι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όχι απλά σου λέω τι παίζει.. δεν έχει σχέση με το τι ώρα πάω αν ο άλλος κρεμάει πετσέτες!

Καλό καλοκαίρι

Επεξ/σία από coyote2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, john_shadow είπε

Ρε σατανάδες πότε προλάβατε και τις σηκώσατε όλες απ την ιερά οδό;; 😒

χτες στην Πειραιώς είχε πολλές 2.20.

1.90 δεν είχε καμία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, swtos_chem είπε

Να ενημερώσω πως στο κατάστημα Θεσσαλονίκης δεν υπάρχει η 2,20.. πέρασα πριν από καμιά ώρα.

Είπαν δε θα ξαναφερουν

Άρα αυτό δεν ισχύει;

image.png.9e823136d6fcdfcf8c2326011d4d31fd.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου. 

Σκέφτηκα, από το να κάψω 2 ευρώ βενζίνη και μια ώρα απ τη ζωή μου να πάω στο praktiker και ίσως να μη βρω, ας δώσω 4 ευρώ μεταφορικά να ησυχαζω. Οπότε την πήρα online.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά μια ερώτηση για την 2,20, αναφέρθηκε ότι κλειστή είναι 1,30, ισχύει? και αν ναι πόσο είναι το σίδερο που εξέχει από το πανί? άμα είναι να το κόψω 10 πόντους να χωράει στο αμάξι γιατί δε βλέπω να παίζει πουθενά η 1,90...

Επεξ/σία από john_shadow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, john_shadow είπε

παιδιά μια ερώτηση για την 2,20, αναφέρθηκε ότι κλειστή είναι 1,30, ισχύει? και αν ναι πόσο είναι το σίδερο που εξέχει από το πανί? άμα είναι να το κόψω 10 πόντους να χωράει στο αμάξι γιατί δε βλέπω να παίζει πουθενά η 1,90...

Δεν νομίζω ότι αν κοπει θα μικρύνει φίλε μου.. το μεγάλο μήκος στο πάνω κομμάτι το δίνουν οι ακτίνες από το πανί.. και να κοπεί η βάση, πάλι το μεγάλο μήκος θα είναι το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...