Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Samsung Galaxy S10 Lite (6GB/128GB) @ eglobalcentral 333.67€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Το πιο είναι καλύτερο είναι σχετικό. Ανάλογα τι ζητας από το κινητό σου.

Αν σε ενδιαφέρει το s-pen και η είσοδος ακουστικών, πας στο Note 10 lite.

Αν σε ενδιαφέρει ο ταχύτερος cpu (στα χαρτιά διότι στην πράξη ο χρήστης πολύ δύσκολα να καταλάβει διαφορά) και η μεγαλύτερη αυτονομία πας στο S10 lite.

Στα υπόλοιπα είναι είναι πάνω κάτω τα ίδια. ;) 

Παντως δεν εχει 8gb (το note 10 lite)που γραφατε. 6gb εχουν και τα 2.

ειναι ολες οι μπαντες πανω στο S10lite? Και η B20? Το ρωταω γιατι το καταστημα ειναι παραξενο.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Zerg13 είπε

Παντως δεν εχει 8gb (το note 10 lite)που γραφατε. 6gb εχουν και τα 2.

ειναι ολες οι μπαντες πανω στο S10lite? Και η B20? Το ρωταω γιατι το καταστημα ειναι παραξενο.

Το eglobal δίνει το note 10 lite με τα 8gb ram με 20-30 ευρώ πάνω από το s10 lite. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Το eglobal δίνει το note 10 lite με τα 8gb ram με 20-30 ευρώ πάνω από το s10 lite. 

Στο network compatibility δεν εχει την Ελλαδα. Κατι αλλες χωρες εχει. Για το S10 lite.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.samsung.com/gr/support/model/SM-G770FZBDEUR/

Το g770f dual sim υποστηριζεται απο την samsung Ελλαδος.

Τωρα αν γραφουν στο eglobal g770f και στελνουν αλλο, θα το μαθουμε σε κανα μηνα που θα παραλαβουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, g_angel01 είπε

https://www.samsung.com/gr/support/model/SM-G770FZBDEUR/

Το g770f dual sim υποστηριζεται απο την samsung Ελλαδος.

Τωρα αν γραφουν στο eglobal g770f και στελνουν αλλο, θα το μαθουμε σε κανα μηνα που θα παραλαβουμε

Είναι πολύ ωραίο φίλε μου για να είναι αληθινό. Νομίζω ότι εκτός από το μοντέλο, σημασία έχει και το IMEI και μάλιστα να προορίζεται για την Ευρωπαϊκή αγορά. 

Δεν είμαι και πολύ σίγουρος, γιαυτό αν κάποιος άλλος έχει γνώση, ας μας επιβεβαιώσει τη γνώμη του @g_angel01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Καλύτερα να μην  μπλέξεις με τέτοια... κατά πάσα πιθανότητα δεν θα δουλεύουν σε Samsung. Στα comment παραπονιουνται πολλοί αμα δεις. O ανταπτορας πρέπει να έχει DAC κ ακόμα κ να έχει αν είναι άλλης εταιρείας μπορεί να μην δουλεύει σωστά. Για να  χεις το κεφάλι σου ήσυχο πάρε το επίσημο usb-c to 3,5mm της samsung ή τουλάχιστον κάποιο που ειναι δοκιμασμένο οτι δουλεύει σίγουρα με το S10 Lite. 

Επεξ/σία από dinosz750
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2020 στις 5:58 ΜΜ, lionheart75 είπε

Το πιο είναι καλύτερο είναι σχετικό. Ανάλογα τι ζητας από το κινητό σου.

Αν σε ενδιαφέρει το s-pen και η είσοδος ακουστικών, πας στο Note 10 lite.

Αν σε ενδιαφέρει ο ταχύτερος cpu (στα χαρτιά διότι στην πράξη ο χρήστης πολύ δύσκολα να καταλάβει διαφορά) και η μεγαλύτερη αυτονομία πας στο S10 lite.

Στα υπόλοιπα είναι είναι πάνω κάτω τα ίδια. ;) 

Ο snapdragon 855 ειναι πιο γρηγορος απο τον exynos 9820 ποσο μαλλον απο τον 9810...και φυσικα στο performance/watt ο snap ειναι εντελως αλλο level απο τον περσινο του exynos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Update για προηγούμενο post μου. Παρέλαβα εχθές μια παραγγελία που είχα από φίλο συγκεκριμένο κατάστημα. 1 μήνα έκανε και όλα άψογα με το κινητό.

Το περίεργο είναι ότι προχθές έστειλα ένα mail στη trakpak να με ενημερώσουν που βρίσκετε το δέμα και κατα σύμπτωση μετα απο 2 ώρες φάνηκε στη γενική ταχυδρομική και σε λιγότερο από 24 ώρες το είχα στα χέρια μου. 

Όσο για το snap vs exynos, εγώ πήγα από 8895 σε 865 και η διαφορά στη ταχύτητα από την εμπειρία χρήσης είναι χαοτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, omitziz είπε

Update για προηγούμενο post μου. Παρέλαβα εχθές μια παραγγελία που είχα από φίλο συγκεκριμένο κατάστημα. 1 μήνα έκανε και όλα άψογα με το κινητό.

Το περίεργο είναι ότι προχθές έστειλα ένα mail στη trakpak να με ενημερώσουν που βρίσκετε το δέμα και κατα σύμπτωση μετα απο 2 ώρες φάνηκε στη γενική ταχυδρομική και σε λιγότερο από 24 ώρες το είχα στα χέρια μου. 

Όσο για το snap vs exynos, εγώ πήγα από 8895 σε 865 και η διαφορά στη ταχύτητα από την εμπειρία χρήσης είναι χαοτική.

Το κινητό είχε μέσα ευρωπαϊκό φορτιστή η κινεζικό με ανταπτορακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, gchris7 είπε

Το κινητό είχε μέσα ευρωπαϊκό φορτιστή η κινεζικό με ανταπτορακι?

κινέζικο με ανταπτορα (Με γνώση μου είχα παραγγείλει OP8 CN) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...