Προς το περιεχόμενο

Δώρο γενεθλίων στην κοπέλα μου.


Th3Unforgiven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Th3Unforgiven είπε

Χρειάζομαι ιδέες για ιδιαίτερο δώρο γενεθλίων στην κοπέλα μου. Θα ήθελα να είναι κάτι πραγματικά ιδιαίτερο

Nα της γνωρίσεις έναν καλύτερο από σένα?

 

Πέρα απ' την πλάκα δεν ξέρω και το μπάτζετ σου αλλά μπορείς να μπεις εδώ και να βάλεις κάποιον γνωστό ή ανθυπογνωστό που είναι πιο φθηνοί να της κάνει ένα βίντεο και να πει ότι του πεις εσύ, "χρόνια πολλά" κλπ κλπ

https://www.cameo.com/

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, masteripper είπε

Σε κάποια στιγμή σίγουρα θα πετάξε ... αυτό μου αρέσει...αν δεν το πήρε...το θυμάσαι...πέτυχες διάνα.... ειδάλλως. .... Φαντασία

Εύκολη επιλογή, που δε δείχνει φαντασία και κόπο. Κάτι μου λέει ότι δεν νοιάζεσαι αρκετά για τη σχέση μας. Από εμένα είναι όχι 😋😋😋😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξερω τι λένε οι άντρες αλλά εγώ θα εκτιμούσα δεόντως μια δώρο επιταγή από Χοντος.

Είμαι πρακτικό άτομο, οπότε επειδή ξέρω ότι κατά 90% δεν θα ξέρει τι ή θα πάρει κάτι που δεν θα ξετρελαθω, η δώρο επιταγή είναι ότι καλύτερο.

Είμαι και δύσκολη στα δώρα οπότε βολεύει.

Η αλήθεια είναι ότι για κόσμημα ότι μου πήρε εκτιμήθηκε πολύ 😉

Επεξ/σία από mary
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκέφτηκα και εγώ για σπα-μασαζ κλπ αλλά αυτά είναι πιο χρήσιμα τον χειμώνα.  Επίσης τα 20χρονα τι να το κάνουν το μασαζ; Αυτά είναι για εργαζόμενους 30+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσα να προτείνω τη λύση του γνωστού ανέκδοτου με τις παντόφλες και το..άλλο, αλλά θα είμαι σοβαρός.

Θα πρότεινα σίγουρα κάποιο κόσμημα αλλά επειδή η κοπέλα είναι μόλις 23 και θα θέλει να δει και λίγο ενθουσιασμό από μέρους σου, φρόντισε να κάνεις το event των γενεθλίων λίγο ιδιαίτερο, π.χ. άναψε κανά βεγγαλικό στο μπαλκόνι ή στην ταράτσα. Κάνε λίγο σαματά για να δείξεις οτι τα γενέθλιά της είναι σημαντικό γεγονός. 

Στο τέλος εσύ θα βγεις κερδισμένος!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις καλο γουστο ΕΣΩΡΟΥΧΑ, και με αυτο εννοω ενα καλο σετ που θα σου κοστισει αρκετα, δεν φανταζεσαι ποσο αρεσει σε πολλες γυναικες να φορανε κατι τετοιο που το διαλεξε ο καλος τους.

Βεβαια μπορεις απλα να την βγαλεις για φαγητο σε ενα σχετικα ακριβο μερος, και αυτο κανει.

Ολα τα αλλα ειναι φορεμενα πολυ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή κάτι που έφτιαξες μόνος σου. Πχ ένας σελιδοδείκτης από ξύλο ή από σκληρό χαρτί με μία δική σου ζωγραφιά. Δεν είναι απαραίτητο να αγοράσεις το δώρο από κατάστημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Th3Unforgiven είπε

Χρειάζομαι ιδέες για ιδιαίτερο δώρο γενεθλίων στην κοπέλα μου. Θα ήθελα να είναι κάτι πραγματικά ιδιαίτερο, οχι πχ ρουχα καλλυντικα αρωματα κτλπ. Όχι απαραίτητα ακριβό, όσο ιδιαίτερο, χαριτωμένο, ισως συμβολικό. Εκείνη στα γενέθλια μου, μου έκανε δώρο εκδρομή σε νησί και μιας και έχουμε κλείσει φουλ διακοπές το καλοκαίρι δε θα ήθελα να κλείσω κι γω κάτι τέτοιο. Είναι 23 χρονών φοιτήτρια. Αντρες και γυναικες που με νιωθετε παρακαλω τα φωτα σας😅

Εάν ήθελες να της κάνεις ιδαίτερο δώρο, δεν θα ρωτούσες τότε εδώ.
Εγώ θα σου έλεγα να μην ακούσεις κανένα και να της κάνεις δώρο ότι νιώθεις εσύ. Και κυρίως μην ακούς αποστειρωμένες και καταπιεσμένες απόψεις για το πόσο θα "πρέπει" να κοστίζει το δώρο. Όσο νιώθεις εσύ θα κοστίζει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 hours ago, Th3Unforgiven said:

Χρειάζομαι ιδέες για ιδιαίτερο δώρο γενεθλίων στην κοπέλα μου. Θα ήθελα να είναι κάτι πραγματικά ιδιαίτερο, οχι πχ ρουχα καλλυντικα αρωματα κτλπ. Όχι απαραίτητα ακριβό, όσο ιδιαίτερο, χαριτωμένο, ισως συμβολικό. Εκείνη στα γενέθλια μου, μου έκανε δώρο εκδρομή σε νησί και μιας και έχουμε κλείσει φουλ διακοπές το καλοκαίρι δε θα ήθελα να κλείσω κι γω κάτι τέτοιο. Είναι 23 χρονών φοιτήτρια. Αντρες και γυναικες που με νιωθετε παρακαλω τα φωτα σας😅

Ίσως κάτι σχετικό με κάποιο χόμπι της ή με ψυχαγωγία που να την ενδιέφερε; Π.χ. αν παίζει πιάνο, μια ωραία συλλογή από παρτιτούρες με την αφιέρωσή σου μπροστά. Αν της αρέσει συγκεκριμένο συγκρότημα/καλλιτέχνης, τότε εισιτήριο για κάποια συναυλία του (όταν ξαναξεκινήσουν δλδ).

Ακόμα κι ένα άρωμα που ξέρεις ότι της τελείωσε/τελειώνει.

Ότι και να πάρεις, μην ξεχάσεις να βάλεις καρτούλα. Μετράει πολύ.

 

 

39 minutes ago, Salvation81 said:

Αν εχεις καλο γουστο ΕΣΩΡΟΥΧΑ, και με αυτο εννοω ενα καλο σετ που θα σου κοστισει αρκετα, δεν φανταζεσαι ποσο αρεσει σε πολλες γυναικες να φορανε κατι τετοιο που το διαλεξε ο καλος τους.

Βεβαια μπορεις απλα να την βγαλεις για φαγητο σε ενα σχετικα ακριβο μερος, και αυτο κανει.

Ολα τα αλλα ειναι φορεμενα πολυ.

Ενώ αυτά δεν είναι φορεμένα...καθόλου 😆

Επεξ/σία από *nenya*
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, *nenya* είπε

Ίσως κάτι σχετικό με κάποιο χόμπι της ή με ψυχαγωγία που να την ενδιέφερε; Π.χ. αν παίζει πιάνο, μια ωραία συλλογή από παρτιτούρες με την αφιέρωσή σου μπροστά. Αν της αρέσει συγκεκριμένο συγκρότημα/καλλιτέχνης, τότε εισιτήριο για κάποια συναυλία του (όταν ξαναξεκινήσουν δλδ).

Ακόμα κι ένα άρωμα που ξέρεις ότι της τελείωσε/τελειώνει.

Ότι και να πάρεις, μην ξεχάσεις να βάλεις καρτούλα. Μετράει πολύ.

Ενώ αυτά δεν είναι φορεμένα...καθόλου 😆

Ξερεις πολους που καθονται να διαλεξουν εσωρουχα για την κοπελα τους; Εγω απο οσες εχω γνωρισει (ουκ ο λιγες) ειμουν παντα ο μονος, το ιδιο και απο τις παρεες μου. Οποτε ναι, σε σχεση με γλυκα, κολωνιες και χρυσαφικα σιγουρα λιγοτερο φορεμενα (εκτος αν εσυ σαν γυναικα εχεις δει το αντιθετο).

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...