Προς το περιεχόμενο

Δώρο γενεθλίων στην κοπέλα μου.


Th3Unforgiven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Salvation81 said:

Ξερεις πολους που καθονται να διαλεξουν εσωρουχα για την κοπελα τους; Εγω απο οσες εχω γνωρισει (ουκ ο λιγες) ειμουν παντα ο μονος, το ιδιο και απο τις παρεες μου. Οποτε ναι, σε σχεση με γλυκα, κολωνιες και χρυσαφικα σιγουρα λιγοτερο φορεμενα (εκτος αν εσυ εχεις δει το αντιθετο).

Εντελώς το αντίθετο όμως!! Ειδικά τα φοιτητικά χρόνια, σε όλες μας τότε τα αγόρια μας έπαιρναν και εσώρουχα (με την ελπίδα βέβαια να μας αρέσουν και να τα φορέσουμε ώστε...να τα χαρούν). Το στατιστικό μου δείγμα...φουλ γυναικοκρατία γιατί ήμουν στην Φιλοσοφική 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωράκι ραντεβού σε καλό κομμωτήριο του κέντρου για βάψιμο (αμπαλαγιάζ, ρίζα, ομπρε κλπ)-κούρεμα-χτένισμα + ένα spa στο hilton για να περάσει όμορφα για κανα 2ώρο.

Κόστος 300-400€ 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Gataros είπε

Δωράκι ραντεβού σε καλό κομμωτήριο του κέντρου για βάψιμο (αμπαλαγιάζ, ρίζα, ομπρε κλπ)-κούρεμα-χτένισμα + ένα spa στο hilton για να περάσει όμορφα για κανα 2ώρο.

Κόστος 300-400€ 😢

Αν την στειλει στο Hilton βεβαια παιζει να φυγει με αλλον απο εκει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσες καλες ιδεες,αλλα παραβλεψατε το πιο βασικο.
Ειναι 23 χρονων παιδι.

Παρτης απλα κατι για το οποιο  εχει δειξει ενδιαφερον αλλα δε θα το επαιρνε ποτε απο μονη της.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοικιασε ενα πορσικο καμπριο και πήγαινε την για φαγητό σ' ένα καλό εστιατόριο. Ερωτιαρης ο φίλος, τι να πεις, τα περάσαμε και μεις υποθέτω, οποτε μην χαλάσουμε το λαβ στορι 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.bloombox.gr/products

με πολλές επιλογές, μία εκ των οποίων

https://www.bloombox.gr/proionta/infinity-roses/xrisa-triantafilla?gclid=Cj0KCQjw3ZX4BRDmARIsAFYh7ZIUDwnh58aXZvoHb7vZ1SowpLBHQ--GLhs84AqRhvOosC15L7Bh-8EaAsFFEALw_wcB

Κάτι πρωτότυπο που σίγουρα θα εντυπωσιάσει.

Slider-2-GR.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά μόνο εμένα το χρυσό ψεύτικο τριαντάφυλλο μου βγάζει μια κιτς ψευτοβλαχογλαμουριά ανυπόφορης μικροαστίλας;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ManFromEarth είπε

Ακόμα καλύτερα κι από τις prepaid κάρτες που προτείνουν οι συνφορουμιτες, είναι τα μετρητά. Της δίνεις ένα 50αρικο και αγοράζει πραγματικά ότι θελει

50αρικο ; για καφε και τυροπιτα θα παει ;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ κοιτάω για πράγματα που συνδυάζουν χρηστικότητα με την εικόνα οτι ξερεις τον άλλον (με μπατζετ μέχρι 80ε). Ρίχνω κ λίγη προσπάθεια στη παρουσίαση! 

Στον 1,5 χρόνο σχέσης πχ έριξα αυτα:

- (Πρώτα γενέθλια, βλεπε φώτο ) Κούπα με στάμπα ενα ερωτιαρικο πιγκουίνο και πολλά σοκολατάκια =>Τη φωναζω πιγκουινάκι, πινει πολύ καφε και της αρέσει η σοκολάτα (περίεργο!). Έκανα και homemade pancakes(που επισης τιμαει δέοντος) για τούρτα. 

-(Χριστούγεννα) Χειροποίητα δερμάτινα (ελάφι) γάντια  με κασμιρενια επένδυση => γιατί της αρέσουν τα δερμάτινα γενικά, θα πηγαίναμε Χριστούγεννα Σουηδία/Τσεχία και δεν ειχε γαντια. Τα έβαλα και σε ενα ωραιο κουτί που μπορεί να βαζει κ τα μπιχλιμπιδια της. 

-(γενέθλια) Ασύρματα ακουστικά (Sennheiser bt 4.4) => γιατί παίρνει τα δικά μου και κοπανιεται ακούγοντας κορεάτικη ποπ και έχει πλάκα. 

spacer.png

 

 

IMG_20190704_220544.jpg

Screenshot_20200708_205829.jpg

Επεξ/σία από fmarulezkd
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, fmarulezkd είπε

Εγώ κοιτάω για πράγματα που συνδυάζουν χρηστικότητα με την εικόνα οτι ξερεις τον άλλον (με μπατζετ μέχρι 80ε). Ρίχνω κ λίγη προσπάθεια στη παρουσίαση! 

Στον 1,5 χρόνο σχέσης πχ έριξα αυτα:

- (Πρώτα γενέθλια, βλεπε φώτο ) Κούπα με στάμπα ενα ερωτιαρικο πιγκουίνο και πολλά σοκολατάκια =>Τη φωναζω πιγκουινάκι, πινει πολύ καφε και της αρέσει η σοκολάτα (περίεργο!). Έκανα και homemade pancakes(που επισης τιμαει δέοντος) για τούρτα. 

-(Χριστούγεννα) Χειροποίητα δερμάτινα (ελάφι) γάντια  με κασμιρενια επένδυση => γιατί της αρέσουν τα δερμάτινα γενικά, θα πηγαίναμε Χριστούγεννα Σουηδία/Τσεχία και δεν ειχε γαντια. Τα έβαλα και σε ενα ωραιο κουτί που μπορεί να βαζει κ τα μπιχλιμπιδια της. 

-(γενέθλια) Ασύρματα ακουστικά (Sennheiser bt 4.4) => γιατί παίρνει τα δικά μου και κοπανιεται ακούγοντας κορεάτικη ποπ και έχει πλάκα. 

spacer.png

IMG_20190704_220544.jpg

Screenshot_20200708_205829.jpg

Τωρα αν πεις 25 χρονων και ακουει Κορεατικη Μουσικη θα δεχτω το γιατι 23 το θεωρεις παιδακι ακομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...