Προς το περιεχόμενο

Δώρο γενεθλίων στην κοπέλα μου.


Th3Unforgiven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα πήγαινα να πάρω καρδούλες μπαλόνια και θα γέμιζα όλο το δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό για να φτιάξω ατμόσφαιρα. Θα έφτιαχνα μια ωραία συνταγή για φαγητό για αρχή και μετά για γλυκάκι πανακότα σε φόρμα καρδούλας με ένα κεράκι πάνω. Τώρα από κει και πέρα αυτοσχεδίαζε, πάρε κάνα χρυσαφικό, όχι απαραίτητα ακριβό το οποίο θα τοποθετήσεις σε ένα από τα μπαλόνια και θα την βάλεις να τα σκάει ένα ένα. Μπορείς να βάλεις και κανα στριγκάκι σε μπαλόνι να γίνει πιο ενδιαφέρον.

Αυτό βέβαια προϋποθέτει να έχεις και κλειδί από το σπίτι της κοπέλας, δεν ξέρω άμα μένει μόνη ή εναλλακτικά το κάνεις στο δικό σου σπίτι.

Εναλλακτικά την βγάζεις για φαγητό και ποτό και στο γυρισμό χωρίς να της πεις τίποτα σε σημείο που έχει χάσει κάθε ελπίδα για κάτι άλλο μπαίνετε στο σπίτι ανάβεις τα φώτα και.... surprice!!!

d67e5afc1a10a1b08931502c34fc3c73.png.fd8315e2db3f44268c421d50f49dc85d.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, ManFromEarth είπε

Ακόμα καλύτερα κι από τις prepaid κάρτες που προτείνουν οι συνφορουμιτες, είναι τα μετρητά. Της δίνεις ένα 50αρικο και αγοράζει πραγματικά ότι θελει

Χαρτζιλίκι φάση και έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο TS λογικά έχει βαρεθεί να διαβάζει τις ανορθόγραφες  άσχετες γκομενο-ιστορίες για τα ερωτικά απωθημενα του καθενός στο thread που εχουν και απόλυτη σχέση με το θέμα του... 😜

Στο τέλος θα πει... "Ρε αγάπη, πηγα να το κάνω καλύτερα και έμπλεξα εκεί σε ένα forum που πήγα να ρωτήσω, με τρέλαναν δεν πήρα τιποτα! 😂

Insomnia forever... 

Επεξ/σία από gthe
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε νηματοθετη καταρχην οφειλεις να δωσεις καποιο σημειο ζωης και να μας πεις τι συμβαινει. Εγω θα σου προτεινα να την παρεις μαζι σου και να περασετε "τυχαια" απο ενα pet shop. Και να βρει κατι που θα μπορει να το φροντιζει,μην της πεθανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NinjaMan είπε

Φιλε νηματοθετη καταρχην οφειλεις να δωσεις καποιο σημειο ζωης και να μας πεις τι συμβαινει. Εγω θα σου προτεινα να την παρεις μαζι σου και να περασετε "τυχαια" απο ενα pet shop. Και να βρει κατι που θα μπορει να το φροντιζει,μην της πεθανει.

το μόνο πράγμα που δεν πεθαίνει χωρίς φροντίδα είναι κάκτος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, logistoulis είπε

το μόνο πράγμα που δεν πεθαίνει χωρίς φροντίδα είναι κάκτος

Καλα ναι αυτο εννοειται. Απλα υπαρχουν ζωακια που θελουν και κινηση, βολτες και αμα τα αφησεις μονα τους στο σπιτι μπορει να σου κανουν ζημιες. Αυτο εννοουσα. Αυτα θα τους τα εξηγησει καλυτερα ο ιδιοκτητης του pet shop. Και αναλογα με το τι σηκωνει η τσεπη του θα πραξει αναλογα. Αν κατευθυνθει προς σκυλο να ξερει οτι οι γυναικες λατρευουν τα μινι κοντοτριχα σκυλια πχ. τσιουαουα, παγκ, γαλλικο μπουλντογκ κλπ.

Επεξ/σία από NinjaMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια τερμα το off topic ομως. Και ο logistoulis απο πανω εδωσε αλλη μια καλη οικονομικη ιδεα ιδιως αν της αρεσουν τα φυτα. Πηγαινε σε ενα φυτωριο και ψαξε για ενα κακτο που να βγαζει πανω του λουλουδια ή ενα παχυφυτο πχ. σαν την καλαγχοη ή μια αλοη. Ολα αυτα ειναι φυτα που θελουν ελαχιστο ποτισμα και πιστευω αν ειναι και λιγο τεμπελα οπως εγω θα τα βρει ακρως ενδιαφεροντα. Επελεξε κατι εντυπωσιακο εξωτερικα και που να μην χρειαστει μεταφυτευση στο χωμα μετα.

εχινοτσερέος κάκτος

000722-01_250x188.jpg

Επεξ/σία από NinjaMan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, NinjaMan είπε

Παιδια τερμα το off topic ομως. Και ο φιλος απο πανω εδωσε αλλη μια καλη πιο οικονομικη ιδεα ιδιως αν της αρεσουν τα φυτα. Πηγαινε σε ενα φυτωριο και ψαξε για ενα κακτο που να βγαζει πανω του λουλουδια ή ενα παχυφυτο πχ. σαν την καλαγχοη ή μια αλοη. Ολα αυτα ειναι φυτα που θελουν ελαχιστο ποτισμα και πιστευω αν ειναι και λιγο τεμπελα οπως εγω θα τα βρει ακρως ενδιαφεροντα. Επελεξε κατι εντυπωσιακο εξωτερικα και που να μην χρειαστει μεταφυτευση στο χωμα μετα.

εχινοτσερέος κάκτος

000722-01_250x188.jpg

δε νομιζω οι περισσοτερες κοπελες θα εκτιμησουν το κακτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα κόκκινο τριαντάφυλλο με μια κάρτα αν χαρεί και την λατρέψει παντρέψουν την άμα το απαξιώσει παρατα τη. Αυτά ...

Οτιδήποτε άλλο που έχει να κάνει με χρήματα είναι φτηνό και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

δε νομιζω οι περισσοτερες κοπελες θα εκτιμησουν το κακτο..

Μα θα εχει και λουλουδια πανω δεν θαναι σκετος κακτος. Και αν ειναι τεμπελα ναι θα το εκτιμησει πιστευω. Παντως σιγουρα θα εκτιμησει μια αλοη που μπορει να κοψει τα φυλλα της και το τζελ να το χρησιμοποιησει ειτε ως μασκα ομορφιας ειτε ως ροφημα.

Επεξ/σία από NinjaMan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NinjaMan είπε

Μα θα εχει και λουλουδια πανω δεν θαναι σκετος κακτος. Παντως σιγουρα θα εκτιμησει μια αλοη που μπορει να κοψει τα φυλλα της και το τζελ να το χρησιμοποιησει ειτε ως μασκα ομορφιας ειτε ως ροφημα.

Άμα κάνεις λάθος και κόψεις την αλόη παίζει να πάθεις και δηλητήριαση. Παιδιά ψάξτε το λίγο μην λέμε ότι να ναι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, soter79 είπε

Άμα κάνεις λάθος και κόψεις την αλόη παίζει να πάθεις και δηλητήριαση. Παιδιά ψάξτε το λίγο μην λέμε ότι να ναι 

Θα φοραει γαντια. Και δεν ειμαι εγω ειδικος σε αυτα αλλα σιγουρα αν πηγαινε και αγοραζε ο νηματοθετης μια θα του εξηγουσε ο ιδιοκτητης του φυτωριου τα παντα και θα τον συμβουλευε σχετικα με αυτην. Καλα εκανες και το ανεφερες ομως, μπραβο σου. Εγω δεν το γνωριζα αυτο. Για ασφαλεια ομως ας μεινουμε στα παχυφυτα και τους κακτους.

Επεξ/σία από NinjaMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...