Προς το περιεχόμενο

Απάτη μέσω αγγελιας


albabis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, tarantules είπε

Μια φορά στο γυμνάσιο ποιάσανε μια κοπέλα να το κάνει στις τουαλέτες με ένα μεγαλύτερο (μάλον εξωσχολικό) και ήταν κάτι πρωτάκουστο για ολόκληρο το σχολείο.Σήμερα , αυτό είναι κάτι που μπορεί να συμβαίνει σε καθημερινή βάση και όχι μόνο αυτό.Το έχουν πάει και σε άλλα επίπεδα και ανεβάζουν και βιντεάκια.

Πάντως για τα τσογλάνια δεν έχεις δίκιο.Το τότε τσογλάνι με το τώρα έχει έτη φωτός απόσταση.Έχω τύχει σε άπειρα περιστατικά που όταν γινόταν κάτι "σοβαρό" (για την τότε εποχή) , έρχονταν οι μανάδες και των 2 παιδιών και τα ξυλοφόρτωναν μπροστά σε όλα τα παιδιά του σχολείου οπότε την επόμενη φορά ο τσόγλανος το σκεφτόταν και τα ξανασκεφτόταν εαν θα κάνει πάλι κάτι ανάλογο.Τότε οι μανάδες ήταν πολύ πιο δυναμικές.Τις έτρεμες κυριολεκτικά :lol:

Βιντεακια απο τουαλετες σχολειων και club ανεβαζουν εδω και 15 χρονια τα μικρα, πλεον ανεβαζουν βιντεο με ομαδικα μεσα στην ταξη η και στις 5ημερες.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 8/7/2020 στις 4:11 ΜΜ, NikosKallithea είπε

Κακως έπρεπε να κάνεις μήνυση, ο μικρος, που λες, τωρα θα υποτροπιάσει και θα γίνει χειρότερος

O μικρός ακόμα τρώει ξύλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, CharalampisCrete είπε

O μικρός ακόμα τρώει ξύλο

Εύχομαι να βάλει μυαλό ότι και να γίνει.Εγώ πάντως την εμπιστοσύνη μου στους ανθρώπους δεν την χάνω.Όπως και μαζί η αποστολή,η πληρωμή και όλη η συνεννόηση,ήταν σαν να γνωριζόμασταν χρόνια,έτσι συνεχίζω και με όλους.Η μητέρα του πάντως μου φάνηκε εξαιρετική κυρία.Θα περίμενα ένα τηλέφωνο από τον πατέρα του,να πει κάτι μια συγνώμη,αλλά από την άλλη με τι μούτρα να πάρει να πει τι ο άνθρωπος....

Επεξ/σία από albabis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μάγκες δεν υπάρχουν 45άρηδες απατεώνες κτλ επειδή είχαν μεγαλώσει με ξύλο...

εντομεταξύ σε όποια φυλακή του κόσμου και να πας οι 9.9/10 έτρωγαν ξύλο μικροί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, bwaaah είπε

ναι μάγκες δεν υπάρχουν 45άρηδες απατεώνες κτλ επειδή είχαν μεγαλώσει με ξύλο...

εντομεταξύ σε όποια φυλακή του κόσμου και να πας οι 9.9/10 έτρωγαν ξύλο μικροί.

Και εγώ 3 παιδιά έχω,το ξύλο δεν είναι στο δικό μου μενού ποτέ.Τώρα υτό που έκανε ο μικρός.... δεν ξέρ τι θα έκανα στην θέση του πατέρα του.Αφού την γλύτωσαν χωρίς να πάνε σε αυτόφορα κλπ,είναι τυχεροί μεν,αλλά το παιδί θέλει προσοχή και όχι ξύλο.Και ο Χαραλάμπης μεταφορικά το είπε,ότι ακόμη τον έχουν στον πάγο γιαυτό που έκανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιανουν τον ληστή, πανε στη γειτονιά τα καναλια και ρωτανε τη γνώμη του κοσμου για τον συλληφθέντα.

-ααα πολυ καλο παιδι

- δεν ειχε δωσει ποτε δικαιώματα

-βοηθουσε ολη την γειτονια

😂😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, albabis είπε

Και εγώ 3 παιδιά έχω,το ξύλο δεν είναι στο δικό μου μενού ποτέ.Τώρα υτό που έκανε ο μικρός.... δεν ξέρ τι θα έκανα στην θέση του πατέρα του.Αφού την γλύτωσαν χωρίς να πάνε σε αυτόφορα κλπ,είναι τυχεροί μεν,αλλά το παιδί θέλει προσοχή και όχι ξύλο.Και ο Χαραλάμπης μεταφορικά το είπε,ότι ακόμη τον έχουν στον πάγο γιαυτό που έκανε.

Καλά ότι κάποιο παιδί τρώει ξύλο δε σημαίνει ότι θα γίνει παραβατικό(ούτε το ανάποδο), αλλά 2020 και πολλοί δέρνουν τα παιδιά τους για να τα μάθουν τρόπους καλής συμπεριφοράς (ορισμός του οξύμωρου).

Απ' την άλλη πιο πολύ από παράδοση γίνεται παρά κατόπιν σκέψης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δυστυχώς εξαπατήθηκα κι εγώ σε μια αγγελία με κάρτα γραφικών .

Παρέλαβα πατάτες !!!!

Το όνομα του "κυρίου" το έχω γιατί έχω κάνει κατάθεση σε λογαριασμό τραπέζης , ΓΟΥΓΟΥΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου .

Το βάζω εδώ πρώτον για να μου απαντήσει κάποιος άλλος αν την έχει πατήσει απ' αυτόν τον άνθρωπο γιατί είχε κι άλλες αγγελίες και δεύτερον να μου πεί κάποιος πώς συνεχίζω .

Εχω καταγεγραμμένη όλη την συνομιλία μας , τα τηλέφωνά του ... τα πάντα.

Πάω να καταθέσω μήνυση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2021 στις 7:55 ΜΜ, BbisbosS είπε

Δυστυχώς εξαπατήθηκα κι εγώ σε μια αγγελία με κάρτα γραφικών .

Παρέλαβα πατάτες !!!!

Το όνομα του "κυρίου" το έχω γιατί έχω κάνει κατάθεση σε λογαριασμό τραπέζης , ΓΟΥΓΟΥΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου .

Το βάζω εδώ πρώτον για να μου απαντήσει κάποιος άλλος αν την έχει πατήσει απ' αυτόν τον άνθρωπο γιατί είχε κι άλλες αγγελίες και δεύτερον να μου πεί κάποιος πώς συνεχίζω .

Εχω καταγεγραμμένη όλη την συνομιλία μας , τα τηλέφωνά του ... τα πάντα.

Πάω να καταθέσω μήνυση ?

Πας απευθείας αστυνομία. Ίσως και να μην χρειαστεί μήνυση. Σε δική μου αντιστοίχιση περίπτωση, έφτανε ένα τηλέφωνο από τον αστυνομικό και μου επιστράφηκε άμεσα όλο το ποσό. Οι περισσότεροι κάνουν τέτοια, επειδή ξέρουν πως ο άλλος δεν θα τους κυνηγήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Πας απευθείας αστυνομία. Ίσως και να μην χρειαστεί μήνυση. Σε δική μου αντιστοίχιση περίπτωση, έφτανε ένα τηλέφωνο από τον αστυνομικό και μου επιστράφηκε άμεσα όλο το ποσό. Οι περισσότεροι κάνουν τέτοια, επειδή ξέρουν πως ο άλλος δεν θα τους κυνηγήσει. 

Σε ευχαριστώ θα πάω στην αστυνομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BbisbosS είπε

Σε ευχαριστώ θα πάω στην αστυνομία.

Μακάρι να έχεις κι εσύ αίσιο τέλος. 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...