Προς το περιεχόμενο

[COSMOTE - συμβόλαια] Απεριόριστα data για 15 μέρες με 7 Ευρώ..


prometheas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Για να ενημερωθείς και εσύ λοιπόν σχετικά με αυτό πριν 1 μήνα το έκανα εγώ και άλλοι 2 φίλοι μου και δουλεύει το δικό μου σε εξοχικό και τα άλλα 2 στη δουλειά τους. 😎 

Δεν σας πήραν ακόμα χαμπάρι, μην απορήσετε αν ξαφνικά ένα βραδινό/πρωινό σας πετάξει έξω ο bonding server και μείνετε με το 24μηνο συμβόλαιο στο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Δεν σας πήραν ακόμα χαμπάρι, μην απορήσετε αν ξαφνικά ένα βραδινό/πρωινό σας πετάξει έξω ο bonding server και μείνετε με το 24μηνο συμβόλαιο στο χέρι.

Χαχαχα έγινε !😂 Το καλό είναι ότι μου το πρότειναν και κάποιοι άλλοι  υπάλληλοι που το χρησιμοποιούν χρόνια εξάλλου σε εξοχικά και το επιβεβαίωσαν και αλλού . Τσεκαρε καλύτερα τις ρυθμίσεις σου γιατί δεν είναι λογικό να μην μπορείς να μπεις !!

Διαβασε και λιγο εδω.. Γιατι ειμαστε off 

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, wossner είπε

Ας μας πει κάποιος που γνωρίζει τελικά τι ισχύει είναι δωρεάν η με 6.90 όπως αναφέρει η cosmote? 

Μπορεις να μπεις μεσα στην εφαρμογη της κοσμοτε και να δεις τι ισχυει για εσενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Cosmote for you άλλη τιμή για τον κάθε ένα  :devil: Πριν από μήνες μου είχαν κάνει ερωτήσεις αν θα έμπαινα σε απεριόριστα κάπως σα platinum το έλεγαν τότε . Φυσικά ήταν πολύ ακριβό για χόμπι . Μετα έδιναν 1 ώρα απεριόριστα ανά μήνα που δε χρησιμοποιώ πότε και με το covid έπεσε μαχαίρι στην αγορά data 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...