Προς το περιεχόμενο

OnePlus 8, 8GB/128GB, 479,92€ τελική @ Banggood


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το 12GB/256GB σε προσφορά στα 566,47€ με το κουπόνι: BGJ202

https://www.banggood.com/OnePlus-8-Pro-5G-Global-Rom-6_78-inch-QHD+-120Hz-Fluid-Display-IP68-NFC-Android10-4510mAh-48MP-Quad-Rear-Camera-12GB-256GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1665104.html

Από 710€ σε skroutz από καταστήματα με αμφίβολη διαθεσιμότητα, 799€ απευθείας από την OnePlus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

Και το 12GB/256GB σε προσφορά στα 566,47€ με το κουπόνι: BGJ202

https://www.banggood.com/OnePlus-8-Pro-5G-Global-Rom-6_78-inch-QHD+-120Hz-Fluid-Display-IP68-NFC-Android10-4510mAh-48MP-Quad-Rear-Camera-12GB-256GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1665104.html

Από 710€ σε skroutz από καταστήματα με αμφίβολη διαθεσιμότητα, 799€ απευθείας από την OnePlus.

δεν μου το δεχεται το κουπονι, σε κανενα χρωμα

This coupon only applies to specific products.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SterThess είπε

δεν μου το δεχεται το κουπονι, σε κανενα χρωμα

This coupon only applies to specific products.

Το κουπονι ειναι για το απλό 8ρι 12/256 οχι για το Pro που εχει βάλει ο φιλος. το σωστο λινκ: https://www.banggood.com/OnePlus-8-5G-Global-Rom-6_55-inch-FHD+-90Hz-Fluid-Display-NFC-Android10-4300mAh-48MP-Triple-Rear-Camera-12GB-256GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1665093.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oneplus 8 8gb με κουπονακι απο Ισπανια μεσω Banggood τελικη τιμη 519 ευρω...νομιζω ειναι εξαιρετικη τιμη.

https://www.banggood.com/OnePlus-8-5G-Global-Rom-6_55-inch-FHD+-90Hz-Fluid-Display-NFC-Android10-4300mAh-48MP-Triple-Rear-Camera-8GB-128GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1659665.html?rmmds=myorder&ID=513047&cur_warehouse=ES

 

Κουπονι BGOP8AFF1

Eχει 18 μαυρα και 46 πρασινα διαθεσιμα...εγω εριξα μια παραγγελια για ενα μαυρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Heimdall7 είπε

Oneplus 8 8gb με κουπονακι απο Ισπανια μεσω Banggood τελικη τιμη 519 ευρω...νομιζω ειναι εξαιρετικη τιμη.

40€ ακριβότερο από αυτό του θέματος. 😲

Γιατί είναι εξαιρετική τιμή;

Σάμπως θα έχει καλύτερη εγγύηση; 😁

Με τη λογική αυτή εξαιρετική τιμή ήταν και αυτή του Amazon πριν από 15 μέρες με 640€ το 12/256

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Heimdall7 είπε

Oneplus 8 8gb με κουπονακι απο Ισπανια μεσω Banggood τελικη τιμη 519 ευρω...νομιζω ειναι εξαιρετικη τιμη.

https://www.banggood.com/OnePlus-8-5G-Global-Rom-6_55-inch-FHD+-90Hz-Fluid-Display-NFC-Android10-4300mAh-48MP-Triple-Rear-Camera-8GB-128GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1659665.html?rmmds=myorder&ID=513047&cur_warehouse=ES

Κουπονι BGOP8AFF1

Eχει 18 μαυρα και 46 πρασινα διαθεσιμα...εγω εριξα μια παραγγελια για ενα μαυρο.

Οπότε λογικά σου έρχεται και πιο γρήγορα αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Heimdall7 είπε

Oneplus 8 8gb με κουπονακι απο Ισπανια μεσω Banggood τελικη τιμη 519 ευρω...νομιζω ειναι εξαιρετικη τιμη.

https://www.banggood.com/OnePlus-8-5G-Global-Rom-6_55-inch-FHD+-90Hz-Fluid-Display-NFC-Android10-4300mAh-48MP-Triple-Rear-Camera-8GB-128GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1659665.html?rmmds=myorder&ID=513047&cur_warehouse=ES

Κουπονι BGOP8AFF1

Eχει 18 μαυρα και 46 πρασινα διαθεσιμα...εγω εριξα μια παραγγελια για ενα μαυρο.

Από πότε το Banggood στέλνει από Ισπανία σε Ελλάδα; Ελπίζω από εδώ και πέρα να ισχύει για οτιδήποτε ώστε να έχουμε και μια άλλη εναλλακτική εκτός από Τσεχία και Αγγλία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, kkatzos είπε

40€ ακριβότερο από αυτό του θέματος. 😲

Γιατί είναι εξαιρετική τιμή;

Σάμπως θα έχει καλύτερη εγγύηση; 😁

Με τη λογική αυτή εξαιρετική τιμή ήταν και αυτή του Amazon πριν από 15 μέρες με 640€ το 12/256

Με τη λογική ότι σου έρχεται σε μια εβδομάδα σπιτάκι σου χωρίς άγχη για τελωνεία και χωρίς αναμονές γύρω στο εναμησί μήνα.

Επίσης η τιμή του θέματος ήταν για μια φορά μετά έπαιζε γύρω στα 500 ευρώ με τα μεταφορικά...για 20 ευρώ λοιπόν παραπάνω αξίζει να το πάρεις από ευρωπαϊκή αποθήκη.

Επεξ/σία από Heimdall7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ κι εγώ ότι για όποιον τον θέλει πιο γρήγορα σε μια καλή τιμή είναι πολύ καλή προσφορά. 

Μια παρατήρηση μόνο για τις τιμές: η κύρια μέρα των εκπτώσεων του Banggood είναι στις 21/07. Εκείνη την ημέρα ίσως δούμε κάποια επιπλέον ευχάριστη έκπληξη.

Από αύριο όσοι είναι VIP members στο Banggood θα έχουν early access σε κάποιες προσφορές. Αν δω κάτι για OnePlus προσωπικά θα το αναφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, imvrios είπε

Συμφωνώ κι εγώ ότι για όποιον τον θέλει πιο γρήγορα σε μια καλή τιμή είναι πολύ καλή προσφορά. 

Μια παρατήρηση μόνο για τις τιμές: η κύρια μέρα των εκπτώσεων του Banggood είναι στις 21/07. Εκείνη την ημέρα ίσως δούμε κάποια επιπλέον ευχάριστη έκπληξη.

Από αύριο όσοι είναι VIP members στο Banggood θα έχουν early access σε κάποιες προσφορές. Αν δω κάτι για OnePlus προσωπικά θα το αναφέρω.

Σωστος αν και δεν νομιζω οτι θα εχει καμμια μεγαλη διαφορα στη τιμη ειδικα για αποστολη απο Ισπανια...επειδη ειχε λιγα κομματια στο μαυρο το εβαλα μηπως το θελει κανεις να το προλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από ισπανική αποθήκη το Bangood ισχυρίζεται ότι σε 3-5 εργάσιμες παραλαμβάνεις, σε σύγκριση με τις 15-20 εργάσιμες του EU Priority. Κατά τη γνώμη μου, αξίζει η ισπανική αν σκεφτείς ότι στις 3-4 βδομάδες, μέχρι να παραλάβεις, θα πέσει και η τιμή του κινητού.

Να σας δώσω ένα παράδειγμα, παράγγειλα το Poco f2 στα 420+5 στις 23/6 μόλις "έπαιξε" το σχετικό promotion. Θα παραλάβω αύριο 20/7. Την ίδια ώρα η τιμή του Poco έχει φτάσει 399+5 από αποθήκη HK και 428 από ισπανική. Δηλαδή η τιμή του Poco όταν εγώ παράγγειλα είναι σχεδόν ίδια με του ισπανικού που ισχυρίζεται ότι μέσα στη βδομάδα μπορεί να έχεις παραλάβει. Αν ισχύουν φυσικά οι χρόνοι που αναγράφονται.

Επεξ/σία από stavros750
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα επελεξα 7Τ μιας και δεν βλεπω λογο να παω στο 8, το οποιο νομιζω υπαρχει απλα σαν σκαλοπατι για να δικαιολογησει την τιμη του 8PRO (που ειναι κινηταρα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...