Προς το περιεχόμενο

Έτσι θα είναι η εμφάνιση των παιχνιδιών του PlayStation 5


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
18 λεπτά πριν, kundi είπε

ps4 slim και οσο παει , με 70 ευρο δεν θα παρω ουτε τωρα 50 αρια  , τωρα ψαχνουμε κανενα μτχ , εκλεισε και το sevenspot ,,

τι ps4 , 

εγω προχτες εβγαλα απο το παταρι το ps3 ...το εβαλα και επαιξα το resident evil 5 ...

ειχε ξεμεινει μεσα και ενα κολπακι που ειχα ατειλειωτα πυρομαχικα, μιλαμε το ευχαριστηθηκα.

βεβαια ζεσταθηκε μεσα σε 5 λεπτα, αλλα vintage εμπειρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το οτι εγω προτιμω digital και το κουτι μου φαινεται αδιάφορο δεν σημαινει οτι δεν ειναι ακριβο. Ετσι οπως παμε, οταν βγει το PS5 Pro τα games θα κανουν ενα κατοσταρικο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Antilogos1975 είπε

τι ps4 , 

εγω προχτες εβγαλα απο το παταρι το ps3 ...το εβαλα και επαιξα το resident evil 5 ...

ειχε ξεμεινει μεσα και ενα κολπακι που ειχα ατειλειωτα πυρομαχικα, μιλαμε το ευχαριστηθηκα.

βεβαια ζεσταθηκε μεσα σε 5 λεπτα, αλλα vintage εμπειρια...

Vintage στα όρια της νεότερης γενιάς όμως είναι άλλο πράγμα αυτές οι εμπειρίες όπως και τα Retro που μου αρέσουν πολύ. To μεγάλο Ps3 ιδιαίτερα ήταν σκυλί αν και ήταν τεράστιο και ένα πολύ βασικό στα 20 και 60Gb μοντέλα,έπαιζε και τα δισκάκια του PS2 και PS1 ! δυστυχώς το σταμάτησαν οι απαράδεκτοι βγάζοντας το slim που δεν έπαιζε τίποτα και τώρα ξανά δεν έριξαν καθόλου κάποιους πόρους να βάλουν και ένα software έστω που να μπορεί να τρέξει τις προηγούμενες γενιές, γίνεται ένας "ντόρος"για να παίζει μόνο του Ps4 και απο κει ορισμένα 😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
58 λεπτά πριν, ELMastas είπε

Vintage στα όρια της νεότερης γενιάς όμως είναι άλλο πράγμα αυτές οι εμπειρίες όπως και τα Retro που μου αρέσουν πολύ. To μεγάλο Ps3 ιδιαίτερα ήταν σκυλί αν και ήταν τεράστιο και ένα πολύ βασικό στα 20 και 60Gb μοντέλα,έπαιζε και τα δισκάκια του PS2 και PS1 ! δυστυχώς το σταμάτησαν οι απαράδεκτοι βγάζοντας το slim που δεν έπαιζε τίποτα και τώρα ξανά δεν έριξαν καθόλου κάποιους πόρους να βάλουν και ένα software έστω που να μπορεί να τρέξει τις προηγούμενες γενιές, γίνεται ένας "ντόρος"για να παίζει μόνο του Ps4 και απο κει ορισμένα 😒

αυτο που ειχα αγορασει τοτε εγω νομιζω οτι ηταν η εκδοση με τα 80 gb...

δεν θυμαμαι να επαιζε τα παιχνιδια απο το ps2 που ειχα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

αυτο που ειχα αγορασει τοτε εγω νομιζω οτι ηταν η εκδοση με τα 80 gb...

δεν θυμαμαι να επαιζε τα παιχνιδια απο το ps2 που ειχα.

 

Μονο το 60αρι τα επαιζε, ειχε και επιπλεον θυρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kodorevi8ulis είπε

μήπως όμως τα έπαιζε με jb και με ειδικό hardware/software ;

απο οτι ακουσα δεν ηταν μεσω software, αλλα ειχαν βαλει τσιπ του ps2 στην μητρικη και γιάυτο ηταν και πιο ακριβη απο το 80αρι ps3

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...