Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 minutes ago, mxa055 said:

Amazon.es το φθηνότερο προς το παρών https://www.amazon.es/gp/product/B088HGRBHJ

Από εκεί πήρα εγώ 22 του μήνα, τη θήκη την έστειλαν προχτές και λέει παράδοση 3 Σεπτ. το κινητό ακόμα όχι και λέει παράδοση 3-9 Σεπτ, με το 9 να είναι το πιθανότερο πλέον.

Αυτό είδα και εγώ και το σκεφτόμουν. Επειδή δεν έχω ξαναπάρει από αμαζον, υπάρχει κάποια διαφορά επειδή είναι fulfilled by amazon? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

37 λεπτά πριν, stavros750 είπε

Όσοι αγοράζουν από eshop και κοιτούν τα χαρακτηριστικά από την ιστοσελίδα τους, να αναφέρω ότι δεν έχει θύρα micro sd όπως αναγράφεται σε αυτό, αλλά dual nano-sim σκέτο.

Σωστά, έχει κάνει λάθος το eshop. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφεται ξανα και ξανα τα ιδια και τα ιδια.

Θελετε 2 χρονια εγγυηση απο Ελλαδα,απο μια απο της πλεον αξιοιπιστες αλυσυδες?Πατε Eshop.

Θελετε να γλυτωσεται κανα 30-40ρι?Πατε Κινα-Ali κανετε τον σταυρο σας.Δεδομενο αυτο εαν συμβει το παραμικρο.

Πρεπει να ξερετε απο που και τι να αγορασετε.Να προσεξετε τα γραφομενα του καθε πωλητη-καταστηματος κτλ.

Την στιγμη που το Eshop το εχει σε τετοια τιμη προφανως και δεν πατε amazon.

Οτι γραφω ειναι τσεκαρισμενο μετα απο 100δες αγορες.

Και κατι αλλο.......ζηστε την ζωη σας σημερα,δεν ξερετε τι μας ξημερωνει αυριο1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kpantelakos1980 είπε

Την στιγμη που το Eshop το εχει σε τετοια τιμη προφανως και δεν πατε amazon.

Όλα πολύ ωραία, αλλά αυτό δεν το κατάλαβα. Θες να πεις δηλαδή ότι το Amazon δεν είναι αξιόπιστο όσο το e-shop;  

Δεν βλέπω λόγο κάποιος να μην προτιμήσει το Amazon όταν εκεί μάλιστα κοστίζει ~16€ λιγότερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Όλα πολύ ωραία, αλλά αυτό δεν το κατάλαβα. Θες να πεις δηλαδή ότι το Amazon δεν είναι αξιόπιστο όσο το e-shop;  

Δεν βλέπω λόγο κάποιος να μην προτιμήσει το Amazon όταν εκεί μάλιστα κοστίζει ~16€ λιγότερα. 

Προσωπική αποψη το παρακατω σχολιο.

θελω να πω φιλε μου οτι ενα καταστημα e-shop ειναι κοντα σε ολους μας σε καποιο κοντινο σημειο,εχω να κανω με Ελληνες,και με ενα αριστο after sale service,με αριστη υποστιριξη.

Προφανως και ειναι αξιοποιστο το Amazon,αλλα την στιγμη που μπορω να γλιτώσω ολη τη ταλαιπωρια,καθως εχει ταλαιπωρια,την αναμονη στο πανε-ελα εαν συμβει κατι κτλ.

Εννοειται ψωνιζω συνεχως απο Amazon,αλλα να με συμφερει οικονομικα η διαφορα.

Στο παρων προιον ΔΕΝ με συμφερει.

ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ PROMO........Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΡΙΝΕΙ ΣΩΣΤΟ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kpantelakos1980 είπε

Προσωπική αποψη το παρακατω σχολιο.

θελω να πω φιλε μου οτι ενα καταστημα e-shop ειναι κοντα σε ολους μας σε καποιο κοντινο σημειο,εχω να κανω με Ελληνες,και με ενα αριστο after sale service,με αριστη υποστιριξη.

Προφανως και ειναι αξιοποιστο το Amazon,αλλα την στιγμη που μπορω να γλιτώσω ολη τη ταλαιπωρια,καθως εχει ταλαιπωρια,την αναμονη στο πανε-ελα εαν συμβει κατι κτλ.

Εννοειται ψωνιζω συνεχως απο Amazon,αλλα να με συμφερει οικονομικα η διαφορα.

Στο παρων προιον ΔΕΝ με συμφερει.

ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ PROMO........Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΡΙΝΕΙ ΣΩΣΤΟ!!!!

Ένα μωβακι το τίμησα και εγώ μόλις.....ελπίζω το χρώμα να μην είναι πολύ έντονο,αλλά μια θηκούλα θα την βάλουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Όλα πολύ ωραία, αλλά αυτό δεν το κατάλαβα. Θες να πεις δηλαδή ότι το Amazon δεν είναι αξιόπιστο όσο το e-shop;  

Δεν βλέπω λόγο κάποιος να μην προτιμήσει το Amazon όταν εκεί μάλιστα κοστίζει ~16€ λιγότερα. 

Φιλε μου πωλητης δεν ειναι το amazon αλλα το CCreate europe.
https://www.amazon.es/sp?_encoding=UTF8&asin=B088GQ7Y69&isAmazonFulfilled=1&ref_=olp_merch_name_5&seller=A21JUUYTMAI5WX

εχει 1 χρονο εγγυηση αν διαβασεις αναλυτικα στους ορους εγγυησης.

Απο την αλλη στα προιοντα που πωλητης ειναι το ιδιο το amazon η εγγυηση ειναι 2 χρονια και πραγματικα τα σπαει (τσεκαρισμενο προσωπικα απλο ελαττωμα που παρουσιασε συσκευη που ειχα παρει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kpantelakos1980 είπε

Προσωπική αποψη το παρακατω σχολιο.

θελω να πω φιλε μου οτι ενα καταστημα e-shop ειναι κοντα σε ολους μας σε καποιο κοντινο σημειο,εχω να κανω με Ελληνες,και με ενα αριστο after sale service,με αριστη υποστιριξη.

Προφανως και ειναι αξιοποιστο το Amazon,αλλα την στιγμη που μπορω να γλιτώσω ολη τη ταλαιπωρια,καθως εχει ταλαιπωρια,την αναμονη στο πανε-ελα εαν συμβει κατι κτλ.

Εννοειται ψωνιζω συνεχως απο Amazon,αλλα να με συμφερει οικονομικα η διαφορα.

Στο παρων προιον ΔΕΝ με συμφερει.

ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ PROMO........Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΡΙΝΕΙ ΣΩΣΤΟ!!!!

Εγω εχω στειλει πισω αμαζον κινητο,ναι οκ με το αλλαξαν αλλα εκανα 1 μηνα σχεδον ρε φιλε,ασε που ετρεχα να το στειλω εγω.αλλα να εχεις κοντα ενα μαγαζι να κανεις την δουλεια.ναι η διαφορα ομως στην τιμη ηταν 120 ευρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...