Προς το περιεχόμενο

Ρημαγμένη πολυκατοικία


Dimipanag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, stormrain είπε

Συγγνωμη, ηρθε ο ιδιοκτητης του διπλανου σπιτιου και αξιωνει να πληρωνεις εσυ την κοινοχρηστη ΔΕΗ? Σοβαρα τωρα?

Το θράσος μερικών ανθρώπων είναι απίστευτο.

2 ώρες πριν, Dimipanag είπε

Ο Αλλοδαπός πήγε και έκανε επανασύνδεση παράνομα! Έβαλε ασφάλεια καινούργια πήγα και την αφαίρεσα και βούτηξα και ότι άλλες πεταμένες ασφάλειες ήταν στο ντουλάπι με τους μετρητές και ήρθε να μου ζητήσει τα ρέστα γιατί έκοψα το ρεύμα το οποίο το είχε επανασύνδεση παράνομα! Του λέω να μου δώσεις τηλέφωνο του ιδιοκτητή για να επανσυνδεθεεί η απάντηση: Ο ιντιοχτητη αρνειτει να κάνει κάτι γιατί λεεί οτι δεν μένει εντο!

Εγώ μίλησα με την δικηγόρο που έστειλε την επιστολή αλλά είπε θα πρέπει στην δική σας περίπτωση μπορεί μόνο να πληρωθεί μόνο εφάπαξ λόγω ότι αναφέρει όνομα διαχειριστή και πρέπει ο ίδιος εάν ζούσε να κάνει διακανονισμό και μετά να γίνει συνέλευση για να γίνει επανασύνδεση στο όνομα ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ή να το βάλει κάποιος στο όνομα του σε Γ1 τιμολόγιο

Έπρεπε να του απαντήσεις "Μα εσύ ντεν έλεγες ντεν θέλει ρεύμα γιατί βάλει φακό? Θέλεις δώσω εγώ μπαταρίες για φακό?"

Δεν πουλάμε τρέλα στον τρελό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...