Προς το περιεχόμενο

Galaxy S10 lite 8/128 429€ @ germanos


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

κατοχος απο χθες. μονο καλα λογια μπορω να πω για την συσκευη. ακομη παλευω να τελειωσω την μπαταρια του... οθοναρα και πολυ καλες καμερες. εχει την αισθηση ναυαρχιδας/premium  παροτι εχει πλαστικη πλατη.  νομιζω ηταν απο τις καλες προτασεις σε αυτα τα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, KoGi είπε

Εγω σημερα βρηκα χρονο και το ανοιξα τελικα, λιγο εχω ασχοληθει με το στησιμο, αντιγραφες κλπ.

Παντως ειναι αισθητα πιο γρηγορο, τουλαχιστον απο το S7Edge που ειχα, και φυσικα απολαυστικη η οθονη!

Του εβαλα αμεσως μια Spigen Armor. Γενικα αριστες πρωτες εντυπωσεις.

Θήκη σιλικόνης να φανταστώ είχε μέσα σωστά ? Γιατί στα βίντεο φαίνεται ότι έχει μέσα ..Αν είναι να πάρω μια Spigen και εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Θήκη σιλικόνης να φανταστώ είχε μέσα σωστά ? Γιατί στα βίντεο φαίνεται ότι έχει μέσα ..Αν είναι να πάρω μια Spigen και εγώ. 

Δεν ειδα καποια θηκη μεσα, ισως δεν κοιταξα καλα.

Και να ειχε παλι την Spigen Armor θα εβαζα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, KoGi είπε

Δεν ειδα καποια θηκη μεσα, ισως δεν κοιταξα καλα.

Και να ειχε παλι την Spigen Armor θα εβαζα!

Samsung-Galaxy-S10-Lite_fonearena-12-102

Αυτήν εδω λέω και ειναι μέσα σε ένα άλλο κουτί όπως βλέπω στα unboxing videos

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως στα βίντεο δε βλέπουμε ευρωπαϊκή έκδοση; Πάντως στο S10+ δεν είχε κ θα μου έκανε εντύπωση (θα ήταν θετικό βέβαια) να είχε στο lite. Βέβαια θα μας πει όποιος έχει παραλάβει, αλλά μάλλον δεν έχει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, KoGi είπε

Δεν ειδα καποια θηκη μεσα, ισως δεν κοιταξα καλα.

Και να ειχε παλι την Spigen Armor θα εβαζα!

Οι εκδόσεις που είναι για review από δημοσιογράφους κλπ έχουν θήκη μέσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανακοιταξα και οντως δεν εχει θηκη μεσα το δικο μου και ηταν σφραγισμενο σιγουρα!

Ισως μονο αυτα για review να ειχαν θηκες μεσα. Ας πουν κι οσοι το εχουν αν βρηκαν θηκες στη συσκευασια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, KoGi είπε

Ξανακοιταξα και οντως δεν εχει θηκη μεσα το δικο μου και ηταν σφραγισμενο σιγουρα!

Ισως μονο αυτα για review να ειχαν θηκες μεσα. Ας πουν κι οσοι το εχουν αν βρηκαν θηκες στη συσκευασια.

Απορώ γιατί έδωσαν για Review συσκευές με θήκες ενώ στην κυκλοφορία χωρίς. Για τα πανηγύρια τελείως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Κανα λινκ για το spigen armor ;

https://www.skroutz.gr/s/21843789/Spigen-Rugged-Armor-Μαύρο-Galaxy-S10-Lite.html αυτο ειναι;

Nαι, κλασσικό μοντέλο της spigen,  που βγαίνει σε διάφορα μοντέλα και είναι οικονομικό και πολύ αξιόπιστο.

Και εγώ την αγοράσω οπωσδήποτε την συγκεκριμένη στα κινητά μου. 

Μόνο για το axon 10 pro δεν βγάζει η spigen και έπεσε κλάμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Nαι, κλασσικό μοντέλο της spigen,  που βγαίνει σε διάφορα μοντέλα και είναι οικονομικό και πολύ αξιόπιστο.

Και εγώ την αγοράσω οπωσδήποτε την συγκεκριμένη στα κινητά μου. 

Μόνο για το axon 10 pro δεν βγάζει η spigen και έπεσε κλάμα. 

Για πτωση απο νορμαλ υψος δηλαδη τη θεωρεις αξιοπιστη; σου εχει τυχει καποιο σκηνικο και ηταν ολα κομπλε; 

Ρωτάω, γιατι για το S7edge εχω την tough armor (σκυλι μαυρο σε οσες φορες μου επεσε το κινητό), απλα ειναι πιο ογκωδης γενικα και χανεις την αισθηση του κινητου, και εψαχνα καποια πιο λεπτή, αλλα αξιοπιστη, για το επομενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Galazios10 είπε

Για πτωση απο νορμαλ υψος δηλαδη τη θεωρεις αξιοπιστη; σου εχει τυχει καποιο σκηνικο και ηταν ολα κομπλε; 

Ρωτάω, γιατι για το S7edge εχω την tough armor (σκυλι μαυρο σε οσες φορες μου επεσε το κινητό), απλα ειναι πιο ογκωδης γενικα και χανεις την αισθηση του κινητου, και εψαχνα καποια πιο λεπτή, αλλα αξιοπιστη, για το επομενο. 

Αν σου πεφτει το κινητο παρε την tough. 

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Galazios10 είπε

Για πτωση απο νορμαλ υψος δηλαδη τη θεωρεις αξιοπιστη; σου εχει τυχει καποιο σκηνικο και ηταν ολα κομπλε; 

Ρωτάω, γιατι για το S7edge εχω την tough armor (σκυλι μαυρο σε οσες φορες μου επεσε το κινητό), απλα ειναι πιο ογκωδης γενικα και χανεις την αισθηση του κινητου, και εψαχνα καποια πιο λεπτή, αλλα αξιοπιστη, για το επομενο. 

Όχι τόσο, η tough armor είναι καλύτερη. Απλά η rugged armor είναι η πιο vfm. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι δύο που λέτε σε σχέση με επίσημη τύπου https://www.germanos.gr/product/thiki-protective-standing-cover-samsung-galaxy-s10/20380280/?fname=skuColor&fvalue=-127995151134876045 (προσοχή: αυτή είναι για το S10 κι όχι το lite);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Αν σου πεφτει το κινητο παρε την tough. 

Καλα μην φανταστεις.. Σε 3 χρονια να ναι μαξ 10 οι φορες σε φαση απο καναπε, κρεβατι και τετοια και πανω σε χαλι.. Οχι κατι αμαν δηλαδη, εξω στο δρομο κλπ.. Οταν ερθει η ωρα, θα το ψαξω και λιγο καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...