Προς το περιεχόμενο

ΣΟΒΑΡΟ Crash σε Facebook & Instagram


exypnakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα... Έχω το samsung galaxy s7 και την τελευταία ώρα, μόλις μπαίνω facebook ή instagram κολλάει όλο το κινητό, κάνει επανεκκίνηση και ξανά κολλάει στο boot.

Για να το ξεκολλήσω από το boot δοκίμασα το Volume Down  + Power Button + Home Button και λειτουργεί, αλλά και μετά τις επανεκκινήσεις το πρόβλημα παραμένει.

Messenger δε μου έχει δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει;

UPDATE: Μου κράσαρε όλο το κινητό και έκανε επανεκκίνηση, χωρις να είμαι σε καμία εφαρμογή.

 

UPDATE #2: Πλέον δεν ανοίγει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να είναι θέμα λογισμικού;

Πλέον φορτίζει, μπουτάρει απλά κολλάει στο home screen. Αν είναι θέμα λογισμικού, γιατί να μην αξίζει να ασχοληθώ; Το κινητό μέχρι τώρα δεν κόλλαγε καθόλου. Με εξυπηρετούσε άψογα.

Edit: Εννοώ ότι δε μπαίνει στο home-screen μπουτάρει μέχρι το γραφικό της samsung και κολλάει εκεί (χωρίς να μπορώ να του κάνω forced reboot).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/7/2020 στις 10:06 ΜΜ, exypnakias είπε

Δεν παίζει να είναι θέμα λογισμικού;

Πλέον φορτίζει, μπουτάρει απλά κολλάει στο home screen. Αν είναι θέμα λογισμικού, γιατί να μην αξίζει να ασχοληθώ; Το κινητό μέχρι τώρα δεν κόλλαγε καθόλου. Με εξυπηρετούσε άψογα.

Edit: Εννοώ ότι δε μπαίνει στο home-screen μπουτάρει μέχρι το γραφικό της samsung και κολλάει εκεί (χωρίς να μπορώ να του κάνω forced reboot).

Σαν bootloop μου ακούγεται το οποίο απαιτεί αντικατάσταση μητρικής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...