Προς το περιεχόμενο

[Free Game] Watch Dogs 2 @ Uplay


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Άνοιξες θέμα πριν 2 εβδομάδες με αυτή την αστεία δικαιολογία. Δεν ήσουν ο μόνος που το είδες τότε αλλά ο μόνος που έκρινες ότι πρέπει να ανοίξεις θέμα τόσο νωρίς.

Ωραία, το άνοιξα επειδή για μένα αυτό ήταν το σωστό εκείνη τη στιγμή, αλλά τελικά οι διαχειριστές έκριναν ότι δεν πρέπει να υπάρχει και το διέγραψαν. Όλα καλά μέχρι εδώ. Όμως δεν έχει νόημα τώρα αυτή η συζήτηση για κάτι που έχει συμβεί πριν από 6 μέρες (και όχι 2 εβδομάδες που λες). 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ, αν δεν είχε ανοίξει το 1ο τόπικ, δε θα είχα ενημερωθεί ώστε να είμαι προετοιμασμένος απόψε.

Καλά έκανε και το άνοιξε.

Αν δεν του το κλείδωναν θα συνέχιζε εκεί.

Αναγκαστικά άνοιξε νέο.

Τώρα οι υπόλοιποι δεν ξέρω τι ζόρι τραβάνε με την δήθεν καταξίωση που πήρε ο TS ενώ δεν έπρεπε.

Δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα.

TS την επόμενη φορά κάνε ακριβώς το ίδιο.

Σ' ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Ωραία, το άνοιξα επειδή για μένα αυτό ήταν το σωστό εκείνη τη στιγμή, αλλά τελικά οι διαχειριστές έκριναν ότι δεν πρέπει να υπάρχει και το διέγραψαν. Όλα καλά μέχρι εδώ. Όμως δεν έχει νόημα τώρα αυτή η συζήτηση για κάτι που έχει συμβεί πριν από 6 μέρες (και όχι 2 εβδομάδες που λες). 

Βρε άσε να λεν οι παράξενοι... 

Απλα ζηλεύουν που δεν άνοιξαν αυτοί πρώτοι το θέμα... 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλά έκανε και το άνοιξε ξανά και πολύ καλά έκανε και το άνοιξε αρκετές ώρες πριν. Πραγματικά ότι πάντα πρέπει να βρίσκουμε κάτι αρνητικό στο οτιδήποτε είναι εκπληκτικό. 

Ευχαριστούμε TS

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Βρε άσε να λεν οι παράξενοι... 

Απλα ζηλεύουν που δεν άνοιξαν αυτοί πρώτοι το θέμα... 

Μέσα έπεσες σε όλα. Και επειδή ζηλέψαμε το θέμα ανοίγει πάλι από το ίδιο μέλος. Μας πρόλαβε για 2η φορά.

Και σιγά το παιχνίδι (4ετιας) για να τρέξουμε να το αναφέρουμε και πριν μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Ηλεκτροσόκ είπε

Εγώ, αν δεν είχε ανοίξει το 1ο τόπικ, δε θα είχα ενημερωθεί ώστε να είμαι προετοιμασμένος απόψε.

 

Και εγώ το ίδιο.

Ευχαριστουμε TS

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Δυο φορές άνοιξες θέμα για το συγκεκριμένο, και τις δυο όταν το άνοιξες η "προσφορά" δεν ίσχυε. Πολύ λογικό...
 

2323.jpg

μεγάλε άστο

1 ώρα πριν, Vasilis 07 είπε

Μέσα έπεσες σε όλα. Και επειδή ζηλέψαμε το θέμα ανοίγει πάλι από το ίδιο μέλος. Μας πρόλαβε για 2η φορά.

Και σιγά το παιχνίδι (4ετιας) για να τρέξουμε να το αναφέρουμε και πριν μέρες.

15 ευρώ σκρουτζ και 12 ευρώ στιμ... που σε χαλάει.. κάποιοι δεν είναι τόσο πλούσιοι να τα χώνουν όταν βγαίνουν τα παιχνίδια.

Και δεν είναι καθόλου σιγά το παιχνίδι. 

2 ώρες πριν, spacemonkey είπε

Παιδια χαλαρωστε λιγο, ο ανθρωπος βρηκε ενα παιχνιδι και ηθελε να βοηθησει την κοινοτητα με το να το πει...προφανως και σεβομαστε ολοι τους κανονες του forum αλλα πολλες φορες βλεπω επιθετικες απαντησεις σε ατομα που απλα ενημερωσαν για ενα δωρεαν παιχνιδι...δεν ανεβασε fake news στο bloomberg για να επιτιθεστε ετσι καποιοι

Μπα... χάνεις τα λόγια σου. Θα απογοητευτεί ο άνθρωπος με τόση χολή (δίχως λόγο) και δεν πρόκειται να ασχοληθεί ξανά. Το έχω δει το έργο ξανά. Υπάρχει τρελό πρόβλημα μέσα στο κεφάλι μερικών ανθρώπων. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειτε μας τοτε ποια παιχνιδια σας ενδιαφερουν δωρεαν για να μπορουμε να σας ενημερωνουμε και να απαντατε με μια καποια ευγενεια ρε παιδακι μου

Επεξ/σία από spacemonkey
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μαλλον δεν θα το έπαιρνα χαμπάρι αν δεν άνοιγε το πρωτο θέμα ώστε να εχω το νου μου σήμερα. Ας μην είμαστε υπερβολικοι.

Anyway εχει καταλαβει κανεις πως και τι πρέπει να κανουμε? Εγώ έχω μπερδευτεί λιγο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, D1mm1s είπε

Anyway εχει καταλαβει κανεις πως και τι πρέπει να κανουμε? Εγώ έχω μπερδευτεί λιγο

Μεταξύ 21:30-23:30 να κάνεις login αφού πατήσεις το σύνδεσμο στο αρχικό post και θα πάρεις αύριο το παιχνίδι αυτόματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...