Προς το περιεχόμενο

[Free Game] Watch Dogs 2 @ Uplay


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

Και σιγά το παιχνίδι (4ετιας) για να τρέξουμε να το αναφέρουμε και πριν μέρες.

Χρειάζεται να σου θυμίσω τι επικράτησε με παιχνίδι 5ετίας που έδωσε δωρεάν η epic πριν λίγο καιρό;

Η θεωρείς πως δίνουν δωρεάν ΑΑ τίτλους φετινούς οι εταιρείες και σου κακοπέφτει το δωρεάν σε 4ετίας τίτλους;

 

Πραγματικά τραγική αντιμετώπιση ορισμένων χρηστών για μία καλοπροαίρετη πράξη ενός μέλους να ενημερώσει για ένα παιχνίδι που έχει απήχηση σε πολύ κόσμο.

Προσωπικά γνώριζα για την προσφορά του συγκεκριμένου τίτλου από σελίδες στο fb που ακολουθώ, αλλά είχα απορία για τη συγκεκριμένη ώρα που θα 'ναι διαθέσιμο. Το παρόν thread μου έλυσε την απορία.

Κρίμα να υπάρχουν τόσο τοξικές αντιδράσεις για ασήμαντο λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρετε το παιχνιδι περνετε και το season pass στα 6.40 ευρω και ειστε κομπλε ωστε να εχετε την gold εκδοση με τις extra αποστολες και καποια cosmetics pack. Η gold εκδοση εχει παιξει μεχρι 12 ευρω οποτε στα 6.40 για το season pass μαζι με το δωρεαν βασικο παιχνιδι ειναι κοντα μιση τιμη απο το ιστορικο χαμηλο. Not bad για ενα παιχνιδι 50-55 ωρων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Konstantin77 είπε

άμα ηταν να δώσουμε 6.40 ευρώ, δε θα είχαμε μπει εδώ 😈

Ναι το γραφω για οποιον θελει την complete εκδοση του παιχνιδιου ωστε να μην χασει την προσφορα μιας και παιζει σε πολυ καλη τιμη το season pass. Γιατι το βασικο παιχνιδι δεν εχει το σωστο κλεισιμο του παιχνιδιου που εδωσαν στις αποστολες του season pass. Κατι αντιστοιχο συμβαινει και στο origins και στο odyssey με τα DLC που βγηκαν αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω εχω ετοιμες τις παυλες και τα βαζω μεσα σε 10 δευτερα και παλι. Κανει και block για 1 λεπτο μετα απο πολλαπλα attemts.

Τα παίρνει και χωρίς τις παυλες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα και είδα το “βίντεο” και με λινκ στο τέλος του με πηγαίνει στο you tube όπου είναι ζωντανά η παρουσίαση…

Ωραία… και τώρα τι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Πλακα κανεις δεν το ηξερα τσαμπα το space

Mη στεναχωριέσαι, ότι πήρες με παύλες, θα πάρεις και χωρίς ....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...