Προς το περιεχόμενο

Θεσσαλονίκη επικίνδυνες περιοχές


Vtsola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου θα σου πρότεινα να αποφύγεις με όποιο τρόπο μπορείς το ταξίδι σου. Η Οδός Εγνατίας φημίζεται για τις ψευτοσυμμορίες πικραμένων ΠΑΟΚτσήδων και Αρειανών  που βγάζουν τα νεύρα τους σε όποιον τύχει να περνάει, ακόμα και στις εννιά το βράδυ. Το παράλληλο στενό, Τσιμισκή νομίζω λέγεται, ενώ την ημέρα είναι ωραίος εμπορικός δρόμος, το βράδυ γίνεται στέκι άστεγων, ναρκομανών και λοιπών ρυπαρών στοιχείων. Η παραλία, το μόνο ωραίο μέρος μαζί με τα κάστρα, από το απογευματάκι γεμίζει νταγλαράδες Νιγηριανούς που και καλά πουλάνε βραχιόλια, αλλά κατάλαβες τι πουλάνε!! Αν δε σε πειράζει να ξεροσταλιάζεις στα κάστρα (πολύ κοντά στο Σέιχ Σου που γίνονται όλοι οι βιασμοί της Ευρώπης) και να βγαίνεις για καφέ Ικτίνου (με όλα τα γκέοι μπαρσ) θα σου πρότεινα να ξανασκεφτείς την κίνησή σου να πας σε τέτοιες "πόλεις" και πόσο μάλλον με γυναίκα που εκεί πάνω τις ωραίες τις ψάχνουν με το κυάλι, αλλιώς γιατί βάφονται έτσι;

Spoiler

Μην ανέβεις, θα μπλέξεις

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στης φυλακες Διαβατων και ειδικα μεσα σε αυτες. Καλυτερα τοιχο τοιχο!!!

3 ώρες πριν, Lucifer είπε

Φίλε μου θα σου πρότεινα να αποφύγεις με όποιο τρόπο μπορείς το ταξίδι σου. Η Οδός Εγνατίας φημίζεται για τις ψευτοσυμμορίες πικραμένων ΠΑΟΚτσήδων και Αρειανών  που βγάζουν τα νεύρα τους σε όποιον τύχει να περνάει, ακόμα και στις εννιά το βράδυ. Το παράλληλο στενό, Τσιμισκή νομίζω λέγεται, ενώ την ημέρα είναι ωραίος εμπορικός δρόμος, το βράδυ γίνεται στέκι άστεγων, ναρκομανών και λοιπών ρυπαρών στοιχείων. Η παραλία, το μόνο ωραίο μέρος μαζί με τα κάστρα, από το απογευματάκι γεμίζει νταγλαράδες Νιγηριανούς που και καλά πουλάνε βραχιόλια, αλλά κατάλαβες τι πουλάνε!! Αν δε σε πειράζει να ξεροσταλιάζεις στα κάστρα (πολύ κοντά στο Σέιχ Σου που γίνονται όλοι οι βιασμοί της Ευρώπης) και να βγαίνεις για καφέ Ικτίνου (με όλα τα γκέοι μπαρσ) θα σου πρότεινα να ξανασκεφτείς την κίνησή σου να πας σε τέτοιες "πόλεις" και πόσο μάλλον με γυναίκα που εκεί πάνω τις ωραίες τις ψάχνουν με το κυάλι, αλλιώς γιατί βάφονται έτσι;

  Απόκρυψη περιεχομένων

Μην ανέβεις, θα μπλέξεις

40 χρονια κατοικος τις πολης και εσυ μολις την μολυνες με οτι #@$@ σου κατεβει.  Δεν θα τα πιασω ενα ενα αυτα που ειπες γιατι ειναι χασιμο χρονου

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, dollyyy19 είπε

πολλοι,εχουν την εντυπωση οτι η πολη ειναι σαν την αθηνα........καμια σχεση...ακομη...

Άσε που πολλοί πιστεύουν ότι η Αθήνα είναι μόνο η Ομόνοια και το Μεταξουργείο. 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Lucifer είπε

Το παράλληλο στενό, Τσιμισκή νομίζω λέγεται

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Μην ανέβεις, θα μπλέξεις

Πώς την πετσόκοψες έτσι 

2 ώρες πριν, Loinen είπε

40 χρονια κατοικος τις πολης και εσυ μολις την μολυνες με οτι #@$@ σου κατεβει.  Δεν θα τα πιασω ενα ενα αυτα που ειπες γιατι ειναι χασιμο χρονου

Φίλε μη τον ακούς φίλε, είναι ρυπαρός αυτός.

Λούσιφε.. άσε με να μαντέψω...

Spoiler

Αθηνέζος!!!

 

Επεξ/σία από TriLoBiTe
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Loinen είπε

40 χρονια κατοικος τις πολης και εσυ μολις την μολυνες με οτι #@$@ σου κατεβει.  Δεν θα τα πιασω ενα ενα αυτα που ειπες γιατι ειναι χασιμο χρονου

Νομίζω ότι έγραψε κάτι αντίστοιχο αυτών που λέτε για την Αθήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 Χρονια μενω κεντρο κοντα στην Ροτοντα. Κυκλοφορω και βραδια κτλ. Δεν ειχα κανενα θεμα. 

Απλα να προσεχεις οπως προσεχεις και στα μερη σου. Μην προκαλεις και να μην επιδεικνυεις λεφτα και πραγματα αξιας

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, GBorb είπε

6 Χρονια μενω κεντρο κοντα στην Ροτοντα. Κυκλοφορω και βραδια κτλ. Δεν ειχα κανενα θεμα. 

Απλα να προσεχεις οπως προσεχεις και στα μερη σου. Μην προκαλεις και να μην επιδεικνυεις λεφτα και πραγματα αξιας

Και μην παραγγειλεις πουθενα καλαμακια !!!

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσο περνάει ο καιρός και συνεχίζουν έτσι τα πράγματα η θεσσαλονίκη προφανώς και αν δεν έχει ακόμα γίνει, θα γίνει χειρότερη από την Αθήνα για έναν και μόνο λόγο...

Διότι είναι μικρότερη από την Αθήνα ! Πως να το κάνουμε δηλαδή ; Όπως είπαν και φίλοι πιο πάνω η Αθήνα δεν είναι μόνο Ομόνοια.

Άλλο να τους έχεις σκόρπιους και άλλο να τους έχεις όλους μαζεμένους.

Στην Αθήνα υπάρχουν πολλές αγορές να κάνεις τις δουλειές σου, στην Θεσσαλονίκη που αλλού θα πας ; Καλαμαριά ;

Χωρίς να θέλω να θίξω τους Θεσσαλονικείς, αλλά η πιπίλα με την Αθήνα κουράζει..

Επεξ/σία από NobodyRankXV
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...