Προς το περιεχόμενο

Ακυρωνω ή οχι;


Zerg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την εχω εγω αυτη. Οχι μονο στο s10 lite, αλλα και σε οσα προηγουμενα κινητα μου εβγαινε η ultra hybrid. Κιτρινιζει βεβαια μετα απο καποιο καιρο, αλλα δακτυλιες δεν κραταει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Πάρε μία από τις δύο, όποια σου αρέσει περισσότερο και μην αγχώνεσαι. 

Αν μετά από καιρό δεις ότι αρχίζει να κιτρινίζει υπάρχει λύση.  Ετοιμάζεις ενα μπωλ με χλιαρό νερό, ρίχνεις 2 κουταλιές μαγειρική σόδα και αφήνεις τη θήκη όλο το βράδυ. Το πρωί εχει επανέλθει σχεδόν στο αρχικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα σας φτιαξω τωρα. Κοιταχτε τι βρηκα.

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

https://www.9volto.gr/blog/ti-einai-to-volte-kai-to-vowifi/

στελνεις ενα sms πρωτα  και ακολουθεις τις οδηγιες για την συσκευη android.

δεν ξερω τι ειναι καλο φαινεται :) 

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Θα σας φτιαξω τωρα. Κοιταχτε τι βρηκα.

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

https://www.9volto.gr/blog/ti-einai-to-volte-kai-to-vowifi/

στελνεις ενα sms πρωτα  και ακολουθεις τις οδηγιες για την συσκευη android.

δεν ξερω τι ειναι καλο φαινεται :) 

Μια χαρά μας έφτιαξες...🤣🤣 Για μένα αυτά τα volto και vowifi  είναι κάτι σαν κινέζικα:):)

57 λεπτά πριν, ScooterSuzas είπε

...

Τα είπες όλα 😂😂😂

Εν τω μεταξύ με βάλατε σε μπελά με τις θήκες. Έβαλα την rugged armor black στη συσκευασία της και ξαναφόρεσα τη διάφανη μαμά θήκη, να δω τι μου αρέσει καλύτερα. Αν αποφασίσω διάφανη, αύριο πάω στο κατάστημα και την κάνω  αλλαγή με τη liquid crystal.

Αν η διάφανη κιτρινίσει, το κρίμα στο λαιμό σας....χαχα. 

Το μόνο που δεν ταιριάζει αισθητικά και κάνει μπαμ  με τη διάφανη, είναι αυτό το μαύρο πλαίσιο που έχει τις κάμερες. 

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

και την κάνω  αλλαγή με τη liquid crystal

Η ultra hybrid γιατι δεν σου αρεσει; Ρωταω γιατι τις εχεις δει εσυ εγω μονο απο φωτο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ό,τι δεν μου αρέσει.  Απλά δεν την έχει το κατάστημα που αγόρασα τη rugged armor black και αυτό που με ενδιαφέρει είναι η αλλαγή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Green Dragon είπε

Δεν είναι ό,τι δεν μου αρέσει.  Απλά δεν την έχει το κατάστημα που αγόρασα τη rugged armor black και αυτό που με ενδιαφέρει είναι η αλλαγή. 

Παρε Νillkin αν εχουν δεν κιτρινιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Παρε Νillkin αν εχουν δεν κιτρινιζει

Nillkin για το S10 lite, στο σκρούτζ δεν βρήκα. 

Πάντως με ψήσατε και έκανα την αλλαγή 😀😀Έδωσα πίσω το rugged armor black και πήρα τη liquid crystal. Είδα και την hybrid, αλλά δεν μου άρεσε. Καλύτερη προστασία βέβαια έχει, αλλά είναι πιο παχύ το υλικό παντού και γενικά αρκετά ογκώδης.

Η liquid crystal ειναι πιο λεπτή,  αλλά έχει ενίσχυση στις τέσσερις γωνίες, αρκετή προεξοχή περιμετρικά της οθόνης που την προστατεύει εάν το ακουμπήσεις με την οθόνη προς τα κάτω και προεξοχή περιμετρικά των καμερών, για να το αφήνεις άνετα με την πλάτη σε μια επιφάνεια. Για κιτρίνισμα θα δείξει το μέλλον. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

@Green Dragon

ή καποιος αλλος, βρηκατε κανα tempered glass της προκοπης; Που να μην μειωνει την ευαισθησια;

Έχω κρατήσει το film μέχρι στιγμής.  Περιμένω και εγώ να διαβάσω κάτι πιο συγκεκριμένο εδώ ή στο διπλανό forum. Θα κάνω μια ερώτηση και δίπλα. 

Επειδή έχω βάλει ήδη τη θήκη,  θα πρέπει το glass να ταιριάζει στις διαστάσεις. Να μην κλωτσήσει η θήκη το glass.

@Zerg13 δοκίμασες τον οδηγό που έχω φτιάξει, για να μου πεις εντυπώσεις;

 

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

παιδια καλησπερα εχω παραγγειλει κ εγω απο eglobal ε μου εστειλαν οτι ερχεται απο ολανδια με p2p-nl 
εσεις που εχετε μια εμπειρια μπορειτε να μου πειτε ποσο περιπου χρονο τους παιρνει να το παραδωσουν μεχρι εδω; 
ευχαριστω πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ffab074 είπε

παιδια καλησπερα εχω παραγγειλει κ εγω απο eglobal ε μου εστειλαν οτι ερχεται απο ολανδια με p2p-nl 
εσεις που εχετε μια εμπειρια μπορειτε να μου πειτε ποσο περιπου χρονο τους παιρνει να το παραδωσουν μεχρι εδω; 
ευχαριστω πολυ 

Επειδή έχω παραγγείλει και εγώ από το σάιτ πρόσφατα και μόλις τώρα διάβασα το νήμα, κοντά στο μήνα έκαναν να παραλάβουν τα παιδιά , από ότι είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, darkrider93 είπε

Επειδή έχω παραγγείλει και εγώ από το σάιτ πρόσφατα και μόλις τώρα διάβασα το νήμα, κοντά στο μήνα έκαναν να παραλάβουν τα παιδιά , από ότι είδα.

μια χαρα ευχαριστω κ ευχομαι να πανε  ολα καλα με την παραγγελεια σας 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...