Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
greekmanael

Αναλώσιμα για Samsung Xpress m2026

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας .Εδώ και 4-5 χρόνια έχω τον εκτυπωτή Samsung Xpress m2026 αλλά ο γραφίτης του τελειώνει και δεν είμαι σίγουρος για το τι θα πρέπει να κάνω .Χρειάζεται να αλλάξω  όλο το τόνερ ή μπορώ να γεμίσω το υπάρχον , θα χρειαστεί να αλλάξω κάποιο τσιπάκι ; Να συμπληρώσω πάντως ότι ο εκτυπωτής εκτυπώνει καθαρά , δεν αφήνει γραμμές . Δεκτές και προτάσεις αναλώσιμων . Ευχαριστώ για τον χρόνο σας . 

Εδώ πέρα βρήκα πολλές προτάσεις   λινκ .

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
12 hours ago, greekmanael said:

Γεια σας .Εδώ και 4-5 χρόνια έχω τον εκτυπωτή Samsung Xpress m2026 αλλά ο γραφίτης του τελειώνει και δεν είμαι σίγουρος για το τι θα πρέπει να κάνω .Χρειάζεται να αλλάξω  όλο το τόνερ ή μπορώ να γεμίσω το υπάρχον , θα χρειαστεί να αλλάξω κάποιο τσιπάκι ; Να συμπληρώσω πάντως ότι ο εκτυπωτής εκτυπώνει καθαρά , δεν αφήνει γραμμές . Δεκτές και προτάσεις αναλώσιμων . Ευχαριστώ για τον χρόνο σας . 

Εδώ πέρα βρήκα πολλές προτάσεις   λινκ .

Προσωπικά στον ML1675 που έχω βάζω toner συμβατό(το 104 αν θυμάμαι καλά εκεί στο 15Ευρω) και δουλευει μια χαρά. Δεν ξέρω αν αξίζει η διαδικασία να γεμίσεις μόνος σου με γραφίτη και αν στο τέλος βγαίνει πιο φτηνό ή και στα ίδια χρήματα

• Thanks 1

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Cookies

Χρησιμοποιούμε cookies για μια καλύτερη εμπειρία πλοήγησης στο site.