Προς το περιεχόμενο

Νέο smartphone ή όχι?


fousekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, filip123go είπε

Μπορείς να περιμένεις να δεις το θα γίνει με τις αμερικάνικες εκλογές. Αν δεν βγει πάλι ο Τραμπ μπορεί να σταματήσει το εμπάργκο.

Αυτό σημαίνει πως θα πάρουν όλα τα τελευταία Huawei το play store? Δεν ξέρω αν γίνει έτσι ή αν τα αφήσουν ως έχουν... Ίσως το play store μπει μόνο στα επόμενα μοντέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, chios είπε

https://www.skroutz.gr/s/23193757/Xiaomi-Mi-Note-10-Lite-64GB-Midnight-Black.html

δες αυτό θα σε καλύψει πλήρως

Αυτό κοίταγα πριν δω το μήνυμα σου και μπήκα να το αναφέρω. Με πρόλαβες. Μόνο αυτό στο budget μου και χωρίς ΦΠΑ κάτω από 300... (Για το 8gb ram) 

4 λεπτά πριν, GeorgeR1_700 είπε

Αυτό σημαίνει πως θα πάρουν όλα τα τελευταία Huawei το play store? Δεν ξέρω αν γίνει έτσι ή αν τα αφήσουν ως έχουν... Ίσως το play store μπει μόνο στα επόμενα μοντέλα...

Έτσι και αλλιώς δεν θα περίμενα Νοέμβρη, ή θα πάρω τώρα ή ποτέ... 😂

Επεξ/σία από fousekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω '' γειρει'' στο xiaomi mi note 10 lite 8gb ram μιας που οι επιδόσεις του είναι πολύ καλές και απότι διάβασα το μόνο downgrade που έχει φάει από το κανονικό Note 10 είναι η κάμερα. 

Σε σχέση με το P20 Pro που έχω θα έχει τρελά χειρότερη κάμερα, θα είναι πολύ αισθητό? Έχει κάποιος δει και τα 2 κινητά? 

Δεν είμαι ψείρας πάντως με τις photo κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fousekis21 είπε

Έχω '' γειρει'' στο xiaomi mi note 10 lite 8gb ram μιας που οι επιδόσεις του είναι πολύ καλές και απότι διάβασα το μόνο downgrade που έχει φάει από το κανονικό Note 10 είναι η κάμερα. 

Σε σχέση με το P20 Pro που έχω θα έχει τρελά χειρότερη κάμερα, θα είναι πολύ αισθητό? Έχει κάποιος δει και τα 2 κινητά? 

Δεν είμαι ψείρας πάντως με τις photo κτλ

Άκυρο βλακεια είπα για τη κάμερα, διάβαζα συγκρίσεις με λάθος κινητό.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...