Προς το περιεχόμενο

[Gaming Keyboard]Cooler Master MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition 42€ @kotsovolos[ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/182227-coolermaster-masterkeys-pro-l-geforce-gtx-edition

+Καν' το δικό σου και θα κερδίσεις δωροεπιταγή 20€ για επόμενη αγορά!

CoolerMaster MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition

 

https://www.skroutz.gr/s/13028159/CoolerMaster-MasterKeys-Pro-L-GeForce-GTX-Edition.html

 

Επεξ/σία από Οράτιος
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, foniki_melitzana είπε

το έχει κανείς; τυφλώνει στο σκοτάδι το πράσινο φως; Ο μόνος μου ενδοιασμός είναι ο φωτισμός

Οι συνδυασμοί που προσφέρονται είναι  μπόλικοι, τόσο όσον αφορά τα επίπεδα φωτισμού όσο και τους τρόπους. Υπάρχει φυσικά ο κλασσικός full keyboard φωτισμός αλλά και άλλοι όπως Light Wave, Breathing και ειδικοί φωτισμοί που ανταποκρίνονται στα πατήματα του χρήστη. Επιπλέον, δίνεται η ευκαιρία στους γνώστες προγραμματισμού, να δημιουργήσουν δικούς τους τρόπους φωτισμού.  - See more at: http://www.enternity.gr/Article/Gadgets/Reviews/CoolerMaster-MasterKeys-Pro-L-GeForce-GTX-Edition-Review/46239.html

*Μάλλον ήταν καλή προσφορά...

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Οράτιος είπε

Το πήρες; Η δωροεπιταγή φαίνεται πουθενά ή με την παράδοση; εμένα στην αγορά δεν έβγαλε τίποτα :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!!

Η προσφορα ισχυει ακομα, αλλα μονο για παραλαβη απο καταστηματα και οχι online. Το link της αρχικης αναρτησης, ειαι ενεργο μεχρι την ωρα γραφης του παροντος μηνυματος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Malthador είπε

Σε σχέση με αυτό, ποιό είναι προτιμότερο;

Tbh την HyperX την έχω σε μεγαλύτερη υπόληψη, αλλά είμαι μπερδεμενός.

δεν εχω καποιο απ τα δυο, αλλα εχω ενα coolermaster με κοκκινα cherry mx.

προσωπικα δε τρελαινομαι για τα κοκκινα cherry mx, αλλα για τα silver λενε πως παραειναι ευαισθητα. δεν εχω χρησιμοποιησει προσωπικα, αλλα συνεχεια παω να πατησω λαθος κουμπι και το "σωζω" τελευταια στιγμη, οποτε μπορω να καταλαβω γιατι το λενε αυτο.

στο συγκεκριμενο μοντελο που εχω το φωτισμο τον εχω αναγκαστικα ειτε τερμα ανοιχτο ή κλειστο, στις ενδιαμεσες σκαλες ακουγετε ενα συνεχομενο τσιριγμα. δε ξερω αμα ολα τα coolermaster ειναι ετσι ή μονο το μοντελο που εχω, δε ξερω αμα τα hyperx κανουν το ιδιο, οπως και δε ξερω αμα εσενα θα σ ενοχλουσε.

στη θεση σου θα δοκιμαζα το hyperx. στο λαιμο μου καθεται αυτη εταιρεια για κατι φλασακια που μου χαλασαν, παρ αυτα νομιζω το προιον που δινει ειναι καλυτερο. εχει "μαξιλαρακι" για τους καρπους, πιο "ασφαλη" επιλογη κουμπιων, και ισως καλυτερες πιθανοτητες να μην εχει το τσιριγμα στις ενδιαμεσες σκαλες (?)

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Σε σχέση με αυτό, ποιό είναι προτιμότερο;

Tbh την HyperX την έχω σε μεγαλύτερη υπόληψη, αλλά είμαι μπερδεμενός.

Δεν ξέρω για το CM αλλά το Elite της HyperX επειδή το έχω να σου πω ότι αξίζει και με το παραπάνω και ειδικά σε αυτά τα χρήματα .Πραγματικά αν ήμουν εκεί θα έπαιρνα ένα 2ο.

Πολύ καλό πληκτρολόγιο με ωραίο φωτισμό,πολύ καλή αίσθηση των πλήκρων και σε ενάμιση χρόνο που το έχω δεν μου έχει κάνει κανά "περίεργο".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τσίμπησα το Hyperx τελικά, μαζί με μια δωροεπιταγή στα 20 ευρώ, μου βγήκε 21,70 ολόκληρο μηχανικό πληκτρολόγιο. 

Υπάρχει ένα τελευταίο Cooler Master στον Χολαργό για όποιον ενδιαφέρεται. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τσίμπησα το Hyperx τελικά, μαζί με μια δωροεπιταγή στα 20 ευρώ, μου βγήκε 21,70 ολόκληρο μηχανικό πληκτρολόγιο. 

Υπάρχει ένα τελευταίο Cooler Master στον Χολαργό για όποιον ενδιαφέρεται. 

απ τη μια θα μ ενδιεφερε, απ την αλλη τοσα χρονια εκανα τη διαδρομη μεχρι χολαργο που τζαμπα να το διναν θα το σκεφτομουν. αστο καλα ειμαι με αυτο που εχω 🤣

παντως με εκπλησει ευχαριστα ποσο εχουν πεσει οι τιμες στα μηχανικα με φωτισμο. το δικο μου το ειχα παρει 80 ευρω πριν 5 χρονια (νομιζω?) και περα απο κατι ducky που παρεγγελνες απο κινα μερια πολυ απλα δεν υπηρχε αυτη οι τιμη, ολα ηταν 100+ 120+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, livaspy είπε

Πήρες κανείς δωροεπιταγή 20€ ;

Πηρα εγω (οταν ακομα το εγραφε στην σελιδα τους) 10 λεπτα αφου εφυγα απο το ταμειο. Βεβαια τωρα δεν με αφηνουν να την εξαργυρωσω εκτος αν παρω και αλλα περιφερειακα υπολογιστη, παρ'οτι εχω αποδεικτικο το screenshot της σελιδας την στιγμη της αγορας που δεν εκανε καμια αναφορα σε κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...