Προς το περιεχόμενο

[Gaming Keyboard]Cooler Master MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition 42€ @kotsovolos[ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δωροεπιταγή έλαβα και εγώ και την χρησιμοποίησα για αγορά μιας οθόνης. Η αλήθεια πάντως είναι ότι όταν προσπάθησα να κάνω την αγορά διαδικτυακά δεν μπόρεσα, έτσι αναγκάστηκα να κάνω την αγορά μέσω τηλεφώνου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Xristos62100 είπε

δωροεπιταγή έλαβα και εγώ και την χρησιμοποίησα για αγορά μιας οθόνης. Η αλήθεια πάντως είναι ότι όταν προσπάθησα να κάνω την αγορά διαδικτυακά δεν μπόρεσα, έτσι αναγκάστηκα να κάνω την αγορά μέσω τηλεφώνου. 

Εγώ δεν έχω λάβει ακόμα και μου λένε θα ενημερωθείτε από το αρμόδιο τμήμα. Τα νεύρα μου είναι χάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eμενα στη ακυρωμένη έστειλαν αλλά εληξε σε 1 βδομάδα  . Fun fact : η γενική μου έφερε απροειδοποίητο δέμα 1 μήνα  μετά :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, alani123321 είπε

Και γω περιμενω την δωροεπιταγη. Ειμαστε στην 8η εργασιμη μερα, αλλα μου παν οτι θα την παρω σιγουρα, απλα υπομονη...

 

Στο SMS που μου έστειλε ο Κωτσο για τη  δωροεπιταγή 20€ (για προϊόντα "Computing") αναφέρει περίπου  οτι η χρήση της μπορεί να γίνει έως 31/07/2020...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mpouzouki22 είπε

Στο SMS που μου έστειλε ο Κωτσο για τη  δωροεπιταγή 20€ (για προϊόντα "Computing") αναφέρει περίπου  οτι η χρήση της μπορεί να γίνει έως 31/07/2020...

Α τελεια..  Να δουμε τι θα μου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνουμε λίγο  off topic αλλά επειδή θα ενδιαφέρει κόσμο μάλλον, η δωροεπιταγή δεν είχε ελάχιστο ποσό αγοράς. Και κάτι με 20€ να αγοράσεις το δέχεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα τελικα ηρθε η δωροεπιταγη μετα απο πρηξιμο αρκετο για την καθυστερηση με μηνυματα στο λαιβ τσατ τους και δν μου εγραφε για προιοντα κομπιουτινγκ.
Τελικα πηρα ενα σιδερο philips για τη γυναικα και την δεχτηκε κανονικα την εκπτωση των 20ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας, Ευχαριστούμε για το μήνυμα σας. Θα θέλαμε να σας βεβαιώσουμε πως το αίτημα σας ελέγχεται από το αρμόδιο τμήμα και θα επικοινωνήσει μαζί σας εκπρόσωπος μας για την επίλυση του προβλήματος.
 

Αυτή είναι η απάντηση που δέχομαι κάθε φορά που στέλνω στον Κωτσόβολο για ποιόν λόγο δεν έχω λάβει την δωροεπιταγή μου για αγορά που πραγματοποιήθηκε 14/07.

Να πάω στον συνήγορο του καταναλωτή; Έχουμε κάνα email από κάναν CEO της Dixon’s να τους τα πω ένα χεράκι για την άψογη εξυπηρέτηση τους;

Επεξ/σία από livaspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, livaspy είπε

Καλημέρα σας, Ευχαριστούμε για το μήνυμα σας. Θα θέλαμε να σας βεβαιώσουμε πως το αίτημα σας ελέγχεται από το αρμόδιο τμήμα και θα επικοινωνήσει μαζί σας εκπρόσωπος μας για την επίλυση του προβλήματος.
 

Αυτή είναι η απάντηση που δέχομαι κάθε φορά που στέλνω στον Κωτσόβολο για ποιόν λόγο δεν έχω λάβει την δωροεπιταγή μου για αγορά που πραγματοποιήθηκε 14/07.

Να πάω στον συνήγορο του καταναλωτή; Έχουμε κάνα email από κάναν CEO της Dixon’s να τους τα πω ένα χεράκι για την άψογη εξυπηρέτηση τους;

Και σε μενα το ιδιο.

Αφου οι ανθρωποι αυτοι που λειτουργουν το site ειναι γκασμαδες. Πηγαν και μου εβαλαν τις δωρο επιταγες ακομα και σε προιοντα χαμηλης αξιας τυπου mousepad 5ευρω.

Παω στοιχημα δηλαδη οτι πρεπει να επεσαν παρα πολλες παραγγελιες και απο το πουθενα να χρειαζεται τωρα να δινουν στον καθε ενα κουπονια.

Γιατι ουτε ελεγε η προσφορα αυτη οτι αφορα μονο 1 αγορα για 1 πελατη.

Κοινως εκανες εσυ 2 ξεχωριστες παραγγελιες για 2(ή και παραπανω) mousepad συνολικης αξιας 10 ευρω,τσιμπα 2 δωροεπιταγες 20ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Και εμένα computing έλεγε αλλά την πέρασα μέσω σιτε σε μια κάμερα κανονικά. Με κοιτούσαν στο ταμείο σαν εξωγήινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελος αυτο θα γινει γιατι οσο περναει ο καιρος που δεν δινουν τις επιταγες,τοσο περνανε και οι μερες και οι προσφορες στο site. Υποτιθεται οτι οι επιταγες αυτες ηταν για μεχρι τελος Αυγουστου στην πρωτη ανακοινωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...