Προς το περιεχόμενο

[Free Game] Watch Dogs 2 @ Uplay


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω που λογγαρα μετα απο καιρο και μου αφαιρεσαν το AC Odyssey απο AMD rewards + AC Unity που ειχαν δωσει δωρο, τι να κανω. Το support της Ubi ειναι gtp.

Ευχαριστουμε TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kostas7837aek είπε

Υπάρχει κάποιος που το πήρε? Έχω κάνει και εγώ το register αλλα τίποτα. 

Εμένα εμφανίστηκε στο ακκάου, κατεβαίνει.

26 περίπου gb + 6 τα "high res" textures.

Είχα κάνει register στο link του TS αρκετά νωρίτερα από το post του (από χθες βράδυ), δεν ξέρω αν παίζει ρόλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αργεί να φανεί. Εγώ έκανα register πριν μερικές ώρες και επιβεβαιώνω μόλις εμφανίστηκε στο library.

 

Επεξ/σία από superpanos2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, nikos032 είπε

Χωρίς τα DLC

Αν έχει ακόμα διαθέσιμο τον κωδικό για 20% έκπτωση μπορούμε να πάρουμε το Season Pass με 8 ευρώ

EDIT: Με 6,4 euro τελικά

image.png.2de0301c2619b6b383388de7977f2ee4.png

Επεξ/σία από takjar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρα εκατσε ηθελα απο καιρο να παρω την GOLD αλλα επαιζε στο 20αρικο. Με το δωσιμο του watch dogs 2 το season pass πηγε στα 6.40 με τον UBIFORWARD κωδικο πηρα και το season pass του watch dogs 1 και εδεσε το γλυκο. Αξιζουν τα DLC και η τιμη ειναι χωμα κανονικα η Gold παιζει στο 100αρικο χωρις καποιο sale.

Screenshot_1.png

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, nikos032 είπε

Τον κωδικό UBIFORWARD μπορώ να τον χρησιμοποιήσω για πολλαπλές αγορές ή επιτρέπεται μόνο 1 φορά ανα λογαριασμό ?

Σε οσες αγορες θελεις μπορεις να τον χρησιμοποιησεις. Επισης μπορεις να βαλεις οσα παιχνιδια θελεις στο καλαθι και με τον κωδικο αφαιρειτε το 20% απο ολα μαζι. Δεν χρειαζεται ενα ενα δηλαδη οπως στο epic store με το 10ευρω κουπονι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κανετε το λαθος και αγορασετε dlc παιδια εκτος αν σας αρεσει τρελα το παιχνιδι.

Με 7 και 8ευρω αγοραζετε αλλα ολοκληρα παιχνιδια οπως Resident evil 7,Far Cry 3+4,Far Cry 5,Division,Tekken 7,Dirt,Project Cars,AC Origins και παει λεγοντας.

Τωρα για το ιδιο το παιχνιδι,υπομονη αναγκαστικα για να εμφανιστει σε ολους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Μην κανετε το λαθος και αγορασετε dlc παιδια εκτος αν σας αρεσει τρελα το παιχνιδι.

Με 7 και 8ευρω αγοραζετε αλλα ολοκληρα παιχνιδια οπως Resident evil 7,Far Cry 3+4,Far Cry 5,Division,Tekken 7,Dirt,Project Cars,AC Origins και παει λεγοντας.

Τωρα για το ιδιο το παιχνιδι,υπομονη αναγκαστικα για να εμφανιστει σε ολους.

Για το Origins που αναφέρεις πάντως, αξίζουν τα DLC του 100%.. οπότε καλύτερα να δώσει κάποιος 14,8 ευρώ εκεί για να τα πάρει όλα.

Για τα Far Cry δεν έχω άποψη αλλά έχει καλές προσφορές όπως:

Far Cry New Dawn - Ultimate Bundle
-> Far Cry® 5 Gold Edition
 -> Far Cry® 3
 -> Far Cry® 5
 -> Far Cry® 5 Season Pass
 -> Far Cry® 5 Deluxe Pack
-> Far Cry® New Dawn Deluxe Edition
 -> Far Cry® New Dawn
 -> Far Cry® New Dawn Deluxe Pack

που όλα μαζί βγαίνουν στα 24 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

8 λεπτά πριν, nikos032 είπε

 

Μα αυτο ακριβως εγραψα και εγω. Οτι εαν δεν ξερεις εαν ενα παιχνιδι θα σου αρεσει παρα πολυ,δεν υπαρχει λογος να πας να αγορασεις με το καλημερα τα dlc αυτου στα τυφλα. Ειδικα απο εταιρειες σαν την Ubisoft που εχουν γεμισει τα παιχνιδια τους με dlc.

Οταν δηλαδη καποιος εκρινε οτι το Watch Dogs 2 δεν θα το αγοραζε ουτε για 7 και 8 ευρω που κοστιζε εδω και καιρο,σιγα μην δωσει 6.5ευρω για τα dlc του.

Θα προτιμησει να αγορασει κατι αλλο.

Τωρα αν καποιος παιξει το παιχνιδι και του αρεσει παρα πολυ,τοτε ναι ας αγορασει και τα dlc.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...